کتاب آموزش رانندگی ویژه متقاضیان گواهینامه پایه سوم چ1 فروشگاه اینترنتی کتاب گیسوم | driveing

تنها با آموزش و تکرار و تمرین می‌توان به توانایی مدیریت حوادث دست یافت. هرسوالی در مورد کتاب داشتید در پایین صفحه کامنت کنید کمتر از نیم ساعت پاسخ خواهیم داد. در اینجا انواع سیستم های خودرو و عملکرد و اهمیت آن ها را برگه امتحان آیین نامه رانندگی سایت درایوینگ یاد میگیریم . شما سفارش میدین و ما اگر کتاب رو داشتیم یا تونستیم پیدا کنیم، شرایط خرید کتاب رو براتون فراهم می‌کنیم.

شما قبلا این آزمون را به پایان رسانده اید و نمی توانید مجددا درون آن شرکت کنید.

آیا آیین‌نامه موتور با آیین‌نامه ماشین فرق دارد؟

در این بخش قوانین راهنمایی و رانندگی در خصوص وضعیت رانندگان پشت فرمان گوشتزد شده است. تمامی آنچه تخلف در حین رانندگی تلقی می‌شود نام برده شده و در مورد جزئیات آمادگی نشستن پشت فرمان توضیحاتی داده شده است. لطفا کتاب موتور سیکلت رو هم قرار بدید تا مجموعه تون کامل تر بشه ، ما که گذر کردیم ازین مرحله… جاش خالیه ، سایتتون خیلی خوب و پر محتوی ست حیفه کاستی داشته باشه.

  • برای قبولی صد درصد حتما بسته ی سوالات اصلی ما رو دانلود کنید.
  • فصل امداد و نجات هم از فصل های بسیار مهم و کاربردی آیین نامه است و برای مواقع اضطراری باید آن را یاد بگیرید .
  • یادگیری این بخش تنها با مرور چند باره خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی میسر است و بهتر است تست‌های بیش‌تری از بخش راه و علائم راهنمایی تمرین شود.
  • اهمیت تابلوهای راهنمایی و رانندگی بر کسی پوشیده نیست اولین سوالاتی که در امتحان آیین نامه مطرح میشوند مربوط به تابلوهاست و در هر امتحان حداقل 8 سوال از تابلوها مطرح میشود پس حتما این بخش را به خوبی یاد بگیرید تا بتوانید به درستی سوالات این بخش را پاسخ دهید .

کتاب آموزش رانندگی ویژه متقاضیان گواهینامه پایه سوم چ1 فروشگاه اینترنتی کتاب گیسوم | driveing

گواهی‌نامه رانندگی، به‌عنوان یک مدرک هویتی، لازمه رانندگی در شهر و جاده است. با اتمام 18 سالگی، افراد اقدام به ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی و دریافت مدرک می‌کنند. دوره‌های آموزشی متشکل از کلاس‌های تئوری و عملی بوده و به‌طور کلی، 20 جلسه به طول می‌انجامند. جهت قبولی در اولین آزمون رانندگی، بایستی به کتاب آیین‌نامه مسلط بود. اگر شما نیز قصد ثبت‌نام و شرکت در این دوره‌ها را دارید، می‌توانید با مراجعه به سایت بست سوال، نسبت به دانلود کتاب آیین‌نامه اقدام کنید.

هزینه قابل پرداخت جهت شرکت در کلاس‌های عملی

در واقع، نحوه رانندگی نشان‌دهنده شخصیت افراد می‌باشد و انجام برخی از اعمال و حرکات ناخوشایند، دید افراد را نسبت به شما تغییر خواهد داد. این یک هدیه از طرف سایت درایوینگ برای متقاضیان گواهینامه پایه می باشد که می توانند به صورت رایگان از این آزمونها استفاده کنند. پس از اعلام مردودی شما در آزمون شهری، لازم است که در اسرع وقت به آموزشگاه مراجعه کرده و با ارائه کاردکس خود و پرداخت مبلغی در حدود 10 هزار تومان، تایم مجدد برای شرکت در امتحان رزرو کنید. البته پیش از شرکت مجدد در امتحان شهری، طبق متن پشت‌نویسی‌شده توسط افسر راهنمایی و رانندگی، لازم است 2 ساعت یا بیشتر با یکی از مربی‌های آموزشگاه مجددا تمرین نمایید.