12 منبع برای کارآفرینان LGBTQ

در حالی که اینها برخی از منابع برتر برای کارآفرینان LGBTQ+ هستند، اما از فهرست جامعی دور است. موارد بسیار بیشتری در سطح محلی و در صنایع خاص وجود دارد. افراد LGBTQ اغلب انزوا و تبعیض را تجربه می کنند، اما بدانید که جامعه ما مملو از کارآفرینانی است که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و سرمایه گذاران متعهد، سازمان های غیرانتفاعی، و شرکای دولتی مشتاق حمایت از شما هستند.

این گروه زمانی که برای همجنس‌گرایان طراحی می‌شد، اکنون به‌طور گسترده‌تر برای هر کسی در صنعت فناوری که به عنوان یک زن LGBTQ+، غیر باینری، ترنس یا متحد معرفی می‌شود، باز است.

خوش آمدید به شکستن طرح – مجموعه‌ای از وبلاگ‌ها که به چالش‌ها و فرصت‌های کسب‌وکار منحصربه‌فرد صاحبان و کارآفرینان بی‌نظیر می‌پردازد. بیاموزید که آنها چگونه کسب و کار خود را رشد داده اند یا توسعه داده اند، سرمایه گذاری های کارآفرینی را در شرکت های خود کاوش کرده اند، یا چالش های جانبی ایجاد کرده اند، و چگونه داستان های آنها می تواند الهام بخش و به موفقیت شما باشد.

منابع برای کارآفرینان lgbtq+

یافتن سرمایه برای راه‌اندازی یا رشد یک کسب‌وکار برای هر کارآفرینی سخت است، اما می‌تواند به‌ویژه برای کسانی که در جوامع به حاشیه رانده شده یا دارای منابع کم هستند دشوار باشد.

جامعه LGBTQ کوچک اما قدرتمند است و هر ساله تریلیون ها دلار و هزاران شغل به اقتصاد کمک می کند.

NLGCC، اتاق بازرگانی ملی LGBT، تنها گواهینامه شخص ثالث را برای کسب و کارهای LGBTQ+ در ایالات متحده ارائه می دهد. و فرصت های آموزشی

این سازمان از برابری LGBTQ+ در محل کار حمایت می کند. Out Leadership علاوه بر آموزش شرکت‌ها در مورد چگونگی فراگیرتر بودن، یک شبکه تجاری جهانی و برنامه‌هایی برای رهبری LGBTQ+ ارائه می‌دهد. کارآفرینانی که می‌خواهند هنر خود را تقویت کنند، می‌توانند برای OutNEXT، یک برنامه توسعه برای رهبران نوظهور LGBTQ، یا OutWOMEN، برای ایجاد ارتباط بین زنان LGBTQ+ در کسب‌وکار، درخواست دهند.

8. شرکای منابع SBA

Reaching Out برای ارتباط دانش‌آموزان مدرسه کسب و کار LGBTQ+ با جوامع فارغ‌التحصیل ایجاد شد. چندین کنفرانس از جمله Out Women in Business دارد که زنان LGBTQ+ را در جامعه تجاری گرد هم می آورد.

یکی از منابعی که توسط SBA تأمین مالی می شود، مراکز توسعه کسب و کار کوچک آن است که در سراسر کشور واقع شده اند و مشاوره، آموزش و پشتیبانی کسب و کار رایگان ارائه می دهند. یکی دیگر از منابع پشتیبانی شده توسط SBA SCORE است که کارآفرینان را با مربیان رایگان کسب و کار که می توانند به شما در شروع، رشد یا انتقال یک کسب و کار کمک کنند، مطابقت می دهد.

9. اتاق بازرگانی LGBT محلی شما

با وجود این، افراد LGBTQ هنوز با به حاشیه رانده شدن روبرو هستند. جامعه به مبارزه علیه تبعیض‌های سیستماتیک تاریخی و کنونی ادامه می‌دهد، که می‌تواند موانعی را برای دستیابی به برابری و برابری ایجاد کند – حتی در هنگام تلاش برای شروع یا رشد یک تجارت.

ارگان‌های دولتی و بسیاری از شرکت‌ها الزامات تنوع تامین‌کننده را دارند – و دریافت گواهینامه‌ای مانند این می‌تواند شما را در خط لوله تدارکات قرار دهد. این سازمان همچنین فرصت ها، رویدادها و منابع آموزشی و شبکه ای زیادی را ارائه می دهد.

2. StartOut

این سازمان ها شبکه هایی از کسب و کارها و کارآفرینان متعلق به LGBTQ و وابسته هستند و عضو شدن شما را به شبکه ای از همتایان متصل می کند. اعضا همچنین در دایرکتوری ها گنجانده شده اند که به بازاریابی کمک می کند و نشان می دهد که شما در جامعه هستید یا از آن حمایت می کنید. اتاق‌های محلی معمولاً میزبان بسیاری از رویدادهای شبکه‌ای، اجتماعی و آموزشی برای اعضا هستند.

10. خارج از فناوری

Out in Tech برای مخاطبان وسیعی از LGBTQ شاغل در فناوری در دسترس است و 40000 عضو آن رهبران فناوری در سراسر ایالات متحده هستند. Out in Tech همچنین فرصت‌های داوطلبانه را فراهم می‌کند، مانند Digital Corps، که به ساخت وب‌سایت‌هایی برای سازمان‌ها و فعالان LGBTQ+ کمک می‌کند.

11. دست دراز کردن

Lesbians Who Tech بر جذب بیشتر زنان، رنگین پوستان و افراد عجیب و غریب و ترنس در فناوری تمرکز دارد. این سازمان همچنین برای ایجاد دید، تقویت جامعه، و ارائه فرصت های شغلی و تحصیلی، مانند بورسیه های کدنویسی، کار می کند. اجلاس سالانه آنها فرصتی باورنکردنی برای کارآفرینان LGBTQ برای یادگیری و شبکه سازی است.

7. خارج از رهبری

این سازمان همچنین آموزش هایی را در مورد گنجاندن LGBTQ در محیط کار ارائه می دهد و اجلاس جهانی سالانه آن رهبران کسب و کار را گرد هم می آورد تا بهترین شیوه ها را به اشتراک بگذارند. آن‌ها همچنین گروه‌های تعامل اجتماعی آنلاین مختلفی را برای کسانی که می‌خواهند با افراد همفکر LGBTQ ارتباط برقرار کنند (برخی از گروه‌های فعلی شامل رنگین‌پوستان bi+، LGBTQ+ و افراد تراجنسیتی و غیردودویی) ارائه می‌کنند.

6. لزبین هایی که فناوری و متحدان هستند

Out Professionals یک برنامه عضویت با شعبه‌هایی در سراسر کشور دارد که رویدادهای شبکه را برگزار می‌کنند، و این سازمان برای افرادی که فصل‌هایی را در مناطق بدون آنها شروع می‌کنند باز است. این مکان ها می توانند مکان های ایده آلی برای کارآفرینان LGBTQ+ باشند تا با مشتریان یا شرکای بالقوه ارتباط برقرار کنند. اعضا همچنین می توانند در فهرست آنلاین گنجانده شوند و در وبینارهای آموزشی شرکت کنند.

4. Gaingels

در حالی که Out & Equal عمدتا بر حمایت از تنوع و برابری در مشاغل بزرگ متمرکز است، همچنین بورسیه ها و برنامه های آموزشی توسعه شغلی را برای رهبران LGBTQ+ ارائه می دهد.

اگر می خواهید رهبری خود را ارتقا دهید، در این برنامه یک هفته ای که توسط مدرسه بازرگانی استانفورد میزبانی می شود، ثبت نام کنید. در ژوئن 2023 به مدت یک هفته در کالیفرنیا میزبانی شد، شرکت‌کنندگان یاد می‌گیرند که چگونه به‌عنوان یک رهبر کسب‌وکار LGBTQ+ سرآمد شوند، مهارت‌های بین فردی و ارتباطی را بهبود بخشند و یک شبکه همتای قوی بسازند. این برنامه از این جهت منحصر به فرد است که به شرکت کنندگان می آموزد که چگونه هویت LGBTQ+ آنها نقطه قوتی برای اعمال نفوذ در حوزه کسب و کار است.

توهرگز تنها نیستی

کارآفرینان LGBTQ دارای مدرک MBA می‌توانند به این غیرانتفاعی بپیوندند و در برنامه‌نویسی یک ساله شرکت کنند که به ایجاد شبکه‌ای از دانشجویان MBA، فارغ‌التحصیلان و شرکای شرکتی کمک می‌کند.

12. برنامه رهبری اجرایی استانفورد

در حالی که پیشرفت کند است و همیشه خطی نیست، خبر خوب این است که منابع زیادی برای کمک به کارآفرینان LGBTQ وجود دارد. ما فهرستی از بهترین‌ها را جمع‌آوری کرده‌ایم که می‌تواند به صاحبان کسب‌وکارهای LGBTQ کمک کند تا از طریق شبکه‌های همتا، آموزش آموزشی و رهبری، مربیگری و فرصت‌های تأمین مالی رشد کنند.

منابع برای کارآفرینان LGBTQ+

1. NLGCC (اتاق بازرگانی ملی LGBT)

این سازمان تا حدودی شبیه StartOut است، اگرچه بیشتر یک شبکه تجاری برای همه حرفه‌ای LGBTQ+ است، نه فقط کارآفرینان.

این غیرانتفاعی برای حمایت از کارآفرینان LGBTQ+ و کمک به آنها برای تسریع رشد وجود دارد.

برای کشف بیشتر Breaking the Blueprint Content روی پیوند کلیک کنید.



منبع

NLGCC تنها اتاق بازرگانی ملی LGBTQ است، اما شبکه وابسته آن شامل اتاق‌های شهری، ایالتی و منطقه‌ای LGBTQ در سراسر ایالات متحده است، فهرست اتاق‌های وابسته آن‌ها را بررسی کنید تا ببینید آیا اتاق‌هایی در نزدیکی شما وجود دارد یا خیر.

منابع شامل رویدادها، تطبیق مربیگری، شتاب دهنده راه اندازی (آزمایشگاه رشد StartOut) و حتی دسترسی به سرمایه تجاری است. StartOut دارای چندین بخش در سراسر ایالات متحده با شبکه ها و رویدادهای عضو است، اگرچه اگر نزدیک شما نباشد، سازمان رویدادهای آنلاین را ارائه می دهد.

3. خارج از حرفه ای

Gaingels در سال 2014 به عنوان یک گروه سرمایه گذاری فرشته تشکیل شد که بر کمک به کارآفرینان LGBTQ برای دسترسی به سرمایه تمرکز دارد و این منبع عالی برای استارت آپ هایی است که به دنبال سرمایه هستند. شرکت دیگری که باید در نظر گرفته شود Pipeline Angels است که برای کارآفرینانی که به‌عنوان زنان سیس یا ترنس، غیر باینری، دو روحی، جنسیتی یا جنسیتی ناسازگار شناخته می‌شوند، سرمایه ایجاد می‌کند.

5. خارج و برابر

اداره تجارت کوچک ایالات متحده (SBA) منابع رایگان زیادی از جمله چندین سازمان شریک که از کارآفرینان حمایت می کنند ارائه می دهد. اینها به طور خاص برای افراد LGBTQ+ نیستند، اما SBA صریحاً تأیید و حمایت کرده است.