چگونه با کمک انبار داده خود بازاریابی شخصی شده را کامل کنید

فعال سازی داده را وارد کنید: راهی برای پر کردن شکاف بین داده ها و بازاریابی.

هر کاربر، صرف نظر از سطح مهارت فنی، می تواند به راحتی مخاطبان را ایجاد، کاوش و مدیریت کند – سپس آنها را برای دسترسی هدفمند به CRM خود بفرستد.

جهت عقربه های ساعت یک ابزار بهره وری SaaS است که به متخصصان پر مشغله کمک می کند تا زمان بندی جلسات خود را مدیریت کنند و زمان بیشتری برای جریان بی وقفه پیدا کنند.

خوشبختانه، بسیاری از شرکت‌ها قبلاً تیم‌های داده را برای ادغام داده‌های مشتری 360 در یک مکان مرکزی به کار گرفته‌اند: انبار داده.

یکپارچه کردن تمام نقاط داده مشتری (که از طریق ابزارهایی مانند HubSpot، Google Analytics یا Zendesk جمع آوری کرده اید) در نمایه مشتری 360 به شما امکان می دهد درک جامعی از مخاطبان هدف خود داشته باشید.

پلتفرم‌های فعال‌سازی داده‌ها مانند مرکز سرشماری مخاطبان به شما کمک می‌کنند با نمایه‌های مشتری 360 واحد خود، بخش‌های مخاطب پویا بسازید.

برای فراتر از انتظارات مشتری، به تیم های بازاریابی، مهندسی و فناوری اطلاعات خود قدرت دهید تا نمای 360 درجه از داده های مشتری را فعال کنند.

تیم فروش تازه تاسیس آنها مشتاق دریافت اطلاعات در مورد مشتریان و مشتریان بالقوه خود بود. پس از اتصال انبار داده خود به HubSpot، فروشندگان آنها اکنون زمینه مهمی برای هر تعامل فروش دارند – بدون اینکه HubSpot را ترک کنند.

به عنوان مثال، شما می خواهید پیام های متفاوت و هدفمندی را به این آدرس ها ارسال کنید:

  • کاربرانی که در نسخه آزمایشی رایگان محصول شما هستند، در مقابل کاربرانی که دارای پردرآمدترین طرح‌های شما هستند
  • مشتریان VIP که چندین بار خرید کرده اند، در مقابل بازدیدکنندگانی که به تازگی در لیست پستی شما ثبت نام کرده اند
  • شرکت هایی که 50 صندلی کاربر دارند در مقابل شرکت هایی که 2 صندلی کاربر دارند

به‌عنوان یک بازاریاب، می‌دانید که داده‌های مشتری کلید ارائه تجربیات شخصی‌شده است که باعث رشد می‌شود. 82 درصد از بازاریابان می گویند که داشتن داده های با کیفیت بالا در مورد مخاطبان هدفشان برای موفقیت در نقششان مهم است – اما بیش از نیمی از آنها می گویند که اطلاعات کلیدی را از دست داده اند.

استفاده از زیرساخت های داده یکسان در سراسر سازمان، کارایی و همکاری تیمی را بهبود می بخشد، زیرا بازاریابان اکنون با منبع حقیقت مشابه تیم های داده و فناوری اطلاعات کار می کنند. شما می توانید مطمئن باشید که داده های شما تازه و قابل اعتماد هستند زیرا توسط تیم داده تایید و نگهداری می شوند.

فعال سازی انبار داده برای تقسیم بندی مشتریان

Prolific جمع آوری داده های آنلاین را با ارتباط سریع محققان با شرکت کنندگان مورد نیازشان در مطالعه ساده می کند.

سه نکته کلیدی ما از این مقاله عبارتند از:

  1. فعال سازی داده ها بسیار مهم است. زیرساخت داده شما را به تلاش‌های بازاریابی شما متصل می‌کند و باعث می‌شود شما بیشتر از همیشه داده محور باشید.
  2. تقسیم‌بندی بلادرنگ کلید شخصی‌سازی است. برای هدف‌یابی دقیق، به دنبال راه‌حلی بروید که به‌طور مداوم مخاطبان را به‌روزرسانی می‌کند و داده‌های شما را یکپارچه در دسترس قرار می‌دهد.
  3. پشته martech شما باید داده ها را در بر بگیرد. به جای استفاده از ابزارهای سیلد، یک پلتفرم تعامل با مشتری را انتخاب کنید که با پشته فناوری شما ادغام شود.

به این ترتیب می توانید مشتریان خود را بهتر درک کنید و نیازهای منحصر به فرد آنها را در هر مرحله از سفر مشتری برآورده کنید.

مرکز مخاطبان سرشماری

داستان‌های موفقیت از Clockwise and Prolific: استفاده از داده‌های شخص اول برای شخصی‌سازی بهتر

جمع آوری داده ها بدون اقدام بی فایده است. بیایید در مورد نحوه استفاده از داده های مشتری خود برای ایجاد تعامل موثرتر صحبت کنیم.

انبارهای داده به تیم های بازاریابی اجازه می دهد تا داده ها را از چندین پلتفرم از جمله کانال های تبلیغاتی مانند گوگل و فیس بوک، پلتفرم های تحلیلی مانند Mixpanel و Google Analytics و سیستم های CRM مانند HubSpot و Salesforce ادغام کنند. حتی بهتر از آن، داده های مشتری شخص اول و شخص ثالث را می توان در انبار یکپارچه کرد.

در گذشته، انبار به کاربران فنی که SQL را می دانستند محدود می شد. دسترسی به داده‌های مشتری نبردی بین تیم‌های Go-to-Market و IT بود که منجر به کاهش چابکی و استقلال کم برای تیم‌های تجاری شد.

با ادغام انبار داده خود با CRM خود، می توانید بینش های جدید را باز کنید و یک مخزن مرکزی از داده های مشتری ایجاد کنید که می تواند برای تقویت تمام تلاش های بازاریابی خود استفاده شود.

این امر استفاده بازاریابان از داده‌های مشتری 360 را برای شخصی‌سازی توصیه‌ها و سفارشی‌سازی تبلیغات آسان‌تر می‌کند.

پژوهشگر پرکارمنبع تصویر

تقسیم بندی مشتریان کلید دستیابی به مشتریان مناسب در زمان مناسب با مرتبط ترین اطلاعات است.

برنامه در جهت عقربه های ساعت

سیلوهای داده یکی از بزرگترین موانعی هستند که کسب و کارها را از ارائه تجربیات شخصی و مبتنی بر داده به مشتریان خود باز می دارد. تنها 27 درصد از بازاریابان می گویند که داده های بازاریابی آنها به طور کامل با سیستم ها و ابزارهای آنها یکپارچه شده است که منجر به انتشار پراکنده و ناسازگار می شود.

دسترسی و استفاده از داده‌های مشتری برای بازاریابانی که می‌خواهند تجربیات شخصی‌سازی‌شده‌ای ارائه دهند که باعث رشد می‌شود، بسیار مهم است.

در این وبلاگ، ما در مورد یک استراتژی بحث خواهیم کرد تا داده های شخص اول را از انبار داده و CRM خود دریافت کنید تا بتوانید از آن برای بازاریابی موثرتر استفاده کنید.

آنها به راه بهتری برای دریافت اطلاعات استفاده از محصول و تعامل در مقابل تیم های خود به بازار نیاز داشتند. با راه‌اندازی همگام‌سازی داده‌های بی‌درنگ، تیم عملیات تجاری توانست:

  1. زمان اجرای آزمایش های رشد تقسیم بندی را از هفته ها به ساعت ها کاهش دهید
  2. ارتباطات شخصی‌سازی‌شده‌تری را با بخش‌بندی کاربر به صورت ریز فعال کنید
  3. دسترسی سلف سرویس به داده های تعامل محصول در زمان واقعی را فراهم کنید

Clockwise و Prolific دو شرکتی هستند که داده‌های شخص اول خود را برای ارائه تجربیات شخصی و بین کانالی فعال می‌کنند. هر دو شرکت از سرشماری برای تقویت HubSpot با داده های مرتبط و بلادرنگ استفاده می کنند.

در جهت عقربه های ساعت

اکنون CRM رایگان HubSpot را دریافت کنید

خبر خوب این است: ممکن است داده های خود را یکپارچه کنید و آن ها را در یک مکان قابل اجرا کنید. یکی از فناوری های کلیدی برای فعال سازی موثر داده ها؟ انبار داده ابری

آموخته های کلیدی از Clockwise و Prolific: ایجاد یک پایه داده قوی و مقیاس پذیر، داده های شخص اول را ارزشمندتر و قابل استفاده تر می کند. اما جمع آوری داده ها تازه شروع کار است. ارزش واقعی در فعال کردن داده ها برای هدایت تصمیمات تجاری و درآمد است.

خوراکی های کلیدی