چرا به‌روزرسانی لوگوی نیویورک شکستی برای تغییر نام تجاری بود؟

آخرین اخبار بازاریابی و بینش استراتژی.

علامت “We ❤️ NYC” در اواخر مارس معرفی شد و قرار بود به‌روزرسانی مدرن لوگوی نمادین “I ❤️ NY” میلتون گلسر باشد. این تصاویر مصادف با کمپین جدیدی است که هدف آن پراکنده کردن «تفرقه و منفی‌گرایی» ناشی از همه‌گیری COVID-19 است.

برای شروع، “I ❤️ NY” عملی سخت برای دنبال کردن است.

تغییرات قابل توجه در لوگو عبارتند از:

  • تغییر “من” به “ما”
  • در حال به روز رسانی قلب به طوری که بیشتر شبیه یک شکلک قلب به نظر می رسد
  • جایگزینی فونت به سبک ماشین تحریر با تنوعی از Helvetica برای مطابقت با تابلوهای متروی نیویورک
  • اضافه کردن “C” در انتهای “NY” به طوری که لوگو به طور خاص به شهر نیویورک اشاره دارد

ما-نیویورک را دوست داریممنبع تصویر

در حالی که لوگوی جدید قرار بود مردم را دور هم جمع کند، متأسفانه توانسته است به مردم کمک کند تا چه اندازه از آن خوششان نمی آید. این توییت درخواست از مردم برای به اشتراک گذاشتن نظر خود در مورد لوگوی جدید، بیش از 2200 پاسخ را دریافت کرده است که بسیار منفی هستند.

Reel-y؟ چگونه عکس ها در اینستاگرام باز می گردند.

به اخبار بازاریابی HubSpot خوش آمدید! برای غواصی عمیق کمپین، آخرین اخبار صنعت بازاریابی، و بینش های آزمایش شده و واقعی تیم رسانه ای HubSpot ضربه بزنید.

توییتر از زمان فروش آن در سال گذشته، همچنان در بازیابی درآمد تبلیغاتی با موانعی مواجه است.

من فکر می کنم شهری که در حال حاضر دارای نمادین ترین مارک تجاری در کل جهان است، نباید برند خود را تغییر دهد.

– آلانا هارکین (@AllanaHarkin) 20 مارس 2023

این عناصر باعث می‌شوند طراحی غیرحرفه‌ای و غیراصلی به نظر برسد که برای شهری معروف به مرکز خلاقیت و فرهنگ غنی به نظر می‌رسد و در نهایت باعث می‌شود که نام تجاری مجدداً نامشخص شود.

جاهای دیگر در بازاریابی

TikTok Ban: Pew Research مطالعه‌ای انجام داد تا ببیند آمریکایی‌ها در مورد احتمال ممنوعیت TikTok چه احساسی دارند و نتایج ممکن است (یا ممکن است) شما را شگفت‌زده کند.

یوتیوب گزارش می دهد که شورت های ساخته شده توسط طرفداران می تواند به برخی از سازندگان و هنرمندان کمک کند تا مخاطبان خود را دو برابر کنند.

دیپ فیک: استفاده از هوش مصنوعی باعث افزایش تصاویر جعلی با ظاهر واقعی می شود. بیاموزید که این برای بازاریابان چه معنایی دارد.

همیشه جدیدتر بهتر نیست. حداقل این اتفاق نظر بین نیویورکی‌ها بود، پس از اینکه Partnership for New York لوگوی جدید خود را برای شهر نیویورک در ماه گذشته منتشر کرد.

لوگوی اصلی طراحی شده توسط گلسر در سال 1977 برای تقویت روحیه گردشگری و روحیه در نیویورک پس از یک رکود طولانی اقتصادی و اجتماعی معرفی شد. در طی چهار دهه، این یک تصویر و عبارت جذاب برای شهر و ایالت نیویورک شد.