14 مورد از بهترین نرم افزارهای نقشه برداری ذهن برای ایده های بهتر

درست مانند سایر نرم افزارهای نقشه برداری ذهنی، Cacoo ابزارهای همکاری زیادی را برای بهبود گردش کار تیم شما ارائه می دهد. اما Cacoo ابزارهای سازمانی قوی‌تری مانند Folders ارائه می‌کند که می‌تواند به‌روزرسانی‌ها و نظرات مربوط به دارایی‌های تیم شما را مستقیماً در نرم‌افزار ذخیره و ذخیره کند.

قیمت:

قیمت

رتبه بندی G2Crowd:

برنامه تک کاربر حرفه ای – 9.95 دلار در ماه

رتبه بندی G2Crowd:

طرح کاربری رایگان – رایگان

اگر تیم شما قصد دارد ایده های حساسی را ترسیم کند که نیاز به لایه بیشتری از حریم خصوصی دارند، Lucidchart گزینه های امنیتی بیشتری را نسبت به سایر نرم افزارهای مشابه ارائه می دهد. آنها با خدمات وب آمازون همکاری می کنند و از رمزگذاری داده ها برای محافظت، پشتیبان گیری و ایمن سازی داده های شما استفاده می کنند.

نشانه های بصری به ما کمک می کنند تا اطلاعات را بهتر از متن پردازش و حفظ کنیم. با استفاده از MindGenius، می‌توانید ایده‌های خود را به روشی بصری جذاب با مجموعه‌ای از رنگ‌ها و عکس‌ها از کتابخانه تصویر داخلی آن‌ها ساختار دهید.

وقت گذاشتن برای یادداشت ایده‌هایتان درست زمانی که در ذهنتان ظاهر می‌شوند، یکی از بهترین راه‌ها برای به خاطر سپردن آن‌ها و در نهایت زنده‌کردن آن‌ها است.

4.6/5.0 (27 رتبه بندی)

نگاه کردن به مفاهیم، ​​به جای خواندن فقط در مورد آنها، همیشه بهترین راه برای یادگیری و به خاطر سپردن بوده است. در واقع، انسان می تواند اطلاعات بصری را دو برابر سریعتر از یک چشم بر هم زدن پردازش کند

رتبه بندی G2Crowd:

اگر روی یک تیم کوچک کار می کنید و به یک نرم افزار نقشه برداری ذهنی مقرون به صرفه و در عین حال قابل اعتماد نیاز دارید، Bubbl.us می تواند یک راه حل ایده آل باشد.

شخصی – 4.99 دلار در ماه

طرح تیم 5 کاربر – 25 دلار در ماه

شرکت – با فروش تماس بگیرید

برخی از مفیدترین ویژگی های Creately قابلیت های وارد کردن و اشتراک گذاری آن است. وارد کردن فایل‌های مایکروسافت ویزیو به نرم‌افزار یکپارچه است و پس از اتمام پروژه‌تان، می‌توانید نمودارهای خصوصی را در صفحات ویکی خود جاسازی کنید و آن‌ها را برای اصلاح بیشتر به Adobe Illustrator یا Inkscape صادر کنید.

رتبه بندی G2Crowd:

قیمت:

حرفه ای – 8.25 دلار در ماه

با کمک به کاربران در ساختار داستان های خود و اندازه گیری هزینه و پیشرفت پروژه های خود، MindMup مسلما بهترین نرم افزار نقشه ذهنی برای بازاریابان است. در این نرم‌افزار، می‌توانید استوری‌بردها را ایجاد کنید، نقشه‌های خود را در رسانه‌های اجتماعی ارسال کنید و با افزودن اندازه‌گیری به گره‌های نقشه، هزینه پروژه‌های خود را محاسبه کنید.

سازمان – 8 دلار برای هر عضو در ماه

طرح رایگان در دسترس، برنامه های پولی که از 5 دلار در ماه شروع می شود (گزینه های قیمت کامل اینجا)

4. Venngage Mind Map Maker

همچنین می توانید بهره وری خود را با Cacoo با استفاده از ادغام آنها با Backlog، Typetalk، Google Drive، Adobe Creative Cloud و Confluence افزایش دهید.

4.1/5.0 (15 نظر)

قیمت:

4.9/5.0 (16 نظر)

رتبه بندی G2Crowd:

Coggle یک نرم افزار نقشه برداری ذهنی مبتنی بر وب است که به شما امکان می دهد ایده های خود را با همکاران خود به صورت بصری تجزیه و تحلیل کنید. درست مانند Google Docs، Coggle با اجازه دادن به شما برای دیدن همه تغییرات ایجاد شده در نقشه ذهنی، کپی کردن هر تکرار و برگرداندن نمودار به هر یک از نسخه های قبلی، اطمینان حاصل می کند که هرگز هیچ یک از ایده های ارزشمند خود را از دست نخواهید داد.

تجارت – 12.49 دلار در ماه

14. Coggle

طرح سازمانی – 600 دلار در سال

11. SmartDraw

اما اگر ایده شما دارای بخش‌های متحرک زیادی است، مانند یک پروژه بزرگ، باید بیشتر از نوشتن چشم انداز خود روی یک تکه کاغذ انجام دهید — این ایده بسیار پراکنده و قطع خواهد شد. بهترین راه برای طوفان فکری، ساختار و اجرای یک چشم انداز، سازماندهی بصری داده ها و اطلاعات آن است. برای تقویت مهارت های خود با کمک کتاب کار بازاریابی محتوای ما اینجا را کلیک کنید.

طرح اشتراک – 232 دلار برای سال اول و 56 دلار برای سال دوم به بعد

رایگان رایگان

SmartDraw همچنین با محبوب‌ترین ابزارها در نیروی کار، مانند Microsoft Office، G Suite، Confluence، Jira، و Trello ادغام می‌شود و به شما کمک می‌کند تا با تیم خود در ابزارهایی که قبلاً استفاده می‌کنید، همکاری کنید.

دعوت به اقدام جدیدمنبع

XMind 8 یکی از محبوب ترین نرم افزارهای نقشه برداری ذهن است که یک دهه حضور در بازار و میلیون ها کاربر دارد. در این نرم افزار می توانید نقشه های ذهنی خود را با تم ها، فونت ها و بیش از 60000 آیکون مختلف جذاب تر جلوه دهید، با ذخیره نقشه های ذهنی خود در Evernote به راحتی با دیگران همکاری کنید و نقشه های ذهنی خود را با تبدیل آنها به نمایش اسلاید ارائه دهید.

4.7/5.0 (4,431 رتبه بندی)

قیمت

طرح تیم 25 کاربر – 75 دلار در ماه

7. XMind8 Pro

طرح طلای شخصی – 2.99 دلار در ماه

این نرم‌افزار همچنین دارای مجموعه‌ای از الگوهای نقشه ذهنی با سبک‌های بصری مختلف است، بنابراین می‌توانید سریع‌تر از یک بوم خالی شروع به طوفان فکری کرده و برنامه‌های خود را اجرا کنید.

ابزار تعاملی نقشه ذهنی Miro، تیم‌های توزیع‌شده و از راه دور را قادر می‌سازد تا با یکدیگر همکاری کنند، طوفان فکری کنند و بر روی بوم دیجیتالی مشترک بسازند. محصول آنها یک مرکز مناسب و متمرکز برای تیم‌ها ایجاد می‌کند تا دارایی‌ها را سازماندهی کنند، استراتژی‌بندی کنند، همسو بمانند و در زمان واقعی با هم کار کنند.

4.1 / 5.0 (20 رتبه بندی)

برای تجسم بصری تقریباً هر مفهوم چند وجهی یا پیچیده، از معرفی محصول گرفته تا نمودارهای سازمانی گرفته تا فهرست فیلم‌های نامزد اسکار که هنوز ندیده‌اید، نقشه‌های ذهنی بهترین ابزار شما هستند.

رتبه 4.4/5.0 (24 رتبه)

طرح پایه تک کاربر – 4.95 دلار در ماه

10 طرح تیم کاربر – 45 دلار در ماه

رتبه بندی G2Crowd:

طرح تک کاربره – 4.95 دلار در ماه

قیمت:

رتبه بندی G2Crowd:

https://www.youtube.com/watch?v=zHVcwapbs-k

قیمت:

رتبه بندی G2Crowd:

اکثر نرم افزارهای نقشه برداری ذهنی نیز مبتنی بر ابر و مشارکتی هستند، بنابراین اگر می خواهید وضوح، همکاری و اجرای پروژه خود را افزایش دهید، این لیست از بهترین نرم افزارهای نقشه برداری ذهن را که توسط G2Crowd رتبه بندی شده است، بررسی کنید.

14 مورد از بهترین نرم افزارهای نقشه برداری ذهن برای ایده های بهتر طوفان فکری

1. MindGenius

رتبه بندی G2Crowd:

طرح تیم – از 18 دلار در ماه شروع می شود

MindMeister کاملاً مبتنی بر وب است، بنابراین می توانید ایده های خود را از هر رایانه ای توسعه دهید، به اشتراک بگذارید و با هر تعداد همکارانی که می خواهید همکاری کنید، همه در زمان واقعی. همچنین یک ابزار چت یکپارچه وجود دارد که به شما امکان می‌دهد به ایده‌ها رأی دهید و درباره تغییرات درون ابزار بحث کنید

Bubbl.us یک نرم‌افزار نقشه‌برداری ذهن ساده‌تر از بسیاری از نرم‌افزارها است، اما از آنجایی که تمام ویژگی‌های ضروری نقشه‌برداری ذهن را با چنین قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای ارائه می‌دهد، این یک سرقت است.

رتبه بندی G2Crowd:

قدرتمندترین ویژگی MindMeister احتمالا حالت ارائه آن است، که در آن می‌توانید با تبدیل نقشه‌های ذهنی به نمایش اسلاید، صادرات اسلایدها به‌عنوان PNG و جاسازی ارائه‌ها در وب‌سایت خود، ایده‌ها و برنامه‌های خود را به صورت بصری به همکاران یا مشتریان منتقل کنید.

ClickUp یک ابزار بهره‌وری همه‌جانبه برای کاربران و تیم‌های مختلف در صنایع است تا پروژه‌ها را مدیریت کنند، هوشمندانه‌تر همکاری کنند و در یک مکان با هم کار کنند. ClickUp که به خاطر تجربه غنی از ویژگی هایش شناخته شده است، برای کمک به شما در عمل کردن به ایده هایتان فوراً طراحی شده است. ClickUp همچنین بیش از 15 روش برای مشاهده کار شما از جمله نقشه های ذهنی بسیار بصری آن برای سازماندهی جریان پروژه ها، ایده ها و وظایف در طرح کلی ارائه می دهد که به طور خودکار با پیشرفت شما به روز می شود. نقشه ذهنی خود را از ابتدا یا با یک الگو بسازید و برای ایجاد یک نمودار دقیق که در هر زمان به راحتی قابل ویرایش باشد، ارتباط بین وظایف را ترسیم کنید.

هزینه یکبار مصرف 129 دلار

8. لوسیدچارت

4.0/5.0 (6 نظر)

با Bubbl.us، می‌توانید نقشه‌های ذهنی را در هر دستگاهی ایجاد و ویرایش کنید، از الگوها استفاده کنید، رنگ‌ها را اضافه کنید، آنها را به اشتراک بگذارید و با همکاران خود همکاری کنید، و آنها را به عنوان تصویر یا ارائه صادر کنید.

قیمت:

پایه – رایگان

قیمت:

رتبه بندی G2Crowd:

حق بیمه – 4.91 دلار در ماه

13. MindMeister

برنامه 5+ کاربر – از 5.95 دلار در ماه شروع می شود

12. Bubbl.Us

49 دلار در ماه برای یک طرح تجاری (گزینه های قیمت کامل در اینجا)

5. میرو

برنامه تک کاربر – 9.95 دلار در ماه

هزینه یکبار مصرف 349 دلار در ویندوز

عالی – 5 دلار در ماه

قیمت:

نقشه‌های MindMup با Google Drive نیز سازگار هستند، بنابراین می‌توانید به راحتی نقشه‌های خود را مستقیماً در برنامه ایجاد کنید و آنها را مانند سایر فایل‌های Google Drive مدیریت کنید.

قیمت:

طیف گسترده ای از قالب های حرفه ای طراحی شده برای انتخاب و همچنین دسترسی به پشتیبانی 24 ساعته وجود دارد.

رتبه بندی G2Crowd:

رتبه بندی 4.5/5.0 11)

رتبه بندی G2Crowd:

دبلیوبا کلیدهای میانبر، کدگذاری رنگ و ادغام بازار، همه فایل‌های تیم شما و اطلاعات پروژه می‌توانند در یک مکان زندگی کنند تا بتوانید به سرعت ایده‌های خود را ضبط، سازماندهی و تجسم کنید.

4.0/5.0 (5 نظر)

شرکت – با فروش تماس بگیرید

9. MindMup

Lucidchart یک نرم افزار شهودی، مشارکتی و ایمن برای نقشه برداری ذهن است. با قابلیت کشیدن و رها کردن، چت گروهی و نظرات، و سابقه بازبینی، تیم شما می تواند به راحتی نقشه های ذهنی شما را ایجاد و ویرایش کند.

MindManager مانند یک تخته سفید مجازی است. شما به راحتی می توانید ایده ها را اضافه کنید، آنها را در هر کجا که دوست دارید قرار دهید و بین آنها ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید با اضافه کردن تاریخ‌های سررسید، اولویت‌ها و منابع، پیشرفت پروژه‌های خود را پیگیری کنید.

مفیدترین ویژگی MindManager نقشه داشبورد آن است که تمام داده های مربوط به ایده یا پروژه شما را در یک مکان برای مشاهده و دسترسی همه افراد پروژه یکپارچه می کند.

قیمت:

هزینه یکبار مصرف 179 دلار در مک

3. ClickUp Mind Maps

خلق کردن

قیمت:

قیمت: طرح رایگان موجود، برنامه های پولی با شروع از 8 دلار در ماه (قیمت کامل اینجا)

6. ایجاد کنید

طرح تیم – از 27 دلار در ماه شروع می شود

4.2/5.0 (5 رتبه بندی)

4.7/5.0 (49 رتبه بندی)

طرح شخصی – 5 دلار در ماه

Smartdraw با بیش از 4500 قالب، 70 نمودار مختلف و در دسترس بودن به 100 زبان، یک نرم افزار نقشه برداری ذهنی است که برای بسیاری از کشورها و تقریباً هر صنعت ارائه می شود. اما با وجود اینکه یکی از قوی‌ترین نرم‌افزارهای نقشه‌برداری ذهنی است، اتوماسیون و رابط کاربر پسند آن، استفاده از آن را بصری و آسان می‌کند.

طرح عمومی – رایگان برای 5 نمودار عمومی

با بیش از 50 نوع نمودار و هزاران مثال و کتابخانه، Creately به شما امکان می دهد تا ایده های خود را با استفاده از الگوهای آنها به سرعت درآورید. اما اگر می‌خواهید از ابتدا یک نقشه ذهنی ایجاد کنید، می‌توانید با استفاده از ویژگی‌هایی مانند کلیک برای ایجاد، کشیدن و رها کردن، و اشکال هوشمند، که اندازه آن را با موقعیت مکانی آن تطبیق می‌دهند، ایده‌های خود را به موقع تجسم کنید. نقشه شما

https://www.youtube.com/watch?v=0FJf1NNmcyY

یکی از مزیت‌های اصلی XMind 8 نسبت به سایر نرم‌افزارهای نقشه‌برداری ذهنی این است که می‌توانید پیشرفت پروژه خود را با Gannt View ردیابی کنید که تاریخ شروع، تاریخ پایان و توسعه هر پروژه را به شما نشان می‌دهد.

یکی از بدترین حس های دنیا فراموش کردن یک ایده عالی است. تنها کاری که باید انجام می دادید این بود که آن را یادداشت کنید، اما مطمئن بودید که هرگز نمی توانید چیزی به این قانع کننده را فراموش کنید. با این حال، هنگامی که از ذهن شما خارج شد، از دست دادن آسان چنین فکر روشنگری تقریباً روح شما را خرد کرد.

نرم افزار نقشه برداری ذهن

اسکرین شات 06/06/2019 در ساعت 10.44.27 صبحVenngage قبلاً به عنوان یک نرم افزار سازنده و طراحی اینفوگرافیک شناخته شده است، اما آنها اخیراً دامنه ذهنی و الگوهای نمودار خود را افزایش داده اند تا به شما کمک کنند استراتژی های خود را به شیوه ای جذاب تجسم کنید. تمایز اصلی بین نقشه ساز ذهن Venngage و سایر ابزارهای نمودار، تأکید بر انتقال اطلاعات پیچیده به روشی جذاب است.

4.2/5.0 (12 رتبه)

طلای سازمانی – 100 دلار در سال

10. کاکو

رایگان رایگان

طرح هزینه یکباره – 392 دلار

2. MindManager