15 ایده برای جذب سرمایه برای امتحان در این فصل تعطیلات

منبع تصویر

نکته حرفه ای: اگر چندین جلسه ارائه می‌دهید، سطوح مختلفی از کمک‌های مالی ارائه دهید – یکی برای یک جلسه، دیگری برای همه جلسات و دیگری برای ضبط رویداد.

15. یک کتاب تعطیلات بسازید.

یک دویدن سرگرم کننده ترتیب دهید. میزبانی قرعه کشی یک شب رنگ اجرا کنید. یکنوع بازی شبیه لوتو را سازماندهی کنید. میزبان یک شب بازی مجازی. یک کارگاه رقص ارائه دهید. یک کلاس تمرین مجازی برگزار کنید. کاسه در کوچه محلی. یک کلاس مجازی نوشیدنی برگزار کنید. ساخت مجموعه کنسرت. میزبانی فروش پخت. اهداکنندگان را برای یک شام جمع کنید. یک شب چیزهای بی اهمیت ترتیب دهید. یک جلسه مدیتیشن مجازی ترتیب دهید. یک کتاب تعطیلات بسازید.

1. یک دویدن سرگرم کننده ترتیب دهید.

یک مسابقه 5K یا دویدن سرگرم کننده را برای جامعه محلی خود میزبانی کنید. برای جمع آوری پول، هزینه شرکت در مسابقه را دریافت کنید. همچنین می‌توانید به شرکت‌کنندگان این امکان را بدهید که از حمایت مالی و/یا جمع‌آوری کمک مالی برای شرکت در مسابقه استفاده کنند.

با یک استودیوی محلی شریک شوید و جامعه را دور هم جمع کنید تا حرکات رقص جدید را یاد بگیرید. می توانید با آموزش باله یا هیپ هاپ برای یک آهنگ محبوب تعطیلات که دیگران می توانند به دوستان یا خانواده خود نشان دهند، هیجان ایجاد کنید.

منبع تصویر

تصویر منبع

چه کسی غذاهای پخته شده را در نزدیکی فصل تعطیلات دوست ندارد؟ این یک فرصت عالی برای ارتباط با جامعه محلی است و با اجازه آنها، میز را در رویدادهای محلی برپا کنید. شما همچنین می توانید در یک روز خوب یک میز در بیرون بچینید.

مردم را برای یک شب بینگوی محلی دور هم جمع کنید. حتی می توانید برای برنده جایزه ای مانند کارت هدیه آنلاین در نظر بگیرید. همچنین می توانید در این رویداد غذا، نوشیدنی یا هدایای تعطیلات بفروشید تا کمک های مالی بیشتری را تشویق کنید.

فصل تعطیلات به سرعت نزدیک می‌شود و فرصتی برای جمع‌آوری کمک مالی برای موسسه خیریه، غیرانتفاعی یا مدرسه شما به ارمغان می‌آورد.

جمع آوری کمک های مالی تعطیلات با فروش نانوایی

جمع آوری کمک های مالی برای تعطیلات، جمع آوری کمک های مالی کنسرت در حال جمع آوری پول برای Vera Aqua Vera Vita است

نکته حرفه ای: شما می توانید در پایان مسابقات بازی جایزه ای ارائه دهید تا تیم ها بیشتر درگیر بازی ها شوند. در صورت اهدای جایزه، امتیاز جایزه.

6. یک کارگاه رقص ارائه دهید.

اگر یکی از اعضای تیم شما به یوگا و مدیتیشن علاقه دارد، می تواند این جلسه را اجرا کند. همچنین می توانید یک مربی یوگا پیدا کنید که مایل به انجام کار داوطلبانه باشد.

در حالی که فصل تعطیلات می تواند سرگرم کننده باشد، جشن های این فصل نیز می تواند منبع استرس باشد. راه اندازی یک مراقبه بصری هدایت شده به اهداکنندگان و افراد علاقه مند کمک می کند تا هفته خود را تعطیل کنند. شما همچنین یک رویداد بدون استرس را ارائه خواهید کرد و به شرکت کنندگان فضا و زمان برای نفس کشیدن می دهید.

چیزهای بی اهمیت روشی سرگرم کننده برای ترغیب مردم به دور هم جمع شدن و رقابت است. می توانید با تیم خود سؤالاتی مطرح کنید یا به صورت آنلاین به دنبال درخواست های سرگرم کننده بگردید. یک مدیر تعیین کنید، تیم خود را به گروه‌ها تقسیم کنید و اجازه دهید بازی‌ها شروع شوند.

قرعه کشی یک راه سرگرم کننده و هیجان انگیز برای تبدیل جمع آوری کمک به یک رویداد تعاملی است. می توانید از داوطلبان بخواهید مجموعه های هدیه تعطیلات، سبدهای هدیه و کارت های هدیه خود را اهدا کنند. به این ترتیب تمام کمک های مالی می تواند به هدف شما برسد.

هنگامی که شرکت‌کنندگان بلیت مجازی خود را خریداری کردند، فهرستی از موادی که برای کلاس به آنها نیاز دارند را برای آنها ایمیل کنید. در حالت ایده آل، بیشتر مواد اولیه کم هزینه هستند یا می توانند در خانه پیدا شوند. سپس، نوبت به مخلوط کردن می رسد!

شرکت کنندگان را تشویق کنید تا خانواده و دوستان خود را بیاورند. اگر دلیل شما یک مدرسه یا مشکلی است که مربوط به بچه‌ها است، می‌توانید رویداد را برای بچه‌ها پسند کنید. فقط چند خط با نرده های محافظ اضافه کنید تا از توپ های ناودانی جلوگیری کنید.

تبلیغات نیز در این رویداد پخته شده است. می‌توانید از اجراکنندگان بخواهید که درباره جمع‌آوری کمک مالی آینده پست کنند، و می‌توانید از ویدیوی این رویداد برای بازاریابی کنسرت‌های آینده استفاده کنید.

نکته حرفه ای: یوگا یا زومبا می توانند از همین مدل پیروی کنند. می توانید از یک نظرسنجی برای ارزیابی اینکه کدام نوع رویداد محبوب تر است استفاده کنید.

7. یک کلاس تمرین مجازی ترتیب دهید.

اگر فضای اجتماعی دارید، می توانید خودتان میزبان شب نقاشی باشید. لوازم را می توان به صورت عمده یا اهدایی خریداری کرد. همچنین می توانید ببینید که آیا استودیوی رنگ محلی شما برای پرداخت یارانه با شما همکاری می کند یا خیر.

هنگام برنامه ریزی این رویداد، تصمیم بگیرید که آیا می خواهید گروه ها با هم بازی کنند یا تیم ها با یکدیگر رقابت کنند.

نکته حرفه‌ای: با کسب‌وکارهای محلی شریک شوید تا کالاها و کارت‌های هدیه را برای شرکت‌هایشان در قرعه‌کشی جمع‌آوری کنید. این یک راه عالی برای ارتباط با مشاغل کوچک است. این کسب‌وکارها همچنین می‌توانند رویداد شما را تبلیغ کنند تا در مورد جمع‌آوری کمک مالی شما صحبت کنند.

3. یک شب رنگ اجرا کنید.

به شرکت کنندگان راهی برای ایجاد پیوند، تفریح ​​و جمع آوری پول برای یک هدف خوب بدهید. شما هم می توانید هزینه ورودی دریافت کنید و هم کمک های مالی را در طول شب جمع آوری کنید. همچنین می توانید یک قرعه کشی در طول رویداد ترتیب دهید.

هنگامی که یک بازیکن فاصله های کافی را در یک ردیف مشخص کرد، “Bingo!” در تماس ویدیویی و منتظر بمانید تا ناظر پاسخ های آنها را بررسی کند.

5. یک شب بازی مجازی را برگزار کنید.

ایده های جمع آوری کمک های مالی تعطیلات برای سازمان های غیرانتفاعی؛  یک سالن بولینگ محلی در لاس کولیناس میزبان کاسه آتون سالانه برای جمع آوری پول برای سازمان های محلی است.

ایده های جمع آوری کمک های مالی در تعطیلات، اجرای Jingle Bell نمونه ای از جمع آوری کمک های مالی سرگرم کننده است که از سازمان های محلی مانند بنیاد Mavs و Trinity Strand Trail پشتیبانی می کند.

نکته حرفه ای: این کار را نیز می‌توان به صورت مجازی با استفاده از اتاق‌های بریک‌آوت و تیم‌سازی از قبل انجام داد.

14. یک جلسه مراقبه مجازی ترتیب دهید.

هفته را با یک تمرین راهنما تقسیم کنید یا آن را به یک سریال مداوم برای ماه دسامبر تبدیل کنید. اگر چندین جلسه ارائه می دهید، می توانید مربیان مختلفی را برای انواع مختلف تمرین بیاورید. شما می توانید یک قیمت برای یک جلسه و یک قیمت متفاوت برای کسانی که می خواهند در همه آنها شرکت کنند ارائه دهید.

ایده های جمع آوری کمک های مالی تعطیلات؛  شرکت‌هایی مانند Painting with a Twist می‌توانند به شما کمک کنند تا یک گردآوری کمک مالی شبانه برای سازمان خود ترتیب دهید

منبع تصویر

بهترین برای: دوندگان و ورزشکاران مشتاق. اگر به دنبال این هستید که دویدن خود را برای خانواده دوستانه تر کنید، مسافت را کوتاه کنید و شرکت کنندگان را تشویق کنید تا فرزندان خود را بیاورند.

2. میزبانی قرعه کشی.

فصل تعطیلات با خود شادی جشن و موسیقی جشن به ارمغان می آورد. تولید مجموعه کنسرت فرصتی عالی برای نوازندگان محلی است تا استعدادهای خود را به رخ بکشند و در عین حال برای یک هدف خوب پول جمع آوری کنند.

تعطیلات زمان بسیار خوبی برای جمع آوری اهداکنندگان برای لذت بردن از یک شام با بلیط و غذا است. این به ویژه اگر سازمان شما در حال حاضر روابط قوی با یک رستوران محلی یا فضای رویداد داشته باشد، خوب عمل می کند. همچنین می توانید برای جشن گرفتن فضا، برای تزئینات اهدایی تماس بگیرید.

جمع آوری کمک های مالی فرصت های خوبی برای اعضای غیرانتفاعی است تا در مورد جوامع و اهداکنندگان خود بیشتر بیاموزند. اگر می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید، در اینجا چند راه جدید برای جمع آوری کمک مالی در این فصل تعطیلات وجود دارد:

اگر رقص برای شما مناسب نیست، کلاس‌های تمرینی راه دیگری برای جمع‌آوری سرمایه در عین فعال ماندن است. با شرکت های تناسب اندام، مانند زنجیره های باشگاه یا ارائه دهندگان تمرین مجازی، شریک شوید تا به اهداکنندگان اجازه دهید به یک کلاس تمرین مجازی دسترسی داشته باشند.

بهترین برای: کارشناسان و تیم های آشپزی با بودجه کم.

10. مجموعه کنسرت تولید کنید.

اگر گیر افتاده اید که کدام رویداد را امتحان کنید، مخاطبان خود را در نظر بگیرید. آیا هیچ جمع آوری کمک مالی وجود دارد که با هدف شما همسو باشد؟ برای مثال، یک ابتکار هنری ممکن است یک شب نقاشی اجرا کند، یا یک مدرسه ممکن است یک فروش شیرینی برگزار کند. همچنین می‌توانید مستقیماً از اعضا بپرسید که به کدام نوع رویداد بیشتر علاقه دارند.

منبع تصویر

برای تبدیل این یک تجربه مجازی، می توانید جزئیات مسابقه را از طریق تبلیغات ارگانیک در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. هدایا می تواند کاملاً آنلاین باشد.

اگر داوطلبانی دارید که عاشق پخت و پز هستند، این یک گزینه عالی است. حتماً این خبر را پخش کنید و خوراکی های خود را در رسانه های اجتماعی به نمایش بگذارید.

دعوت به اقدام جدیدمنبع

کارگاه های رقص را می توان به صورت مجازی با مربی انجام داد که مراحل رقص را یک به یک تقسیم می کند. شما همچنین می توانید همراه با ضبط ارسال کنید، بنابراین شرکت کنندگان همیشه به رویداد دسترسی خواهند داشت.

نکته حرفه ای: شب های نقاشی فرصتی عالی برای نشان دادن جنبه خلاقانه خود است. این رویدادها را می توان به صورت مجازی نیز انجام داد.

4. یکنوع بازی شبیه لوتو را سازماندهی کنید.

هنگامی که تصمیم گرفتید چگونه می خواهید سرمایه جمع آوری کنید، در راه ایجاد تأثیرگذاری برای یک هدف مهم هستید.

→ اکنون دانلود کنید: الگوی طرح بازاریابی رایگان