چگونه SKIMMS، Liquid Death، و سایر برندها محصولات قدیمی را جدید، هیجان انگیز و متفاوت ساختند.

برای SKIMS، Liquid Death و Dollar Shave Club، رقبای وجود دارند، اما رویکردهای منحصر به فرد آنها در بازاریابی و برندسازی (و داشتن یک محصول با کیفیت بالا) به آنها کمک کرده است تا به محبوبیت خانگی برای کاربران خود تبدیل شوند و شیوه های آنها ارزش یادگیری را دارد.

بسیاری از محصولاتی که روزانه استفاده می کنیم توسط برندهای دیگر ارائه می شوند، اما ما محصولات مورد علاقه خود را داریم.

مرگ مایع

انجام این کار به برندسازی جدید و منحصربه‌فرد بستگی دارد که خواسته‌های آن‌ها را بیان می‌کند و محصولی که شما را بالاتر از رقبایتان قرار می‌دهد.

موفقیت Liquid Death بر اساس برند منحصر به فرد و طنز آن است. به طور خاص، آب Liquid Death در واقع نمی تواند باعث مرگ شود. برعکس عمل می کند

همچنین این احتمال وجود دارد که برندها و مشاغل جدید در آینده با محصولات مشابه ظاهر شوند. با در نظر گرفتن این موضوع، چگونه برندهای جدید در چنین بازارهای اشباع و رقابتی به رقابت می پردازند تا جایی که در جایگاه خود به رهبران بازار تبدیل می شوند؟

این برند با نام تجاری منحصر به فرد خود، بر خلاف هر برند آب دیگری، و همچنین تجربه سرگرم کننده و منحصر به فردی که از نوشیدن یک نیاز روزمره از قوطی بر روی نامی یادآور فلزات سنگین و انرژی شدید به دست می آید، موفق شد.

3. تیغ‌های تیغ‌های تراشیده دلار با راحتی

بیایید با آن روبرو شویم – همیشه یک برند دیگر وجود دارد که محصولی مشابه محصول شما می سازد. به احتمال زیاد چند برند وجود دارند که محصولات یا خدماتی مشابه شما می سازند.

احیای محصولات قدیمی با نام تجاری جدید

همچنین غیرقابل انکار است که موفقیت SKIM با مدل دراپ از خواهر کارداشیان، کایلی جنر و کیت های لب کایلی او آموخته شد که بارها و بارها محصولات خود را با مدل دراپ فروختند.

2. مرگ مایع هیاهو و هیجان برای آب ایجاد کرد

توانست به موفقیت دست یابد زیرا با قیمت های جدید و افزایش راحتی بازار را احیا کرد. در روزهای اولیه، مشتریان می‌توانستند حداقل 1 دلار برای تحویل ریش تراش به خانه‌هایشان ماهانه بپردازند.

→ اکنون دانلود کنید: کیت بازاریابی محصول رایگان [Free Templates]

احیای محصولات قدیمی: چگونه Skims، Liquid Death و Dollar Shave Club به موفقیت خود دست یافتند

در این پست به این خواهیم پرداخت که چگونه سه برند SKIMS، Liquid Death و Dollar Shave Club محصولات قدیمی اما جدید را به بازار معرفی کردند و به موفقیت چشمگیری دست یافتند.

این نام همچنین بیشتر یادآور یک نوشیدنی الکلی یا نوشیدنی انرژی زا است، مانند هیولا یا ردبول، که ادعا می کند انرژی موجودی افسانه ای یا حیوانی 1000 پوندی را به مردم می دهد. همچنین به جای یک بطری پلاستیکی در یک قوطی عرضه می‌شود که تجربه نوشیدن یک قوطی آبجو یا یک نوشیدنی انرژی‌زا را نشان می‌دهد.

منبع تصویر

اسکیم

Liquid Death کنسرو شده و آب گازدار می فروشد. برای کسانی که دسترسی مداوم به آب دارند، این یک محصول روزمره است.

این موفقیت به این دلیل اتفاق افتاد که SKIMS به خواسته‌های مخاطبان خود گوش داد و نام تجاری را بر اساس آن ساخت، به‌ویژه در مورد اندازه و شامل بودن سایه. افرادی که خود را توسط برندهای دیگر نمایندگی نمی‌کردند، اکنون این فرصت را داشتند که آنچه را که به دنبال آن بودند در یک محصول جدید بیابند.

زنده‌کردن محصولات «قدیمی» به روش‌های جدید و هیجان‌انگیز حول محور مخاطبان، نیازهای آن‌ها و اینکه چگونه می‌توانید چیزی را که به آنها ارائه می‌دهید هیجان‌انگیزتر از گزینه‌های موجودشان کنید، می‌چرخد.

ریش تراش ها برای همیشه وجود داشته اند، و رقبای متعددی مانند ژیلت، ونوس، شیک، بیلی وجود دارند – این لیست ادامه دارد.

بیایید در مورد سه برندی که در این کار برتر بودند صحبت کنیم.

1. SKIMS Shapewear را هیجان انگیز ساخته است

با این حال، از زمانی که Dollar Shave Club در سال 2011 راه اندازی شد، در رتبه های بالاتری قرار گرفت و جامعه ای از مشترکین وفادار دارد که با وجود بسیاری از مارک های دیگر که همان چیزی را ارائه می دهند، از محصولات آن استفاده می کنند.

SKIMS که توسط کیم کارداشیان تاسیس شده است، یک برند تولید کننده لباس است.

منبع تصویر

علیرغم اینکه Liquid Death فقط آب است، 23 میلیون دلار سرمایه در سری B جمع آوری کرد، در 60000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده فروخته شد و جایگاه خود را به عنوان پرفروش ترین آب ساکن آمازون حفظ کرد.

منبع تصویر

آنها مجبور نبودند قیمت های بالاتری برای مارک دیگری بپردازند یا به یاد داشته باشند که به فروشگاه بروند و از کسی بخواهند که قفل لوازم آرایش را باز کند. هر ماه که به آن نیاز داشتند در پست آنها ارسال می شد.

به سوی تو

هنگامی که SKIMS در سال 2019 راه اندازی شد، چندین قرن بود که Shapewear وجود داشت، اما توانست سر و صدای قابل توجهی به پا کند و بارها از محصولی که احتمالاً بسیاری از مشتریان آن قبلاً در قفسه های خود داشتند به فروش برسد.

همچنین توانست از طریق تاکتیک‌های بازاریابی خود، به‌ویژه مدل کمپین دراپ، که در آن تعداد محدودی از محصولات به‌عنوان مجموعه‌های کپسولی عرضه می‌شد، هیاهو، هیجان و خرید ایجاد کند، بنابراین هرکسی که در صف خرید بود نمی‌توانست. کسانی که موفق نیستند احتمال بیشتری وجود دارد که برگردند و به تلاش خود ادامه دهند تا زمانی که بتوانند خریدی انجام دهند و SKIMS را در ذهن خود نگه دارند.

کیت بازاریابی محصولمنبع

تراشیدن دلار