چیست که چگونه می تواند به یک تجارت خدمت کند

این امر فضایی را برای استخدام داخلی بیشتر ایجاد می‌کند که هزینه‌های پرهزینه هیئت‌مدیره کار، دورهای وقت‌گیر مصاحبه‌ها و بررسی‌های گران قیمت را حذف می‌کند.

3. منحنی یادگیری کوتاهتر

یکی از راه‌هایی که نامزدهای داخلی می‌توانند برجسته شوند، ارائه استراتژی‌هایی در مورد چگونگی چرخش در طول رویدادهای مهم، مانند COVID و رکود است. طبق نظرسنجی ما، این بزرگترین چالشی بود که رهبران بازاریابی در سال 2022 با آن مواجه بودند و هر نامزدی که در این تلاش کمک کند مطمئناً برجسته خواهد شد.

با این حال، اگر کارمندان شما در حال حاضر مناسب به نظر نمی‌رسند، یا نگران محدود کردن تعداد نامزدهای خود هستید، در این صورت گسترش به استخدام خارجی ضرری ندارد.

اگرچه این نکات می تواند برای کاندیداهای داخلی و خارجی اعمال شود، اما افراد داخلی قطعاً دارای مزیتی هستند زیرا دقیقاً می دانند که رهبرانشان برای چه چیزی تلاش می کنند و رویکرد خود را بر اساس آن تنظیم می کنند.

مفاهیم حقوقی استخدام داخلی

اگر کارمندی مهارت ها و علایق خود را خارج از نقش فعلی خود نشان دهد، این یک راه حل عالی است.

اگر نقش اضافی تلقی شود، به خوبی انجام می شود، اما مهم است که اطمینان حاصل شود که مسئولیت های قبلی آنها توسط شخص دیگری جذب شده است.

2. رکود

در مورد دید چطور؟ نظرسنجی ما نشان می‌دهد که کاندیداهایی که به دنبال تأثیرگذاری در بین رهبران بازاریابی هستند، می‌توانند این کار را با موارد زیر انجام دهند:

  • قدم گذاشتن در فرصت‌های رهبری – این می‌تواند مانند رهبری یک پروژه یا پیشنهاد یک ابتکار جدید باشد.
 • همسو کردن فعالیت‌های بازاریابی با اهداف کل شرکت – بگویید که شرکت شما در حال کار بر روی ارتقاء بازار است، پیشنهاد بازاریابی بعدی شما باید این موضوع را در نظر گرفته و در جهت این هدف تلاش کند.

الگوی فرهنگ شرکت

در زمان خبرنگاری من، استخدام داخلی امری عادی بود. ما مرتباً شاهد بودیم که خبرنگاران و عکاسانی از سراسر کشور برای همکاری با این تیم استخدام می شدند.

اکنون دانلود کنید: الگوی کد فرهنگ شرکت رایگان

گرافیکی که پاسخ های برتر به سوال را نشان می دهد، "چگونه پتانسیل رکود اقتصادی یا رکود بر برنامه های استخدام شرکت شما در سال 2023 تأثیر گذاشته است

این احتمال وجود دارد که هر فردی را که به صورت داخلی استخدام می کنید، از قبل درک کاملی از فرهنگ، شیوه ها و فرآیندهای شرکت داشته باشد، بنابراین زمان لازم برای سازگاری با یک نقش جدید را کاهش می دهد.

3 معایب استخدام داخلی

1. شکاف نیروی کار

این باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود – و همچنین تضمین می کند که افراد در سازمان شما از تحرک رو به بالا که می خواهند بهره ببرند.

در نهایت، عوامل زیادی وجود دارد که تعیین می کند که آیا استخدام داخلی انتخاب مناسبی نسبت به استخدام خارجی است یا خیر. اگر شرکت شما موقعیتی برای پر شدن دارد و یک یا چند کارمند دارید که می توانند نامزدهای موفقی باشند، در این صورت استخدام داخلی می تواند انتخابی به موقع و مقرون به صرفه باشد.

نقل و انتقالات اغلب نتیجه تغییر در نیازهای کسب و کار یا تمایل کارمند برای ایجاد تغییر است، مانند کار کردن در نزدیکی خانواده یا زندگی در آب و هوای مورد نظرشان.

3. سازماندهی مجدد

در موارد دیگر، نامزدهای داخلی می توانند برای موقعیت آزاد درخواست دهند، اما تلاش های استخدام ممکن است بر نامزدهای خارجی متمرکز شود. این ممکن است به دلیل عدم علاقه به پست در میان کارکنان فعلی باشد یا به دلیل اینکه مجموعه مهارت های مورد نظر در داخل وجود ندارد.

نمونه ای از این زمانی رخ داد که یک تهیه کننده تلویزیونی در ایستگاه تلویزیونی سابق من استعداد فوق العاده ای در تولید محتوا برای وب سایت و رسانه های اجتماعی ایستگاه نشان داد.

همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که قوانین فدرال تبعیض شغلی را بر اساس موارد زیر ممنوع می کند:

 • سن
 • تابعیت
 • ناتوانی
 • استفاده از مرخصی خانوادگی و/یا پزشکی
 • اطلاعات ژنتیکی
 • خدمت سربازی
 • منشاء ملی
 • بارداری
 • نژاد
 • دین
 • جنسیت، هویت جنسی، و/یا گرایش جنسی

3 مزایای استخدام داخلی

1. حفظ استعداد

گرافیک با پاسخ به سؤال نظرسنجی زیر: «چگونه بازاریابان که به عنوان مشارکت کنندگان فردی کار می کنند می توانند بیشترین تأثیر را در نقش خود داشته باشند؟"

طبق نظرسنجی رهبری بازاریابی ما، 42٪ از رهبران بازاریابی می گویند که پتانسیل یک رکود بر برنامه های استخدام آنها در سال 2023 تأثیر گذاشته است. در میان آنها، بیش از نیمی (54٪) برای کاهش تلاش های استخدامی برنامه ریزی می کنند.

طبق گفته انجمن مدیریت منابع انسانی، صرف نظر از روش استخدام داخلی استفاده شده، کارفرمایان باید سیاستی ایجاد کنند که برای متقاضیان داخلی منصفانه و منصفانه باشد.

در نتیجه، حفظ استعدادهای برتر نیز در اولویت خواهد بود. استخدام داخلی به افراد با عملکرد بالا اجازه می دهد تا در شرکت پیشرفت کنند (آنها را برای ماندن طولانی مدت ترغیب می کند) و همچنین فرصت های رشد را به دیگران نشان می دهد.

2. مقرون به صرفه بودن

یکی از مزایای استخدام خارجی این است که کارکنان خارج از شرکت می توانند دیدگاه های منحصر به فرد و فرآیندهای نوآورانه ای را برای پیشبرد شرکت به ارمغان بیاورند.

مشاغل جدید ایجاد شد و کارمندان به نقش های جدیدی که بر حضور دیجیتال و اهداف نشریه متمرکز بود، تخصیص مجدد یافتند.

4. تغییر نقشمنبع

استخدام داخلی زمانی اتفاق می افتد که یک شرکت برای پر کردن یک موقعیت یا نقش به کارمند فعلی نگاه می کند. استخدام خارجی زمانی اتفاق می افتد که یک شرکت به دنبال کاندیداهایی باشد که در حال حاضر در شرکت استخدام نشده اند.

طبق نظرسنجی رهبری بازاریابی ما، رهبران بازاریابی به دنبال مهارت های برتر در کاندیداها هستند:

طبیعی است که کسب و کارها رشد کنند، اولویت ها را تغییر دهند یا با سایر نهادها ادغام شوند. در این موارد، سازماندهی مجدد ممکن است رخ دهد. این می تواند به شکل جابجایی کارمندان به تیم های دیگر یا رهبری باشد که وظایف اداری کمتری را بر عهده می گیرند و مستقیماً با کارمندان کار می کنند تا با افزایش تقاضاها همگام شوند.

نمونه ای از سازماندهی مجدد در سال 2017 اتفاق افتاد، زمانی که داو جونز اعلام کرد که انتشارات شاخص خود، روزنامه وال استریت، برای تغییر تمرکز از چاپ و به یک استراتژی دیجیتال سازماندهی مجدد خواهد شد.

وقتی یک موقعیت به صورت داخلی پر می شود، شما در حال انتقال یک کارمند از یک نقش به سمت دیگر هستید. این به طور موثر یک شکاف را می بندد اما شکاف دیگری ایجاد می کند که باید پر شود.

زمانی که نقش تولیدکننده دیجیتال باز شد، آن تهیه کننده تلویزیون انتخاب شد و یک حرکت جانبی از تولیدکننده تلویزیون به تولیدکننده دیجیتال انجام شد.

رهبران بازاریابی به دنبال چه هستند

این نوع استخدام داخلی فقط در اتاق های خبر رایج نیست. بسیاری از شرکت ها به جای استخدام خارجی، از فهرست کارفرمایان فعلی خود استخدام می کنند.

انتقال زمانی است که یک کارمند در شرکت باقی می ماند اما به مکان دیگری نقل مکان می کند.

و در حالی که استخدام‌های داخلی معمولاً به آموزش کمتری نسبت به استخدام‌های خارجی نیاز دارند، ممکن است خطر صرف زمان و هزینه بیشتر برای آموزش استخدام‌های داخلی را داشته باشید، اگر آنها تمام ویژگی‌های لازم برای موفقیت در نقش جدید خود را نداشته باشند.

ویژگی های کلیدی دیگری که رهبران بازاریابی به دنبال آن هستند عبارتند از:

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در مارس 2022 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

در سال 2022، کاهش هزینه‌ها یکی از نگرانی‌های اصلی برای برندهایی بود که در معرض رکود اقتصادی قرار داشتند. در سال 2023، انتظار می رود که این روند ادامه یابد.

در این سیاست، انتظارات روشنی باید برای کارکنانی که مایل به درخواست هستند ایجاد شود. این انتظارات باید به طور مداوم اجرا شوند و به طور مؤثر در سراسر شرکت به اشتراک گذاشته شوند.

با استخدام داخلی، این احتمال وجود دارد که فهرست کارمندان فعلی شما مجموعه ای از مهارت ها را برای موقعیتی که می خواهید پر کنید، نداشته باشد.

اگر استراتژی استخدام داخلی را در نظر می گیرید، در زیر دریابید که آیا این حرکت برای کسب و کار شما مناسب است یا خیر.