چگونه با استفاده از Ubersuggest تحقیق کلمات کلیدی B2B انجام دهیم

منبع: HubSpot

در حالی که راه های زیادی برای انجام تحقیقات کلیدواژه B2B وجود دارد، اجازه دهید شما را با Ubersuggest شروع کنم.

اگر می خواهید یک استراتژی سئو B2B قوی داشته باشید، این نکات سریع را دنبال کنید:
1. تحقیقات کلیدواژه B2B را انجام دهید. (نکته: از Ubersuggest برای کمک به دریافت نتایج ارزشمند استفاده کنید.)
2. آنچه برای تصمیم گیرندگان هدف شما اهمیت دارد را درک کنید و آنها را از طریق قیف فروش خود پرورش دهید.
3. سایت خود را برای هدف قرار دادن مخاطب ایده آل خود از طریق جنبه های به روز رسانی مانند توضیحات متا و پیوند داخلی بهینه کنید.
4. از کلمات کلیدی B2B، محتوایی را فرموله کنید تا خود را به عنوان پاسخی به نیازهای مخاطبان خود قرار دهید.
5. محتوای خود را تبلیغ کنید و مخاطبان و اعتبار دامنه خود را از طریق بک لینک افزایش دهید.

نتیجه

منبع: گوگل

به برخی از این کلمات کلیدی دم دراز که از کلمه کلیدی “فعال لباس” ساخته شده اند نگاه کنید. بسته به ارزش سئوی آنها، می توانید از این نتایج برای توسعه استراتژی کلمه کلیدی B2B خود استفاده کنید.

بله، سئو یک تاکتیک ارزشمند برای جلب نظر خریداران است. دید ارگانیک خوب در سرتاسر قیف فروش، یک تکنیک آزمایش شده و واقعی برای افزایش رشد و به نوبه خود، علاقه است.

چرا سئو برای B2B مهم است؟

قرار دادن کلمات کلیدی B2B SEO در استراتژی خود، گامی اساسی در جلب توجه و نفوذ برندهایی است که هدف آن هستید.

در اینجا، ما موقعیت یابی Gymshark و اینکه کدام کلمات کلیدی بر آنها تسلط دارند را می بینیم.

Ubersuggest نمای کلی کلمه کلیدی برای این اصطلاح "پوشیدن فعال".

با دانستن اینکه روی چه کلمات کلیدی باید تمرکز کنید، می توانید کلمات کلیدی را فیلتر کنید و موضوعاتی را که با سفر خریدار همراه هستند پیوند دهید.

محصول خود را بشناسید، سپس به سمت درک بازار و رقابت خود حرکت کنید تا بهترین فهرست کلمات کلیدی B2B را بسازید.

فرض کنید در حال بازاریابی یک برند اکتیو لباس هستید و آماده ایجاد استراتژی محتوای B2B خود هستید. در این مورد، مشتریان بالقوه شما ممکن است متفاوت باشند. شاید شما به دنبال دریافت یک تیم ورزشی محلی یا برنامه دو و میدانی کالج برای خرید محصول خود هستید. یا، شاید یک کسب و کار محلی بخواهد وسایل سفارشی را برای کارکنان خود به عنوان هدیه قدردانی از کارمندان دریافت کند.

اگر شما یک برند پوشاک فعال مانند Fabletics یا Lululemon هستید، Gymshark و Nike از بزرگترین رقبای شما هستند.

Ubers پیشنهاد کلمات کلیدی برای "پوشیدن فعال".

نیاز به الهام دارید؟ به یاد داشته باشید که هر مرحله از سفر خریدار، از آگاهی تا تصمیم نهایی، چگونه جریان دارد:

خریداران سفر می کنند.

یک تماس رزرو کنیدمنبع

آنها احتمالاً شما را از طریق ترکیبی از جستجوهای مارک دار و غیر مارکی قبل از تعامل با برند شما پیدا خواهند کرد.

اگر بازاریابی محتوای B2B را امتحان کرده اید، آیا با آن شروع کرده اید؟ تحقیق کلمه کلیدی B2B?

مشاوره با نیل پاتل

دانستن نقاط فروش منحصر به فرد خود و اینکه رقبای شما در کجا رشد می کنند به شما کمک می کند کلمات کلیدی B2B خود را تنظیم کنید. همچنین به شما کمک می کند تا بفهمید چگونه با قیف فروش و بازاریابی B2B حرکت کنید.

اگر این سوالات را در طول تحقیق کلمه کلیدی B2B خود در نظر نگیرید، برای رسیدن به اهداف سئوی خود زمان سختی خواهید داشت.

توجه داشته باشید که با عبارات برجسته ای مانند “لباس اکتیو زنانه”، “شلوارهای اکتیو برای زنان” و “تاپ لباس های فعال زنانه”، پرسش های بالا بیشتر بر روی لباس های اکتیو طراحی شده برای زنان متمرکز هستند. با در نظر گرفتن این موضوع، می توانید بخشی از صفحه فرود خود را به سمت برجسته کردن این نوع اقلام تنظیم کنید تا بلافاصله آگاهی خریداران را جلب کنید.

از آنجایی که این کلمات کلیدی B2B در یک نوع کلمه کلیدی محصولات یا خدمات قرار می گیرند، به خاطر داشته باشید که تعامل شما با تصمیم گیرنده شما عمدتاً معاملاتی خواهد بود.

بنابراین، ما می‌دانیم مشتری ایده‌آل شما چیست و به دنبال چه چیزی است، و همچنین برخی از ایده‌های کلیدواژه‌ای که ممکن است کارساز باشند. بعدش چی پیش میاد؟

اکنون که می دانید چگونه با استفاده از Ubersuggest تحقیق کلمات کلیدی B2B را انجام دهید، می توانید فرصت های پنهان را برای برند خود باز کنید.

بیایید آن را امتحان کنیم و ببینیم چگونه برای شما کار می کند.

تحقیقات کلیدواژه B2B در مقابل B2C

به دست آوردن زمین در طاقچه شما کمک خواهد کرد. از تجزیه و تحلیل رقبای خود در مورد کلمات کلیدی B2B هدف خود، از خود بپرسید: کجا ایستاده اید؟ چگونه می توانید خریداران را به گونه ای که رقبای شما رضایت ندارند راضی کنید؟

سئو سرنخ های ارزشمندی ایجاد می کند و پیدا کردن شما را برای خریداران بالقوه آسان تر می کند. هنگامی که آنها در حال جستجوی محصولات یا خدمات مرتبط با شما هستند، به لطف تاکتیک‌های SEO مانند استفاده از کلمات کلیدی B2B SEO، احتمال بیشتری وجود دارد که در نتایج جستجوی آنها ظاهر شوید.

چگونه یک استراتژی سئو B2B ایجاد کنم؟

این مانند یک طناب نجات از موتورهای جستجو است. از داده ها به صورت استراتژیک برای تنظیم لیست کلمات کلیدی B2B خود استفاده کنید.

این بخشی از دلیل این است که تبدیل معمولی B2B شما طولانی تر می شود. تفاوت زیادی بین خرید یک جفت جوراب در مقابل سرمایه گذاری در یک مجموعه نرم افزاری برای کل شرکت وجود دارد.

حداقل در حال حاضر، احتمال اینکه بخواهید با نایک یا لولولمون برای فروش هودی و شلوار ورزشی خود رقابت کنید بسیار کم است.

هنگامی که با تاکتیک‌های سئوی خود، کسب‌وکارها در مقابل مشتریان را هدف قرار می‌دهید، فرمول‌های مختلفی به کار می‌روند.

این مراحل را برای استراتژی کلمه کلیدی B2B خود دنبال کنید و به پاسخی برای آنچه برای خریدارتان اهمیت دارد تبدیل شوید.

سوالات متداول

آیا سئو برای B2B کار می کند؟

چرا این برای دنیای B2B مرتبط است؟ هدف شما، همان B2C، این است که صفحات و محتوای خود را در مقابل مشتریان مناسب قرار دهید. در این مورد، می بینید که بسیاری از کلیدواژه های “پایه” Activewear تحت سلطه برخی از بزرگترین نام ها در این زمینه هستند.

بنابراین، بر اساس پرس و جوهایی که در مورد جایگاه شما اعمال می شود، می توانید با راه حلی برای نقاط دردناک مخاطبان بالقوه خود را به دست آورید.

اینجاست که تحقیقات کلمات کلیدی با استفاده از ابزاری مانند Ubersuggest وارد می شود.

این روشی است که ما تجزیه و تحلیل رقبا را انجام خواهیم داد.

کلمات کلیدی مناسب مطمئن می شوند که این خریداران B2B ابتدا لیست های شما را می بینند.

برای برآوردن نیازهای منحصر به فرد آنها، باید تخصص خود را نه تنها در طاقچه، بلکه در نقاط دردناک آن طاقچه نشان دهید. این به معنای انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای محتوا و صفحات است. برای الهام بخشیدن به تحقیقات کلمه کلیدی B2B خود، از خود بپرسید:

  • چه نوع مشاغلی را هدف قرار می دهم؟ تیم های آنها چقدر بزرگ هستند؟ آیا آنها در صنایعی هستند که من می توانم در آنها شکوفا شوم؟
  • آیا من در تلاش برای رسیدن به مشاغل در سطح اجرایی، مدیر یا کارمند هستم؟
  • از میان تصمیم گیرندگانی که من هدف آنها هستم، با چه چالش هایی روبرو هستند؟ چگونه سیستم فعلی آنها آنها را شکست می دهد؟

بنابراین، به‌ویژه برای B2B، باید دقیق‌تر عمل کنید. کلمه کلیدی مانند “لباس فعال قابل تنظیم به صورت عمده” شما را در موقعیت بهتری قرار می دهد تا برای آن مشتری تجاری که می خواهد پیراهن هایی با نام تمام کارکنان خود روی آنها باشد، جذابیت بیشتری داشته باشید.

تحقیقات کلمات کلیدی شما به شما نشان می دهد که چه موضوعاتی خریداران را تحت تأثیر قرار می دهد و محتوایی که ایجاد می کنید به تبدیل زمین کمک می کند.

با استفاده از مثال قبلی، اگر می‌دانید که ژاکت‌های زیپ‌آپ بر اساس MSV محبوب هستند، یا به دلیل هدف جستجو دارای نرخ تبدیل بالایی هستند، می‌توانید شروع به ساختن محتوا کنید و صفحات محصولی که کت‌های زیپ‌آپ سفارشی‌شده را نشان می‌دهند، بخشی از پیشنهادات شرکت شما هستند.

ببینید چه کسانی را می‌توانید در همان ابتدای «جستجوی عمومی»، به نام مرحله آگاهی، جمع آوری کنید. به هر حال، یک اینفلوئنسر B2B قبل از بازدید از سایت یک برند به طور متوسط ​​12 جستجو انجام می دهد.

میانگین جستجوهای انجام شده قبل از تعامل.

با کلمات کلیدی بازاریابی B2B که تصمیم گیرندگان هدف شما را به سمت قیف می کشد، خود را برای موفقیت آماده کنید. چه چیزی یک کلمه کلیدی B2B را از B2C متمایز می کند؟ همیشه به آن هدف جستجو فکر کنید.

خبر خوب این است که از برخی جهات، بهترین شیوه های شما ثابت می ماند.

کلیدواژه‌هایی مانند «ست لباس‌های سفارشی»، «لباس اکتیو سفارشی برای مردان» یا «لباس اکتیو سفارشی» مرتبط هستند و احتمالاً تصمیم‌گیرندگان این شرکت‌ها را به حداقل نگاه کردن به صفحات محصول شما تبدیل می‌کنند.

برای اینکه هوشمندانه‌تر و سخت‌تر کار نکنید، مطمئن شوید که کلمات کلیدی B2B شما بر اساس رقابت و حجم جستجو سئو پیشرو هستند. که با یک سنگ سئو دو پرنده را می کشد.

Ubersuggest نمای کلی کلمه کلیدی برای این اصطلاح "پوشیدن فعال".
Ubersuggest تحقیق کلمه کلیدی برای این اصطلاح "پوشیدن فعال".

اکنون می دانید که Ubersuggest چگونه می تواند برای نیازهای تحقیق و تولید محتوا کار کند. زمان آن فرا رسیده است که با تصمیم گیرندگان خود تماس بگیرید تا معامله را ببندید.

بعد از اینکه کلمات کلیدی خود را پیدا کردید چه کاری باید انجام دهید؟

با تحقیقات کلمات کلیدی B2B و B2C، کاربر یا مشتری ایده آل شما باید در مرکز کاری باشد که انجام می دهید.

حالا چی؟

هدف با تاکتیک های محتوای B2B این است که خود را به عنوان پاسخی که تصمیم گیرندگان نیاز دارند قرار دهید.

بنابراین، با معرفی برند فعال لباس شما به شرکتی که به دنبال سفارش سفارشی انبوه است، می توانید بر اهمیت طراحی و مواد با کیفیت بالا تأکید کنید. اینها مهمترین نکات دردناک این مشتری است:

  1. اطمینان حاصل کنید که همه نام‌های سفارشی‌شده را به درستی دریافت کرده‌اید.
  2. اطمینان حاصل کنید که آنها تجهیزات سفارشی دارند که برای دوام ساخته شده اند.

تا جایی که کلمات کلیدی سئو B2B بیشتری را در محتوای خود وارد کنید، مطمئن شوید که محتوا مستقیماً با کلمات کلیدی B2B هدف فعلی شما مرتبط است.

یک ضرب المثل گرافیکی "چگونه با استفاده از Ubersuggest تحقیق کلمات کلیدی B2B انجام دهیم."

تحقیق کلمات کلیدی B2B به شما کمک می کند تا بر تصمیم گیرندگان در دست غلبه کنید، اما این می تواند مشکل باشد.

شما فرصت های کلمه کلیدی خود را می دانید. وقت آن است که آنها را سر کار بگذارید.

یکی دیگر از راه‌های سریع برای بهینه‌سازی برای کلمات کلیدی هدف، ساختار پیوندهای داخلی خود به گونه‌ای است که مرکز محتوا در سایت شما برای قطعات مرتبط با کلمات کلیدی بازاریابی B2B شما ایجاد کند.

همانطور که در بالا می بینید، گزینه های تقریبا نامحدودی برای تقویت استراتژی کلمات کلیدی B2B خود خواهید داشت. گزینه‌ها بر اساس آنچه کاربران واقعی در Google تایپ می‌کنند است.

آنها را با ترکیبی از کلمات کلیدی دم بلند و کلمات کلیدی بذر جذب کنید. کلمات کلیدی Seed نقطه شروعی برای باز کردن قفل کلمات کلیدی طولانی در فرآیند تحقیق کلمات کلیدی هستند (یعنی همان چیزی است که شما در Ubersuggest برای تولید ایده تایپ می کنید).

بنابراین، چگونه می دانید که کدام کلمات کلیدی منجر به تبدیل می شوند؟ یا اگر در وهله اول ارزش هدف قرار دادن را دارند؟

این امر به ویژه در دنیای B2B صدق می کند، جایی که معمولاً مدت زمان بیشتری طول می کشد تا تبدیل انجام شود و مشتری متوسط ​​شما اطلاعات بیشتری از جایگاه خاص خود دارد.

تفاوت همیشه آنقدر بزرگ نیست، اما با این حال، خریداران B2B رفتار متفاوتی دارند.

علاوه بر این، با اجرای مناسب کلمات کلیدی در زمینه هایی مانند نشانه گذاری طرحواره مانند سوالات متداول یا لیست قیمت برای تجارت الکترونیک، می توانید هر دو فهرست بهینه تر و مفیدتری داشته باشید. از Ubersuggest یا AnswerThePublic برای مشخص کردن سوالاتی که تصمیم گیرندگان هدف شما ممکن است داشته باشند، استفاده کنید. (نکته: آنها قبلاً آنها را جستجو می کنند و این ابزارها به شما نشان می دهند که آنها چه هستند.)

با بینش هایی در مورد نحوه عملکرد رقبا، خواهید دید که فرصت هایی را که می توانید به نفع خود بفروشید، از دست می دهند. اگر رقبای شما در زمینه هایی که برند شما نیز می تواند روی آن سرمایه گذاری کند، عملکرد خوبی دارند، می توانید مشخص کنید که کجا به استراتژی خود اضافه کنید.

صرف زمان برای درست کردن آن برای رشد بلندمدت بسیار مهم است.

چگونه Ubersuggest به فرآیند تحقیق کلمات کلیدی B2B شما کمک می کند

من این تاکتیک را توصیه می‌کنم – نگاشت کلمات کلیدی و موضوعات خود در مراحل مناسب – برای افزایش فروش B2B. اگر در زمان مناسب با تصمیم گیرندگان درست همسو شوید، تقریباً بی ایراد به نظر می رسد.

بنابراین، شما یک لیست کلمات کلیدی B2B می خواهید که منجر به تبدیل شود.

کلمات کلیدی مناسب به این معنی است که افراد می توانند هنگام جستجوی محصولات و خدماتی مانند شما، شما را پیدا کنند.

این جستجو به ما نشان می دهد که نایک در چه موقعیتی قرار گرفته است و کلمات کلیدی بر آنها غالب است.

برای پر کردن لیست کلمات کلیدی B2B SEO، از ابزار تجسم کلمه کلیدی استفاده کنید تا عبارات طولانی را پیدا کنید که متناسب با جایگاه شما باشد تا بر خریدار تأثیر بگذارد.

Ubersuggest بصری کلمه کلیدی برای این اصطلاح "پوشیدن فعال".

ابتدا Ubersuggest را باز کنید. در داشبورد، روی Keyword Research کلیک کنید. از آنجا، ما به نمای کلی کلمات کلیدی برای «پوشش فعال» نگاه خواهیم کرد.

Ubersuggest نمای کلی کلمه کلیدی برای این اصطلاح "پوشیدن فعال".

با بازاریابی B2B، شما بر تصمیم گیرندگان مختلف مانند رهبر تیم، مدیر یا حتی مدیر عامل تمرکز می کنید. با بازاریابی B2C، تنها تصمیم گیرنده ای که نگران آن هستید مشتری است.

ببینید آژانس من چگونه می‌تواند رانندگی کند بیشتر ترافیک به وب سایت شما

  • سئو – باز کردن ترافیک SEO بیشتر نتایج واقعی را ببینید.
  • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود، لینک ها را دریافت می کند و ترافیک را جذب می کند.
  • رسانه پولی – استراتژی های پولی موثر با بازگشت سرمایه روشن.

در اینجا نحوه کار آن آمده است:

درایو متفاوتی برای معامله وجود دارد. برای به دست آوردن قصد خریدار آنها باید رویکرد متفاوتی در پیش بگیرید.

این بهترین ابزاری است که برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی B2B پیدا کرده‌ام، و این را فقط به این دلیل نمی‌گویم که آن را ایجاد کرده‌ام. این عبارات مرتبط و کلمات کلیدی دم بلندی را نشان می دهد که مردم هر روز در جستجوی آنلاین آنها هستند.

در زیر می توانید یک نقطه لمسی کاربرپسند مرکز محتوایی را که در صفحه فرود خود دارم مشاهده کنید:

نیل پاتل کیست؟

حالا که متوجه حجم جستجو شدیم، بیایید ترافیک پشت این کلمات کلیدی و مشابه را ببینیم.

از آن ها برای بهینه سازی های درون صفحه در توضیحات متا یا کپی بدنه استفاده کنید.

اما پاسخ همیشه یکسان است: “محتوا مهم است.”