چگونه وب سایت خود را رایگان تبلیغ کنید: 12 نکته برتر

اگر مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید، با نگاه کردن به رقبای خود شروع کنید، آنچه را که مخاطبان شما بیش از همه ارزش قائل هستند و عادات محتوایی آن‌ها را دوباره بررسی کنید، سپس تاکتیک‌های مختلف را امتحان کنید، در حالت ایده‌آل با یک استراتژی اندازه‌گیری قوی برای رسیدن به موفقیت.

نتیجه

هنگام انجام تماس، مطمئن شوید که هر درخواست را شخصی سازی کنید. شما همچنین باید در ازای آن چیزی ارزشمند ارائه دهید، مانند یک پست وبلاگ مهمان یا یک اینفوگرافیک.

اگر مطمئن نیستید که چگونه بازاریابی فراگیر را شروع کنید، این لیست از ابزارهای کمکی را بررسی کنید.

9. مطمئن شوید که وب سایت شما در جلو و مرکز همه مواد است

بیشترین چالش را در مورد تبلیغ وب سایت خود چه چیزی پیدا کرده اید؟

مشاوره با نیل پاتل

برخی از نمونه‌های منابع یا ابزار رایگان شامل کتاب‌های الکترونیکی، قالب‌ها، چک‌لیست‌ها و آزمون‌ها هستند. فقط مطمئن شوید که رایگان های خود را در رسانه های اجتماعی و کانال های دیگر تبلیغ کنید. همیشه مهم است که اطمینان حاصل کنید که رایگان های شما با مخاطبان شما همسو هستند. به عنوان مثال، یک مسابقه ممکن است برای یک مشتری پیچیده B2B فوق العاده مفید نباشد، اما برای مخاطبان معمولی مناسب است.

کتاب الکترونیکی از نیل پاتل که نحوه ایجاد کسب و کار آنلاین خود را از 0 تا 10000 دلار پوشش می دهد.

5. یک نمایه در نمایه کسب و کار Google تنظیم کنید

وبلاگ نویسی مهمان یک راه عالی برای تبلیغ وب سایت شما است. نه تنها به مخاطبان جدیدی دست خواهید یافت، بلکه اعتبار و اقتدار خود را نیز افزایش خواهید داد. هنگام وبلاگ نویسی مهمان، مطمئن شوید که محتوای با کیفیت و مرتبط با مخاطبان هدف خود را بنویسید. همچنین باید پیوندی به وب‌سایت خود در بیو نویسنده یا کپی پست مهمان اضافه کنید.

اینفوگرافیک در مورد نحوه پست مهمان برای وبلاگ ها

8. به بازاریابی بیرونی نگاه کنید

یک تماس رزرو کنیدمنبع

ببینید آژانس من چگونه می‌تواند رانندگی کند بیشتر ترافیک به وب سایت شما

 • سئو – باز کردن ترافیک SEO بیشتر نتایج واقعی را ببینید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود، لینک ها را دریافت می کند و ترافیک را جذب می کند.
 • رسانه پولی – استراتژی های پولی موثر با بازگشت سرمایه روشن.

بهترین راه برای رسیدن به موفقیت این است که مطمئن شوید که با یک استراتژی و تعریف مشخص از موفقیت وارد عمل می شوید. به این ترتیب، می‌توانید تعیین کنید که آیا بازگشت سرمایه خوبی دریافت می‌کنید، باید تاکتیک‌های خود را تغییر دهید یا این روش ارتقا برای شما مناسب نیست.

متوجه شدم – ارتقاء می تواند گران باشد. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید وب سایت خود را با بودجه کم تبلیغ کنید. در واقع، راه های زیادی برای تبلیغ وب سایت شما به صورت رایگان وجود دارد. تنها چیزی که لازم است کمی خلاقیت و تلاش است.

12 روش رایگان برای تبلیغ وب سایت شما

سئو بخش مهمی از ارتقاء وب سایت است، اما این تنها کاری نیست که باید انجام دهید.

2. محتوای موجود را برای کانال های جدید تغییر دهید

برخی از بهترین شیوه ها برای مشارکت عبارتند از:

 • سوال پرسیدن در پست شما
 • پاسخ به نظرات پست شما
 • پاسخ به نظرات منفی – بهتر است اطلاعات تماس را برای آفلاین کردن مکالمه ارائه دهید
 • ارسال هفتگی
صفحه توییتر نیل پاتل

انجمن ها یک راه عالی برای تبلیغ وب سایت شما هستند. آنها نه تنها به شما اجازه می دهند به مخاطبان جدیدی دست پیدا کنید، بلکه به شما امکان می دهند اعتبار و اقتدار خود را نیز افزایش دهید. هنگام ارسال پست در انجمن ها، مطمئن شوید که به مکالمه ارزش افزوده می شود و از تبلیغات شخصی خودداری کنید.

بنابراین، برخی از بهترین راه ها برای تبلیغ رایگان وب سایت شما چیست؟

1. استراتژی سئوی خود را بسازید یا دوباره مرور کنید

اگر می خواهید مردم وب سایت شما را پیدا کنند، باید آن را تبلیغ کنید. در مورد آن فکر کنید—اگر شما به آنها نگویید چگونه می دانند که وب سایت شما وجود دارد؟ ارتقاء وب سایت برای هدایت ترافیک به سایت شما و افزایش دید آنلاین آن ضروری است.

دایرکتوری های محلی یک راه عالی برای تبلیغ وب سایت شما هستند. نه تنها به مخاطبان جدیدی دست خواهید یافت، بلکه اعتبار و اقتدار خود را نیز افزایش خواهید داد. وقتی کسب و کار خود را به فهرست محلی اضافه می‌کنید، حتماً اطلاعات مرتبط مانند ساعات کار، آدرس و وب‌سایت خود را درج کنید.

کلاژی از لوگوهای مختلف شرکت

نکته مهم در اینجا این است که راه های زیادی برای تبلیغ رایگان وب سایت شما وجود دارد. تنها چیزی که لازم است کمی خلاقیت و تلاش است. با رعایت نکات بالا، می توانید شروع به هدایت ترافیک به سایت خود و دستیابی به مخاطبان جدید کنید.

اما اگر با مشکلات بودجه دست و پنجه نرم می کنید چه؟ یا شاید فقط می خواهید مطمئن شوید که از هر تاکتیک ممکن استفاده می کنید.

راه های مختلفی برای تبلیغ وب سایت شما وجود دارد. برخی از رایج ترین آنها عبارتند از SEO، بازاریابی رسانه های اجتماعی و بازاریابی محتوا. اما فقط به این دلیل که این روش ها محبوب هستند به این معنی نیست که آنها تنها روش هایی هستند که می توانید استفاده کنید. در واقع، راه های زیادی برای تبلیغ وب سایت شما وجود دارد – و برخی از آنها حتی رایگان هستند!

به عنوان مثال، می توانید یک پست وبلاگ را به یک ویدیو یا یک اینفوگرافیک تبدیل کنید. این یک راه عالی برای استفاده بیشتر از محتوای خود و دستیابی به مخاطبان جدید است.

آیا پست های وبلاگ یا مقالاتی دارید که به خوبی کار می کنند؟ اگر چنین است، آنها را برای کانال های دیگر تغییر دهید.

گرافیکی که 5 نکته برای ایجاد اینفوگرافیک را نشان می دهد

برخی از ابزارهای محبوب عبارتند از:

 • بازاریابی ایمیلی HubSpot
 • فرستنده
 • سنندین بلو
 • Omnisend
 • SendPulse
 • ایمیل معیار
 • Mailchimp
 • MailerLite
ایمیلی که سازنده وب سایت Bluehost را برجسته می کند

اگر مانند اکثر تیم های وب سایت هستید، می دانید که ارتقاء بخشی ضروری از کار است.

هنگام تبلیغ وب سایت خود، مهم است که تاکتیک های مناسب را انتخاب کنید. همه تاکتیک ها یکسان ایجاد نمی شوند. برخی از تاکتیک ها، مانند سئو و رسانه های اجتماعی، موثرتر از بقیه هستند. نکته کلیدی یافتن بهترین تاکتیک ها برای خود و کسب و کارتان است.

وقتی به دنبال شریک هستید، کسب و کاری را انتخاب کنید که مکمل کسب و کار شما باشد. به عنوان مثال، اگر محصولات بهداشتی می فروشید، می توانید با یک باشگاه ورزشی یا یک شرکت غذای سالم شریک شوید. فقط مطمئن شوید که کسب و کاری را انتخاب کنید که فکر می کنید به محتوای شما علاقه مند است.

بخشی از استراتژی در پس استفاده مجدد محتوا این است که بفهمید چگونه و کجا می خواهید آن را تبلیغ کنید. آیا در هر ایمیلی گنجانده خواهد شد؟ شاید یک پست در شبکه های اجتماعی؟ ایجاد یک استراتژی در مورد نحوه استفاده از هر قطعه ای که ایجاد می کنید می تواند به شما در برنامه ریزی بهتر محتوای خود کمک کند. هنگامی که تصمیم گرفتید، بهترین راه برای انجام این کار استفاده از ابزارهایی است که به طور خاص برای انتشار کلمه طراحی شده اند. این فهرست از ابزارهای تبلیغاتی رایج برای استفاده را بررسی کنید.

3. در انجمن هایی مانند Reddit یا Quora پست کنید

نکته کلیدی این است که پلتفرمی را پیدا کنید که برای شما و کسب و کار شما بهترین کار را دارد. هنگامی که پلتفرم مناسب را پیدا کردید، می توانید شروع به جذب مخاطبان هدف خود کنید.

12. یک شریک برای یک کمپین بازاریابی مشترک پیدا کنید

بازاریابی بیرونی یک راه عالی برای تبلیغ وب سایت شما است. این شامل ارتباط با سایر مشاغل و تأثیرگذاران در صنعت شما و درخواست از آنها برای تبلیغ محتوای شما است. این یک راه عالی برای معرفی نام خود و دستیابی به مخاطبان جدید است.

هنگام استفاده از رسانه های اجتماعی، انتخاب پلت فرم مناسب بسیار مهم است. همه پلتفرم ها یکسان ایجاد نمی شوند. برخی از پلتفرم ها مانند فیس بوک و توییتر برای به اشتراک گذاری به روز رسانی بهتر هستند. پلتفرم های دیگر مانند لینکدین و اینستاگرام برای تبلیغ محتوا بهتر هستند. مخاطبان خاصی نیز در پلتفرم های خاصی فعال تر هستند. به عنوان مثال، یک کسب و کار B2B ممکن است مخاطبان هدف خود را در لینکدین پیدا کند، در حالی که یک محصول خدمات خانگی ممکن است مخاطبان بیشتری را در فیس بوک به دست آورد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که کمی تحقیق کنید، و در مسیر هدایت ترافیک بیشتر به سایت خود خواهید بود. مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ پست وبلاگ من در مورد SEO برای مبتدیان را بررسی کنید.

ایجاد نمایه در نمایه کسب و کار Google سریع و آسان است. فقط به وب سایت بروید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات مرتبط در مورد کسب و کار خود، مانند ساعات کار، آدرس و وب سایت خود را درج کنید. یک نمایه کسب و کار گوگل بهینه شده می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا در بسته های نقشه محلی در SERP رتبه رقابتی داشته باشد.

نمایی از نمایه کسب و کار گوگل در SERP

6. استراتژی بازاریابی ایمیلی خود را بسازید یا بهبود بخشید

هنگامی که یک لیست ایمیل دارید، می توانید شروع به ارسال به روز رسانی های منظم کنید. حتماً با مخاطبان هدف خود صحبت کنید و در هر ایمیل ارزشی را ارائه دهید. شما همچنین باید یک فراخوان برای اقدام (CTA) بگنجانید که گیرندگان را تشویق می کند تا از وب سایت شما بازدید کنند.

7. وبلاگ نویسی مهمان را شروع کنید

نمایه کسب و کار Google ابزاری رایگان است که به شما امکان می دهد حضور آنلاین کسب و کار خود را مدیریت کنید. اگر می خواهید در نتایج جستجوی محلی رتبه بالاتری داشته باشید، این امر به ویژه مهم است.

اگر قبلاً وب‌سایت خود را تبلیغ می‌کنید، مطمئن شوید که در جلو و مرکز تمام مطالب شما قرار دارد. این شامل کارت ویزیت، بروشور و امضای ایمیل می شود. شما می خواهید یافتن سایت شما را تا حد امکان برای مردم آسان کنید.

تبلیغی برای تبدیل شدن به مشتری برای Vector Logistics

سئو یکی از موثرترین راه‌ها برای ارتقای وب‌سایت شماست و نیازی به هزینه بالایی ندارد. بسیاری از ابزارها و منابع رایگان سئو به صورت آنلاین در دسترس هستند.

گنجاندن URL وب سایت خود در تمام مواد تبلیغاتی یک راه ساده برای تبلیغ وب سایت شما است. همچنین یک راه موثر برای هدایت ترافیک به سایت شما است.

10. کسب و کار خود را در فهرست های محلی دریافت کنید

بهترین روش‌هایی که باید دنبال کنید شامل تلاش برای ادغام این اقدامات با تلاش‌های بیشتر شما مانند سئو است، در حالی که هنوز مطمئن شوید که آنچه را برای مخاطبانتان منطقی است انتخاب می‌کنید.

مدیریت تبلیغات در یک بودجه

بازاریابی ایمیلی یک راه عالی برای تبلیغ وب سایت شما است. نه تنها با ROI عالی (بازده سرمایه گذاری) نسبتاً ارزان است، بلکه روشی مؤثر برای دستیابی به مخاطبان هدف شما نیز می باشد. اگر هنوز لیست ایمیل ندارید، اکنون زمان شروع ساختن آن است. منابع و ابزارهای رایگان زیادی وجود دارد که می توانند به شما در شروع کار کمک کنند.

این انجمن ها به ویژه در هنگام تبلیغ محصولات تجارت الکترونیک مفید هستند زیرا می توانید نظرات بلادرنگ مصرف کنندگان را دریافت کنید. این نظرات ممکن است مثبت و منفی باشند، اما بینشی در مورد نحوه دریافت محصول شما در بازار ارائه می دهند.

4. منابع رایگان ایجاد کنید

فقط به یاد داشته باشید که صبور باشید و با تلاش خود سازگار باشید. رم در یک روز ساخته نشد و همچنین یک وب سایت موفق نیست.

رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای جذب مخاطبان هدف شما هستند. می‌توانید از رسانه‌های اجتماعی برای اشتراک‌گذاری به‌روزرسانی‌ها، تبلیغ محتوای خود و پاسخ به سؤالات استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که فعال و با فالوورهای خود درگیر هستید.

بازاریابی مشترک یک راه عالی برای دستیابی به مخاطبان جدید است. وقتی با کسب و کار دیگری شریک می شوید، می توانید محتوای خود را برای مخاطبان آن ها تبلیغ کنید. این یک راه عالی برای نشان دادن نام خود و دستیابی به افراد جدید است.

اینها تنها تعدادی از راه‌هایی هستند که می‌توانید وب‌سایت خود را به صورت رایگان تبلیغ کنید. با اجرای برخی یا همه این نکات، به خوبی در راه جذب ترافیک بیشتر به سایت خود خواهید بود.

مردم چیزهای رایگان را دوست دارند! ایجاد منابع یا ابزار رایگان یک راه عالی برای تبلیغ وب سایت شما است. نه تنها ارزشی برای کاربران خود ایجاد می کنید، بلکه ترافیک سایت خود را نیز هدایت می کنید. و چه کسی آن را نمی خواهد؟

نگران نباشید – من شما را تحت پوشش قرار داده ام! در این مقاله، 12 راه برای تبلیغ رایگان وب سایت شما را مورد بحث قرار می دهم. بنابراین بخوانید و همین امروز شروع به تبلیغ وب سایت خود کنید!

چرا ارتقاء وب سایت ضروری است

تبلیغ یک پست وبلاگ فقط نباید یک لینک مستقیم به صفحه باشد. این می تواند یک پست رسانه اجتماعی باشد که می تواند به تنهایی زندگی کند، یک اینفوگرافیک یا پیوندی در یک مقاله جداگانه.

هنگامی که شریکی پیدا کردید، شروع به تبلیغ محتوای خود برای مخاطبان او کنید. شما می توانید این کار را با به اشتراک گذاری محتوای آنها در کانال های رسانه های اجتماعی خود و قرار دادن پیوند بازگشت به وب سایت خود انجام دهید.

بهترین روش‌ها در انتخاب روش‌هایی برای ارتقای وب‌سایت شما

برخی از فهرست‌های محلی محبوب عبارتند از Google Business Profile، Yelp و Foursquare. شما همچنین می توانید کسب و کار خود را با اتاق بازرگانی محلی خود و سایر گروه های شبکه فهرست کنید. فقط مطمئن شوید که لیست خود را ادعا کرده و تمام اطلاعات مربوطه را پر کنید.

11. مخاطبان هدف خود را در رسانه های اجتماعی درگیر کنید

کاربران Reddit به ویژه فعال هستند و می توانند منبع بسیار خوبی برای ترافیک وب سایت شما باشند. Quora یکی دیگر از انجمن های عالی برای تبلیغ وب سایت شما است. به عنوان مثال، می‌توانید مکالمات پیرامون موضوعی را که کسب‌وکارتان به آن مرتبط است جستجو کنید. سپس به گفتگو بپیوندید و پیوندی به وب سایت خود به همراه هر دانشی که فکر می کنید برای به اشتراک گذاشتن ارزشمند است اضافه کنید.