چگونه آیکون های رسانه های اجتماعی را به امضای ایمیل خود اضافه کنید [+ Free Resources]

شاید قبلاً از امضای خود راضی هستید و فقط باید نمادهای رسانه های اجتماعی را اضافه کنید. اگر اینطور باشد، اکثر سرویس گیرندگان ایمیل (مانند Gmail، Outlook و غیره) به شما اجازه می دهند آنها را به عنوان تصویر به امضای خود اضافه کنید.

برای اضافه کردن نمادهای اجتماعی با ژنراتور:

  1. به سادگی پیوندهای اجتماعی خود را در فیلدهای مناسب قرار دهید و مولد بقیه کارها را انجام می دهد. (ما در زیر توضیح خواهیم داد که کجا پیوندهای اجتماعی خود را پیدا کنید.)
  2. ظاهر را مطابق با برند یا سبک خود تنظیم کنید.
  3. تصویر یا کد منبع را کپی کرده و در سرویس گیرنده ایمیل خود قرار دهید.

بر اساس نظرسنجی هریس، 78 درصد از مشتریان پس از تجربه مثبت در رسانه های اجتماعی، مایل به خرید از یک شرکت هستند. اما اگر نتوانند شما را پیدا کنند این اتفاق نمی افتد. افزودن آیکون‌های رسانه‌های اجتماعی به امضای ایمیل‌تان باعث می‌شود مشتریان به راحتی با شرایط خود با شما ارتباط برقرار کنند.

زن تجاری آیکون های رسانه های اجتماعی را به امضای ایمیل خود اضافه می کند

هنگام استفاده از روش دیگر، این کارها باید به صورت دستی انجام شوند، و به هم ریختن حتی یکی از آنها می تواند ایمیل شما را غیرحرفه ای به نظر برساند.

آیکون های رسانه های اجتماعی شما باید به اندازه کافی بزرگ باشند که گیرندگان شما بتوانند به راحتی روی آنها کلیک یا ضربه بزنند. اما هنوز باید به اندازه کافی کوچک باشند تا از بقیه امضای ایمیل شما منحرف نشوند.

امروز، ساده‌ترین راه‌ها را برای افزودن نمادهای رسانه‌های اجتماعی به امضای ایمیل شما، به علاوه چند منبع رایگان برای انجام آن ارائه می‌کنیم. پس از آن، به چند سوال متداول خواهیم پرداخت، از جمله: