چگونه استخدام برای شرکت ها و آینده شغلی را تغییر می دهد [+ Expert Insight]

Gabby Reynoso، یک استخدام‌کننده بازاریابی، می‌گوید: «آنچه که استعفای بزرگ انجام داده است، برجسته کردن اهمیت انعطاف‌پذیری، فرصت‌های رشد و تعادل بین کار و زندگی در محل کار است.» او می افزاید که همه گیری همه گیر کارکنان را بیش از هر زمان دیگری توانمند کرده است تا در موقعیت های فعلی خود و کسانی که در نظر دارند انعطاف پذیری، فرصت های رشد و تعادل بین کار و زندگی را در محل کار در اولویت قرار دهند.

رز می‌گوید: «به‌عنوان یک استخدام‌کننده فروش، من با نامزدهایی که چندین پیشنهاد در طول فرآیند استخدام ارائه می‌دهند غریبه نیستم، اما بازار به ویژه در سال 2022 سخت بود.»

او همچنین می‌گوید که غرامت و رضایت شغلی دلایل اصلی درخواست نامزدها برای موقعیت‌های خاص بوده و هستند، اما فشاری که بسیاری از کسب‌وکارها برای بازگشت کارمندان خود به کار حضوری انجام دادند، بسیاری از کارگران را در جستجوی انعطاف‌پذیرتر به بازار کار سوق داد. فرصت های کاری

چگونه استخدام استعفای بزرگ را تغییر داده است؟

با کمک این بسته رایگان جویندگان کار، برای کار درخواست دهید، اطلاعات مهم را پیگیری کنید و برای مصاحبه آماده شوید.منبع

اکنون دانلود کنید: 5 الگوی نامه استعفای رایگان

آیا استعفای بزرگ بر جذب نیرو تأثیر گذاشته است؟

از آنجایی که تعداد پست های خالی و تعداد کارگرانی که موقعیت خود را ترک کرده اند افزایش قابل توجهی داشته است، منطقی است که اولویت های استخدام ممکن است تغییر کرده باشد.

شایع ترین تغییرات گزارش شده عبارتند از:

  • دریافت ترافیک استخدام و یافتن نامزدهای واجد شرایط دشوارتر است
  • استفاده بیشتر و بیشتر از منابع مجازی در فرآیند استخدام (مانند ابزارهای استخدام آنلاین و مصاحبه های ویدیویی)
  • استخدام با در نظر گرفتن کار از راه دور، زیرا مردم خواهان انعطاف بیشتر و بیشتر در نحوه کار خود هستند
  • سخت‌تر کار کردن برای پر کردن موقعیت‌ها و جذب نامزدهای واجد شرایط از طریق مواردی مانند پاداش ارجاع، پاداش ثبت نام، مرخصی بیشتر و غیره.

به سوی تو

وقتی صحبت از چشم انداز استخدام به میان می آید، کاندیداها گزینشگرتر هستند: «برندسازی کارفرما، شفافیت پرداخت و همدلی در فرآیند استخدام، همگی استراتژی های کلیدی در تیم استخدام ما بوده اند تا مطمئن شویم که به نامزدها قدرت می دهیم تا بهترین تصمیم را بگیرند. برای خودشان در یک بازار رقابتی.»

کانانی رز، یک کارمند ارشد فروش، می‌گوید: «به طور حکایتی، با توجه به اینکه بازار همچنان غیرقابل پیش‌بینی است، کمی آرامش را در این پدیده دیده‌ام، اما مطمئن هستم که یکی از اثرات بلندمدت استعفای بزرگ این است که کارگران از منظری گسترده‌تر از مسئولیت‌های شغلی عمومی‌شان، همچنان به دامنه کار خود علاقه‌مند خواهند بود.» این می تواند شامل بیمه درمانی، مزایای مالی، 401 هزار تومان، گزینه های سهام، کمک هزینه کار از خانه باشد – مشوق هایی که به اندازه خود شغل مهم می شوند.

در نظرسنجی اخیر Glimpse، تصمیم گیرندگان بازاریابی در ایالات متحده اظهار داشتند که فرآیندهای استخدام آنها در شش ماه گذشته تغییر کرده است، در درجه اول به دلیل تغییرات اقتصادی که در طول همه گیری COVID-19 به وجود آمد.

اگر استخدام و استخدام شما ضربه قابل توجهی را پشت سر گذاشته است، به این فکر کنید که چگونه کسب و کار شما می تواند در هنگام درخواست شغل با معیارهای انتخاب کارمندان مانند ارائه گزینه های کاری انعطاف پذیر، استخدام مجازی، افزایش مزایا و غیره صحبت کند. کل فرآیند خود را اصلاح کنید، اما می توانید مسیر جدیدی را برای استخدام موفق ایجاد کنید.

اداره آمار کار ایالات متحده می گوید که بیش از 47 میلیون آمریکایی در سال 2021 شغل خود را ترک کردند – این همان چیزی است که اکنون به عنوان استعفای بزرگ شناخته می شود.

در این پست، با بینش تصمیم گیرندگان بازاریابی و استخدام کنندگان متخصص HubSpot، در مورد تأثیر استعفای بزرگ بر استخدام بحث خواهیم کرد.

از آنجایی که استخدام و یافتن استعدادهای برتر احتمالاً اولویت اصلی کسب و کار شما است، مهم است که از روندهای نیروی کار و آنچه کارکنان از مشاغلی که برای کار انتخاب می کنند انتظار دارند، بمانید.