چگونه از بانک های سیاه پوست برای شروع کسب و کار خود استفاده کنید

با توجه به این موضوع، بانک های تحت مالکیت سیاه پوستان منبع اعتباری ضروری برای کارآفرینان سیاه پوست هستند. بسیاری از آنها طیف وسیعی از گزینه های کارت اعتباری را ارائه می دهند، و برخی از بانک ها، مانند بانک اعتماد شهروند، به مشتریان کمک می کنند تا در مورد ایجاد و حفظ اعتبار بیاموزند.

4. آموزش مالی دریافت کنید.

به عنوان مثال، OneUnited Bank برنامه های وام دهی را در قالب وام های تجاری کوچک یا املاک تجاری ارائه می دهد.

بانک های تحت مالکیت سیاهان گزینه های حسابداری زیادی را برای صاحبان مشاغل ارائه می دهند. می‌توانید در بانک‌هایی مانند Alamerica Bank و Carver State Bank حساب‌های تجاری باز کنید که شعبه‌های حضوری و بانکداری آنلاین و تلفن همراه را برای دسترسی به حساب‌های خود از هر کجا که هستید و هر زمان که نیاز داشته باشید ارائه می‌دهند.

2. درخواست وام بدهید.

به عنوان مثال، بانک صنعتی برای تقویت اقتصاد از طریق مشارکت و سمینارهای آموزش مالی برای مشاغل سیاه پوست تلاش می کند. هر ساله بیش از 60 درصد از دارایی های خود را مجدداً در جوامع خود سرمایه گذاری می کند و تیم هایی از بانکداران با تجربه ساعت ها سمینارهای آموزش مالی را برای مشتریان ارائه می دهند.

خوش آمدید به شکستن طرح – مجموعه‌ای از وبلاگ‌ها که به چالش‌ها و فرصت‌های کسب‌وکار منحصربه‌فرد صاحبان و کارآفرینان بی‌نظیر می‌پردازد. بیاموزید که آنها چگونه کسب و کار خود را رشد داده اند یا توسعه داده اند، سرمایه گذاری های کارآفرینی را در شرکت های خود کاوش کرده اند، یا چالش های جانبی ایجاد کرده اند، و چگونه داستان های آنها می تواند الهام بخش و به موفقیت شما باشد.

بانک‌هایی مانند OneUnited Bank و Harbour Bank of Maryland دسترسی کارآفرینان سیاه‌پوست و افزایش سرمایه با برنامه‌های وام را آسان‌تر می‌کنند.

بانک M&F همچنین یک دوره سواد مالی ارائه می دهد که به صاحبان مشاغل کوچک کمک می کند تا یاد بگیرند که چگونه با متخصصان مالی شریک شوند، کسب و کار خود را توسعه دهند و مهارت های مالی را توسعه دهند.

5. پشتیبانی دریافت کنید.

اعتلای جامعه همیشه یک اولویت برای سیاهپوستان آمریکایی بوده است. بانک‌های سیاه‌پوست حمایت از جوامع خود را با ارائه فرصت‌های آموزشی و شغل برای مشتریان خود در اولویت قرار می‌دهند.

با این حال، بسیاری از کارآفرینان سیاه پوست حمایت مورد نیاز خود را با این مشاغل پیدا می کنند و آنها ابزار ارزشمندی برای توسعه سواد مالی و شروع سرمایه گذاری های کارآفرینی هستند. در زیر به این خواهیم پرداخت که چگونه می توانید از بانک های تحت مالکیت سیاهان برای راه اندازی کسب و کار خود استفاده کنید.

چگونه از بانک های سیاه پوست برای شروع کسب و کار خود استفاده کنید

1. حساب باز کنید

علیرغم اینکه در هزاره جدید قرار دارند، این بانک ها هنوز از معدود مؤسساتی هستند که حمایت عادلانه ای از صاحبان مشاغل سیاه پوست ارائه می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه بانک های تحت مالکیت سیاهان و نحوه استفاده از آنها برای راه اندازی کسب و کار خود، ادامه مطلب را بخوانید.

تاریخچه بانک های سیاهپوست

بانک‌های تحت مالکیت سیاه‌پوستان از اواخر دهه 1800، زمانی که برای مبارزه با نابرابری اقتصادی که سیاه‌پوستان آمریکایی در دسترسی به خدمات مالی احساس می‌کردند، تأسیس شدند، ستون‌های جامعه سیاه‌پوستان بودند.

مگی لنا واکر اولین بانکدار زن سیاه‌پوست کشور شد که در سال 1903 بانک پس‌انداز سنت لوک پنی را در ریچموند ویرجینیا تأسیس کرد. چند سال بعد، نه تاجر بانک مکانیک و کشاورزان (در حال حاضر بانک M&F) را در دورهام، کارولینای شمالی تأسیس کردند. ، در سال 1907. آنها از جمله 134 بانک تحت مالکیت سیاهپوستان بودند که از سال 1888 تا 1934 به جامعه سیاهان خدمت کردند.

بانک‌های تحت مالکیت سیاه‌پوستان می‌توانند بهترین منبع موفقیت برای کارآفرینان سیاه‌پوست باشند و به مردم کمک کنند سواد مالی را توسعه دهند، اعتبار بسازند و سرمایه‌ای را که برای پیگیری سرمایه‌گذاری‌هایشان نیاز دارند، به دست آورند.

OneUnited Bank و Harbour Bank of Maryland از جمله برخی از بانک‌های سیاهپوست بودند که در روزهای اولیه همه‌گیری وام‌های PPP برای صاحبان مشاغل فراهم کردند. بانک هاربر مریلند 694 وام PPP را تأمین مالی کرد که مجموعاً 66 میلیون دلار در طول همه گیری همه گیر بود. بیشتر وام ها به شرکت های بالتیمور، واشنگتن دی سی و ویرجینیا صادر شد.

3. اعتبار ایجاد کنید.

متأسفانه، تعداد مؤسسات مالی تحت مالکیت سیاهان به طور قابل توجهی کاهش یافته است، زیرا مؤسسات مالی متعلق به سیاهان از سال 2001 تا 2018 بیش از 50 درصد کاهش یافته است و امروزه تنها 19 بانک تحت مالکیت سیاهان وجود دارد.

بانک‌های سیاه‌پوست فرصت‌هایی را خارج از خدمات بانکداری سنتی، مانند برنامه‌های آموزشی و سواد مالی برای جوامع محروم ارائه می‌دهند.

بانک پس انداز فدرال کارور یک مثال عالی است که بانکداری متمرکز بر جامعه را برای محله های محروم ارائه می دهد. این شرکت بر ایجاد روابط قابل اعتماد و بلندمدت با مشتریان خود، تقویت پیشرفت اقتصادی کلی سیاهپوستان آمریکایی تمرکز دارد.

بانک های سیاه پوست در خط مقدم تغییر قرار دارند

شرکت پس انداز و تراست فریدمن اولین بانکی بود که در سال 1865 به افراد برده شده سابق خدمات رسانی کرد. بانک پس انداز سرمایه در سال 1888 در واشنگتن دی سی به عنوان اولین بانکی که توسط سیاهپوستان آمریکایی سازماندهی و اداره می شد افتتاح شد. یک سال بعد، The True Reformers Bank در ریچموند، ویرجینیا، اولین بانک رسمی سیاهپوستان در کشور شد.

برای کشف بیشتر Breaking the Blueprint Content روی پیوند کلیک کنید.منبع

طبق داده های فدرال رزرو، بسیاری از کارآفرینان از اعتبار برای ایجاد مشاغل خود استفاده می کنند، اما متأسفانه موسسات مالی به طور نامتناسبی فرصت های اعتباری سیاهپوستان آمریکایی را رد می کنند یا اعتبار کمتری نسبت به درخواست خود دریافت می کنند.