چگونه وقتی وقت ندارید وبلاگ بنویسید

هنگام نوشتن بسیار وسوسه انگیز است که بخواهید متوقف شوید و اصلاح کنید. این کار را نکن این جریان نوشتن شما را می شکند.

ایده های محتوایی را از موقعیت های مختلف زندگی جمع آوری کنید و راه هایی برای اعمال آن ها در صنعت خود بیابید.

8. یک فریلنسر استخدام کنید.

مدیریت زمان وبلاگ نویسی به توانایی استفاده موثر از زمان خود برای وبلاگ نویسی و تولید محتوا اشاره دارد. این می تواند به سادگی ایجاد یک برنامه برای انجام وظایف وبلاگ نویسی به صورت هفتگی و تشخیص اینکه در چه ساعاتی از روز بیشترین بهره وری را دارید، باشد.

با محتوای قدیمی‌تر، ممکن است لازم باشد تحقیقات بیشتری را اضافه کنید و آن را برای دقت به‌روزرسانی کنید، اما معمولاً زمان کمتری نسبت به نوشتن یک مقاله جدید از ابتدا نیاز دارد. محتوای موجود خود را مرور کنید. آیا مقالاتی وجود دارند که بتوانید در مورد آنها عمیق تر تحقیق کنید؟ آیا پیشرفت‌هایی در صنعت وجود داشته است که می‌توانید شامل آن شوید؟ آیا زاویه جدیدی برای کشف وجود دارد؟

7. ایده های محتوا را هر کجا که می روید پیدا کنید.

برای مثال، ممکن است متوجه شوید که در نوشتن صبح ها بهتر هستید. بنابراین می توانید هر روز صبح 2 تا 3 ساعت برای نوشتن بر اساس تعداد مقاله ای که می خواهید در هفته تولید کنید، وقت بگذارید.

با تبدیل وبلاگ نویسی به یک روال زندگی، بیشتر با ایده های محتوای خلاقانه مواجه خواهید شد. ذهن خود را باز نگه دارید، چیزهای جدیدی را که شخصاً مورد علاقه شما هستند مشاهده کنید و راه هایی برای تبدیل آنها به خوراک برای یک پست وبلاگ پیدا کنید. با توجه به پویایی های جهان که شما را هیجان زده می کند و ارتباط آنها با مخاطبان خود، روند وبلاگ نویسی بسیار طبیعی تر و سرگرم کننده تر می شود.

هر تحقیق کلیدواژه‌ای را در این فرآیند بگنجانید تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که محتوای شما با آنچه خوانندگان آنلاین جستجو می‌کنند مطابقت دارد. به این ترتیب وقتی می نشینید تا بنویسید، تنها کار شما نوشتن است نه جستجوی حقایق جدید.

5. هنگام نوشتن ویرایش نکنید.

یک راه آسان برای شروع فرآیند خلاقیت، شروع با یک الگو است. اگر مجبور نیستید، چرا از نگاه نویسنده به یک سند خالی رنج می برید؟ قالب رایگان پست وبلاگ HubSpot می تواند به شما کمک کند مقاله خود را قالب بندی کنید و سریعتر از شروع از ابتدا شروع به نوشتن کنید.

الگوها به عنوان یک طرح کلی برای دنبال کردن آسان عمل می‌کنند که در آن می‌توانید افکار خود را سازماندهی کنید و محتوای خود را بسط دهید. پیشنهاد HubSpot شامل شش قالب است که از پست‌های چگونه تا صفحات ستونی و اینفوگرافیک‌ها را شامل می‌شود.

2. یک روال وبلاگ نویسی ایجاد کنید.

ایجاد کلاسترهای موضوعی می تواند به شما کمک کند استراتژی محتوای وبلاگ خود را بسط دهید. یک خوشه موضوعی دارای چندین مقاله است که بر اساس یک موضوع مشترک یا موضوع مرتبط گروه بندی شده اند. به عنوان مثال، ممکن است یک صفحه ستونی داشته باشید که نمای کلی یک موضوع را ارائه می دهد. از آنجا، می‌توانید مقالات عمیق‌تر و خاص‌تری در مورد موضوعات فرعی مرتبط ایجاد کنید.

[Include screenshot]

→ اکنون دانلود کنید: 6 قالب رایگان پست وبلاگ

یک تقویم محتوا ایجاد کنید تا به شما کمک کند محتوای خود را از قبل برنامه ریزی کنید و ضرب الاجل های معقولی را تعیین کنید. تعطیلات یا رویدادهای فصلی را که ممکن است بر برنامه محتوای شما تأثیر بگذارد، یادداشت کنید.

سازماندهی به شما کمک می کند تا اهدافی را برای وبلاگ خود تعیین کرده و به آنها برسید. اگر از صفر شروع می کنید، راهنمای ما برای راه اندازی وبلاگ را بررسی کنید.

چگونه وقتی وقت ندارید وبلاگ بنویسید

1. از قالب های وبلاگ استفاده کنید.

وقتی همه اطلاعات مرتبطی را که می‌خواهید در یک مکان قرار دهید در اختیار داشته باشید، نوشتن بسیار آسان‌تر است. قبل از نشستن برای نوشتن و سازماندهی اطلاعات در یک طرح کلی، درباره موضوع انتخابی خود تحقیق کنید.

وقتی وقت ندارید چگونه وبلاگ بنویسیم؟ ما با نویسنده و کارشناس بازاریابی دیوید میرمن اسکاتن صحبت کردیم که چگونه با ایجاد یک روال از اشتباهات رایج مدیریت زمان جلوگیری کنیم.