چگونه به ویدیوهای YouTube برچسب اضافه کنیم و چرا آنها مهم هستند

برچسب‌های YouTube به YouTube کمک می‌کنند تا محتوا و زمینه ویدیوی شما را درک کند. به این ترتیب، YouTube می‌تواند موضوع و دسته ویدیوی شما را درک کند و آن را با محتوای مشابه مرتبط کند – که می‌تواند دسترسی ویدیوی شما را افزایش دهد. ظهور جستجوی معنایی باعث شده است که برچسب‌های YouTube در طول زمان اهمیت کمتری داشته باشند، اما همچنان یک عنصر استراتژیک هستند که می‌توانید از آنها به نفع خود استفاده کنید.

در حالی که شما مطمئناً باید کلمات کلیدی دم بلند و چند نوع تطابق گسترده را بگنجانید، به نظر می رسد YouTube عبارات 2-4 کلمه ای را ترجیح می دهد (Briggsby).

5. با برچسب ها زیاده روی نکنید.

rapidtags نتایج ژنراتور برچسب یوتیوب برای "دوختن دکمه"

برای کشف کلمات کلیدی که می توانید در ویدیوهای خود برچسب گذاری کنید و به آنها کمک کنید در نتایج جستجوی YouTube رتبه بالاتری داشته باشند، در اینجا سه ​​تا از بهترین تولیدکنندگان برچسب YouTube را برای امتحان آورده شده است.

1. Keywordtool.io

با کمک این بسته رایگان جویندگان کار، برای کار درخواست دهید، اطلاعات مهم را پیگیری کنید و برای مصاحبه آماده شوید.منبع

تگ‌های یوتیوب به ویژه در مواردی که کلمه کلیدی مورد نظر شما معمولاً غلط املایی می‌شود مهم هستند، زیرا می‌توانید اشتباهات املایی را بدون درج آنها در عنوان و توضیحات خود برچسب‌گذاری کنید.

با استفاده از Keyword Keg، می توانید کلمه کلیدی مورد نظر خود را در ابزار وارد کنید و حجم جستجو، هزینه به ازای هر کلیک، رقابت، دشواری در صفحه، دشواری خارج از صفحه، سختی SEO، دامنه CTR، قدرت کلمه کلیدی را افزایش می دهد. روندها و کلمات کلیدی پیشنهادی همچنین می توانید نتایج خود را بر اساس کشور و زبان فیلتر کنید.

5. VidIQ

ابزار ytube صفحه اصلی مولد برچسب یوتیوب

اکنون می‌دانید که برچسب‌ها چیست، بنابراین بیایید به نحوه استفاده از آنها در ویدیوهای خود بپردازیم.

منبع تصویر

6. از ویدیوهایی که در حال حاضر در حال رتبه بندی هستند الهام بگیرید.

VidIQ کلمات کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی هدف، امتیاز مرتبط، حجم جستجو، امتیاز جستجو، امتیاز رقابت و امتیاز کلی را نمایش می دهد. امتیاز کلی ترکیبی از امتیاز مربوط به کلمه کلیدی، امتیاز جستجو و امتیاز رقابت است.

استفاده از کلمات کلیدی خاصی که موضوعاتی را که در ویدیوی خود پوشش می دهید به عنوان برچسب های دیگر توصیف می کند، به YouTube کمک می کند تا محتوای ویدیوی شما را درک کند. به عنوان مثال، در همان ویدیوی «چگونه به بیسبال ضربه بزنیم»، افزودن «ضربه زدن به توپ» یا «تمرین ضربه زدن» به عنوان برچسب‌های خاص، موضوعات دقیقی را که ویدیوی شما پوشش می‌دهد به YouTube نشان می‌دهد.

4. بیشتر برچسب های خود را بین 2-3 کلمه نگه دارید.

استفاده از کلمات کلیدی گسترده به عنوان برچسب های دیگر به YouTube کمک می کند تا زمینه ویدیوی شما را درک کند. به عنوان مثال، اگر ویدیویی به نام «چگونه به بیسبال بزنیم» ایجاد می‌کنید، می‌خواهید «بیس بال» را به عنوان یک برچسب گسترده اضافه کنید تا به YouTube نشان دهد که موضوع کلی ویدیوی شما بیسبال است.

3. از برخی کلمات کلیدی خاص استفاده کنید که موضوعات تحت پوشش ویدیوی شما را به عنوان برچسب های دیگر توصیف می کنند.

YouTube هنگام رتبه‌بندی محتوا در نتایج جستجوی خود، به‌ویژه اولین برچسب، به‌شدت چند برچسب اول ویدیوی شما را به حساب می‌آورد. بنابراین مطمئن شوید که اولین برچسب شما دقیقاً همان کلمه کلیدی است که می خواهید هدف قرار دهید.

2. برای سایر برچسب‌ها، از چند کلمه کلیدی گسترده استفاده کنید که موضوع کلی ویدیوی شما را توصیف می‌کند.

اکنون که می‌دانید برچسب‌های YouTube چیست، چگونه آنها را اضافه کنید و ابزارهای موجود برای تولید آنها را می‌دانید، به خوبی در راه یافتن محتوای خود در YouTube هستید. به بهینه سازی سایر عناصر ویدیوهای خود نیز ادامه دهید و رشد کانال خود را زیر نظر داشته باشید.

بهترین شیوه ها را برچسب های یوتیوب

صفحه اصلی ژنراتور برچسب کلمه کلیدی keg یوتیوب

مرحله دوم نحوه اضافه کردن برچسب به ویدیوهای YouTube 3. اگر ویدیوی شما قبلا آپلود شده است، به منوی سمت چپ بروید، روی «محتوا» کلیک کنید و ویدیوی خود را انتخاب کنید.

keywordtool.io نتایج تگ ژنراتور یوتیوب برای "بیسبال"

این ابزار به شما کمک می‌کند برچسب‌ها را از ویدیوی YouTube رقیب استخراج کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که URL را وارد کنید و سپس ابزار نتایج شما را برمی گرداند.

4. کلمه کلیدی Keg

مرحله اول نحوه اضافه کردن برچسب به ویدیوهای YouTube

یوتیوب است دومین موتور جستجوی بزرگ جهانبنابراین، بهینه‌سازی کلمات کلیدی ویدیوهای خود در پلتفرم به همان اندازه مهم است که بهینه‌سازی پست‌های وبلاگ شما برای Google برای کلمات کلیدی اهمیت دارد. یکی از بهترین راه ها برای کلمه کلیدی ویدیوهای خود را برای YouTube بهینه کنید از برچسب‌ها استفاده می‌کند، اما همه نمی‌دانند چگونه به ویدیوهای YouTube برچسب اضافه کنند.

برای استفاده از برچسب‌های یوتیوب تا حد امکان، این نکات و ترفندها را بررسی کنید.

1. اولین برچسب خود را کلیدواژه هدف خود قرار دهید و بقیه را بر اساس اهمیت مرتب کنید.

نتایج پیشنهاد خودکار یوتیوب برای "دوختن دکمه"

بهترین تولیدکنندگان برچسب YouTube

بهترین تولیدکنندگان برچسب YouTube

مرحله سوم نحوه اضافه کردن برچسب به ویدیوهای YouTube4. اگر ویدیوی شما در حال آپلود است، به پایین بروید و روی «نمایش بیشتر» کلیک کنید، سپس برچسب‌های خود را اضافه کنید.

مرحله چهارم نحوه اضافه کردن برچسب به ویدیوهای YouTube

چرا برچسب های یوتیوب اینقدر مهم هستند؟

برچسب ها برای یوتیوب چیست؟

2. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ویدیو خود را آپلود کنید. این کار را با کلیک کردن روی دکمه “ایجاد” و سپس “آپلود ویدئو” انجام دهید.

برچسب‌های YouTube کلمات و عباراتی هستند که می‌توانید در توضیحات ویدیوهای YouTube خود بگنجانید. آنها به بینندگان شما و YouTube اجازه می دهند تا بدانند ویدیوهای شما در مورد چیست و می توانند به آنها کمک کنند تا در نتایج جستجوی پلتفرم رتبه بالاتری داشته باشند.

در زیر، ما راهنمایی را گردآوری کرده‌ایم که دقیقاً توضیح می‌دهد که برچسب‌های YouTube چیست، چگونه می‌توان آنها را اضافه کرد، چرا آنها مهم هستند و برخی از بهترین روش‌ها را که باید دنبال کرد.

به عنوان یک مزیت ثانویه، برچسب‌ها حتی به شما کمک می‌کنند تا محتوای خود را سازماندهی و پیدا کنید، اگر برچسب‌گذاری خود مرجع انجام دهید (مثلاً «سفر ایرلند 2022»).

بهترین شیوه ها را برچسب های یوتیوب

نحوه اضافه کردن برچسب به ویدیوهای یوتیوب

اگر می‌دانید برای چه رتبه‌بندی می‌خواهید، از کسانی که قبلاً در موضوع رتبه‌بندی می‌شوند یادداشت بردارید. برچسب های کلیدواژه آنها ممکن است نقطه شروع خوبی برای تحقیق و الهام به شما بدهد.

7. از پیشنهاد خودکار YouTube الهام بگیرید.

نحوه اضافه کردن برچسب به ویدیوهای یوتیوب

مرحله سوم نحوه اضافه کردن برچسب به ویدیوهای YouTubeاز آنجا به پایین اسکرول کنید تا به گزینه اضافه کردن برچسب های خود برسید.

چرا برچسب های یوتیوب اینقدر مهم هستند؟

افزودن برچسب به ویدیوهای YouTube شما آسان است. فقط این مراحل را دنبال کنید:

  1. با کلیک بر روی نماد حساب خود در گوشه سمت راست بالا، وارد استودیوی YouTube شوید. سپس برگه ای را انتخاب کنید که عبارت «YouTube Studio» را نشان می دهد.

هدف تگ ها کمک به الگوریتم برای درک موضوع ویدیوی شما است تا بتواند آن را برای کاربرانی که به دنبال ویدیویی شبیه شما هستند، نشان دهد. استفاده از کلمات کلیدی بیش از حد می تواند باعث سردرگمی در مورد محتوای واقعی ویدیوی شما شود. تحقیقات نشان می دهد که تعداد بهینه برچسب ها بین 31 تا 40 است – البته اگر به درستی استفاده شود. بیش از این قدرت آنها را کم می کند.

نموداری که تعداد بهینه تگ ها را بین 31 تا 40 نشان می دهد

پیشنهاد خودکار قابلیتی است که به کاربران کمک می کند آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند. یوتیوب بی دلیل این پیشنهادات را ارائه نمی کند. این کلمات کلیدی احتمالاً به این دلیل پیشنهاد می‌شوند که معمولاً عبارت‌های جستجو شده برای آن موضوع هستند، بنابراین از الهام گرفتن از پیشنهاد خودکار نترسید.

در دوره آموزشی YouTube for Marketers آکادمی HubSpot ثبت نام کنید [Free Online Course]