10 رویداد و کنفرانس برای کارآفرینان LGBTQ+

با این حال، بسیاری از رویدادها و کنفرانس های LGBTQ+ مختص صنعت کوچکتر نیز وجود دارد. اگر می‌خواهید با همتایان خود در حوزه کاری خود شبکه‌سازی کنید، معاشرت کنید و یاد بگیرید، ببینید آیا صنعت شما چیزی خاص برای افراد LGBTQ دارد یا خیر. در اینجا فقط تعدادی از موارد موجود در اینجا آورده شده است:

  • کنوانسیون سالانه NLGJA (انجمن خبرنگاران LGBTQ) برای کسانی که در روزنامه نگاری هستند
  • سمپوزیوم سلامت LGBTQ+ Midwest برای کسانی که در پزشکی و مراقبت های بهداشتی هستند
  • کنوانسیون سالانه NAGLREP برای متخصصان املاک و مستغلات LGBTQ

رویدادهای محلی LGBTQ

اتاق بازرگانی

علاوه بر شبکه‌سازی و سخنرانی‌های کلیدی، شرکت‌کنندگان به برنامه‌های رهبری، سخنرانی‌ها، بوت کمپ‌های B2B، نمایشگاه‌ها، جلسات خواستگاری بین تامین‌کنندگان و شرکت‌ها و موارد دیگر دسترسی پیدا می‌کنند. رویداد 2022 در لاس وگاس در ماه اوت برگزار شد.

4. خارج از اجلاس رهبری

کنفرانس سالانه ROMBA MBA یک رویداد بزرگ برای دانشجویان کسب و کار LGBTQ+ و متخصصان پس از MBA است.

اجلاس Out & Equal بیش از 20 سال است که برگزار می شود و مکانی را برای متخصصان و متحدان LGBTQ+ ایجاد می کند تا یاد بگیرند که چگونه فضاهای کاری فراگیرتری ایجاد کنند. آخرین مورد در اکتبر 2022 در لاس وگاس، با گزینه پخش زنده دیجیتال بود.

همچنین در تمام طول سال – و در کنفرانس سالانه آنها، فرصت های شبکه و کسب و کار را برای صاحبان مشاغل فراهم می کند. کنفرانس بین المللی کسب و کار و رهبری آنها علیرغم اینکه مستقر در ایالات متحده است، ادعا می کند که “بزرگترین رویداد تجاری دگرباشان جنسی در کره زمین” است.

افراد LGBTQ+ اغلب با نرخ بالاتری از انزوا و تبعیض مواجه می شوند، به این معنی که این جامعه می تواند به ویژه از گردهمایی هایی که حمایت و ارتباط را تقویت می کند، بهره مند شوند.

Out Leadership همچنین میزبان اجلاس‌های سالانه در سراسر جهان است تا رهبران و صاحبان مشاغل را متحد کند. اجلاس سال 2023 ایالات متحده در 15 می در نیویورک با مشارکت Lambda Legal برگزار خواهد شد.

5. رویدادهای فصل StartOut یا جوایز ملی

هر ساله شهرها، شهرستان ها و مناطق بیشتری میزبان جشن های سالانه افتخار هستند. در حالی که معمولاً رژه‌ها و راهپیمایی‌ها را می‌بینید، بسیاری از رویدادهای پراید جشنواره‌هایی با غرفه‌های اجاره‌ای نیز دارند. کارآفرینان اغلب از این فرصت برای فروش کالاها، ایجاد حضور محلی، یا تبلیغ کسب و کار خود با هدایای رایگان یا هدایا استفاده می کنند. اگر منطقه شما جشن پراید دارد، غرفه اجاره کنید.

برای همنشینی آماده شوید

این کنفرانس شامل پذیرایی های اجتماعی، نمایشگاه های شغلی، پانل ها، کارگاه ها و مسابقات می شود. کارآفرینان LGBTQ+ با پیشینه تجاری می توانند از این رویداد برای توسعه حرفه ای، شبکه سازی و جذب استعدادها استفاده کنند. کنفرانس 2022 در اکتبر در واشنگتن دی سی برگزار شد

7. رویدادهای حرفه ای

اجلاس آنها شامل فرصت های شبکه سازی و مربیگری، نمایشگاه های شغلی، سخنرانی رهبران و افراد مشهور، مهمانی ها و جلسات آموزشی است. در حالی که بیشتر محتوا به دنیای فناوری اختصاص دارد، بسیاری از جلسات بر موضوعات گسترده‌تری مانند رهبری، تنوع، سیاست و حمایت تمرکز می‌کنند که ممکن است برای هر کارآفرین LGBTQ جذاب باشد.

2. Out & Equal Summit

StartOut همچنین یک جشن ملی به نام StartOut Awards برگزار می‌کند که از کارآفرینان LGBTQ تجلیل می‌کند و فرصتی ایده‌آل برای معاشرت و شبکه‌سازی با همسالان است. رویداد 2022 در ماه اکتبر در شهر نیویورک برگزار شد.

6. کنفرانس ROMBA

خوش آمدید به شکستن طرح – مجموعه‌ای از وبلاگ‌ها که به چالش‌ها و فرصت‌های کسب‌وکار منحصربه‌فرد صاحبان و کارآفرینان بی‌نظیر می‌پردازد. بیاموزید که آنها چگونه کسب و کار خود را رشد داده اند یا توسعه داده اند، سرمایه گذاری های کارآفرینی را در شرکت های خود کاوش کرده اند، یا چالش های جانبی ایجاد کرده اند، و چگونه داستان های آنها می تواند الهام بخش و به موفقیت شما باشد.

رویدادها و کنفرانس ها برای کارآفرینان و متخصصان lgbtq+

NLGCC، یا اتاق بازرگانی ملی LGBT، تنها سازمانی است که برای کسب و کارهای متعلق به LGBTQ گواهینامه ارائه می دهد (Certified LGBT Business Enterprise®).

ما Lesbians Who Tech & Allies را در این فهرست کلی قرار دادیم زیرا این روزها فناوری تقریباً همه چیز را لمس می کند و جلسات آن برای طیف گسترده ای از حرفه ای ها جذاب است.

برخی از شهرها، مناطق و ایالت‌ها اتاق‌های بازرگانی LGBTQ خود را دارند که مشاغل و متحدان متعلق به LGBTQ می‌توانند در آن عضو شوند.

شهرهایی مانند هیوستون، فیلادلفیا، سن دیگو، و واشنگتن دی سی دارای بخش‌های حرفه‌ای هستند و رویدادهای ماهانه حضوری میزبانی می‌کنند تا به افراد LGBTQ+ در ایجاد حرفه و شبکه کمک کنند. این سازمان در حال گسترش است و به دنبال شهرهای بیشتری است که مردم می‌خواهند فصل‌هایی را در آنجا شروع کنند.

کنفرانس های LGBTQ+ صنعت خاص

در این پست، ما فهرستی از رویدادها و کنفرانس‌های سالانه را برای کارآفرینان و متخصصان LGBTQ+ تهیه کرده‌ایم. خواه به دنبال راهنمایی، آموزش از سوی کارشناسان، یا صرفاً معاشرت های قدیمی با صاحبان مشاغل همفکر باشید، این رویدادها برای شما ساخته شده اند. در حالی که اکثر موارد قبلاً برای سال 2022 اتفاق افتاده است، چشمان خود را برای تاریخ های 2023 حفظ کنید.

رویدادها و کنفرانس ها برای LGBTQ+ حرفه ای ها

1. لزبین هایی که فن آوری و متحدان نشست

هدف این سازمان ایجاد برابری و حمایت از مشارکت در تجارت است. آنها چندین برنامه توسعه استعداد برای رهبران نوظهور، زنان و مدیران در سطح هیئت مدیره دارند.

StartOut برای حمایت از کارآفرینان LGBTQ و سرعت بخشیدن به تجارت آنها وجود دارد. این سازمان دارای شعباتی در چندین شهر بزرگ مانند آستین، شیکاگو، سانفرانسیسکو و نیویورک است، جایی که صاحبان مشاغل محلی LGBTQ+ می توانند با هم ارتباط برقرار کنند و در رویدادهای آموزشی و اجتماعی مکرر شرکت کنند.

این سازمان برای متخصصان LGBTQ+ میزبان رویدادهای مجازی است، اما اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در شهری با یک شعبه زندگی می کنید، می توانید در رویدادهای محلی شرکت کنید و با کارآفرینان دیگر ارتباط برقرار کنید.

علیرغم نام، اجلاس سالانه Lesbians Who Tech & Allies Summit همه فناوران را شامل می شود و زنان LGBTQ، زنان رنگین پوست و رهبران غیر باینری را در بر می گیرد. نهمین اجلاس در ماه اکتبر در سانفرانسیسکو با گزینه های حضوری و مجازی برگزار شد.

این کنفرانس برای هر حرفه ای علاقه مند به برابری محل کار LGBTQ+ – به ویژه مدیران اجرایی، کارشناسان منابع انسانی و DEI، رهبران و اعضای گروه منابع کارمند و غیره در نظر گرفته شده است. این رویداد علاوه بر میزبانی جلسات آموزشی و سخنرانی های کلیدی، فرصت های شبکه، کارگاه ها و رویدادهای اجتماعی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند.

3. کنفرانس بین المللی تجارت و رهبری NLGCC

متخصصان LGBTQ+ فرصت های زیادی برای ارتباط با کارآفرینان دیگر و یادگیری از آنها در رویدادها دارند. همه اجلاس‌های موجود در این فهرست فرصت‌های ارزشمندی برای یادگیری و رشد هستند – یکی را انتخاب کنید که بیشتر با نیازهای شما صحبت می‌کند و آماده باشید.منبع

این امر به ویژه برای کارآفرینان و متخصصان LGBTQ+ صادق است، زیرا یافتن فرصت‌هایی برای یادگیری از افرادی که تجربیات زندگی مشابهی دارند می‌تواند چالش برانگیز باشد.

این نه تنها کارآفرینان LGBTQ را با یک جامعه تجاری محلی تأیید کننده پیوند می دهد، بلکه آنها را برای کسانی که به دنبال حمایت از مشاغل دوستدار LGBTQ هستند قابل مشاهده می کند. این اتاق‌های محلی اغلب میزبان رویدادهای اجتماعی، از فرصت‌های اجتماعی و شبکه‌ای گرفته تا جلسات آموزشی تجاری هستند. NLGCC فهرستی از اتاق های محلی وابسته در سراسر کشور دارد. بررسی کنید که آیا یکی در منطقه شما وجود دارد یا خیر، و وب سایت آنها را برای رویدادهای آینده بررسی کنید.

جشنواره های غرور محلی