15 بهترین پادکست انگیزشی که باید بشنوید

آنچه ما دوست داریم: باربر در سن 23 سالگی کار بسیار خوبی در ارائه توصیه های عملی به شیوه ای انجام می دهد که برای جوانان 20 ساله ای که به دنبال ایجاد مسیر موفقیت خود هستند مرتبط باشد. گوش دادن به پادکست او اغلب مانند صرف ناهار با دوستی است که همیشه جواهراتی را در مورد نحوه نفوذ به صنایع مختلف می‌داند.

چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه ای، همه ما لیست کارهایی داریم که باید به آنها رسیدگی کنیم، و همگام بودن با همه وظایفمان می تواند دلهره آور باشد. فراتر از فهرست کارها پادکستی است که توصیه های تخصصی در مورد پیاده سازی استراتژی های بهره وری در زندگی روزمره ما می دهد.

سوپر سول

آنچه ما دوست داریم: مراقبه‌های هدایت‌شده پادکست و کلمات تأیید صبحگاهی راهی عالی برای شروع روز با دیدگاهی مثبت و ذهنی روشن است.

جهش های کوچک، تغییرات بزرگ بر رشد شخصی و کارهای کوچکی که می توانیم روزانه برای بهبود زندگی خود انجام دهیم تمرکز دارد. در پادکست، نویسنده گرگ کلونیس، استراتژی‌های ساده‌ای را به اشتراک می‌گذارد که باید در زندگی روزمره‌مان پیاده‌سازی کنیم تا به ما در رسیدن به اهدافمان کمک کند.

➝ راهنمای رایگان: چگونه یک پادکست راه اندازی کنیم

بهترین پادکست های انگیزشی

دامان شادیمنبع تصویر

4. جهش های کوچک، تغییرات بزرگ

در اینجا برخی از بهترین پادکست های انگیزشی که موضوعاتی مانند پیشرفت شغلی، سلامت روان، تندرستی و توسعه شخصی را پوشش می دهند، آورده شده است:

1. بیش از حد هوشمند برای این

آنچه ما دوست داریم: اپیزودها موضوعات بسیاری مانند روابط، خانواده و سلامت روان را پوشش می دهند.

آن چیزی که تغذیه اش می کنید پادکستی است که به شنوندگان کمک می کند تا در پیچیدگی های زندگی پیمایش کنند. هر هفته، اریک زیمر، مجری پادکست، با دانشمندان، نویسندگان، روانشناسان، و کارشناسان در زمینه های مختلف در مورد آنچه شنوندگان می توانند برای داشتن زندگی رضایت بخش تر انجام دهند، صحبت می کند.

لیست برای انجام کارمنبع تصویر

بهترین پادکست های انگیزشی برای زنان

به میزبانی فرای چیدیا روزنامه نگار برنده جایزه، بدن ما سیاست یک پادکست است که در مورد تأثیر زنان رنگین پوست از رویدادهای مهم سیاسی امروز و اینکه چگونه هر زن می تواند تفاوت ایجاد کند، گزارش می دهد. قسمت های هفتگی موضوعات مختلفی مانند اقتصاد، بهداشت، آموزش و محیط زیست را پوشش می دهد.

تهیه شده توسط شبکه زنان تعریف مجدد جاه طلبی مسیرهای شغلی نامتعارف زنان موفق در صنایع مختلف را برجسته می کند. در هر قسمت، گوینده پیچ و تاب‌ها، چرخش‌ها، شکست‌ها و شگفتی‌های بسیاری را که آنها را به جایگاه امروزی رساندند، شرح می‌دهد. به گفته وب سایت این شبکه، هدف این پادکست “نشان دادن قدرت جاه طلبی، اشتیاق و انگیزه برای الهام بخشیدن به نسل های آینده زنان برای رسیدن به موفقیت است.”

بهترین پادکست های انگیزشی برای زنان

منبع تصویر

7. آن چیزی که تغذیه اش می کنید

دکتر لوری سانتوس، استاد دانشگاه ییل، میزبان آزمایشگاه شادی است و سال ها علم شادی را مطالعه کرده است. این پادکست بر اساس درس روانشناسی دکتر سانتوس است که اتفاقا یکی از محبوب ترین کلاس ها در دانشگاه نیز هست. این پادکست به آخرین تحقیقات علمی در مورد شادی اشاره می کند و داستان های الهام بخشی را به اشتراک می گذارد که هدف آن تغییر نگاه ما به احساسات است.

آنچه ما دوست داریم: علم موفقیت روش‌های مبتنی بر شواهد مرتبط با موفقیت را از سوی رهبران فکری زندگی واقعی در اولویت قرار می‌دهد، بنابراین شما متعجب نخواهید شد، “خوب، اما چگونه می توانم بدانم که این توصیه واقعاً کار می کند؟”

شلوغی جانبیمنبع تصویر

14. رفع عشق خود

آنچه ما دوست داریم: روان غذا به شنوندگان انگیزه می دهد تا برای یک سبک زندگی سالم و شاد کار کنند و در عین حال پذیرش بدن را ارتقاء دهند و خطرات فرهنگ رژیم غذایی را فراخوانی کنند.

روان غذاییمنبع تصویر

10. فراتر از فهرست کارها

بهترین پادکست های انگیزشی در Spotify

6. مکالمات Super Soul اپرا
7. کسی که به آن غذا می دهید
8. Black Girl in Om
9. روان غذا
10. فراتر از فهرست کارها

چگونه با روز الیزابت شکست بخوریم مصاحبه های روشنگرانه با اینفلوئنسرها، افراد مشهور و رهبران فکری را در حالی که شکست های گذشته خود و آنچه از تجربیات خود آموخته اند توضیح می دهند. پادکست انگ شکست را از بین می برد و در عوض آن را به عنوان فرصتی برای یادگیری و پیشرفت در نظر می گیرد.

میزبانی شده توسط متخصص تغذیه، کریستی هریسون، روان غذا یک پادکست با تمرکز بر سلامت روحی و جسمی در مورد غذا است. در هر قسمت، هریسون با مهمانانی از متخصصان بهداشت و روانشناسی گرفته تا فعالان ضد رژیم غذایی و رهبران جنبش رهایی بدن صحبت می کند. هدف کمک به شنوندگان برای ایجاد روابط سالم با بدن، غذا و ذهن است.

جهش های کوچک تغییرات بزرگمنبع تصویر

5. چگونه با روز الیزابت شکست بخوریم

چه در خانه در حال استراحت باشید، چه در حال رفت و آمد به محل کار یا دویدن هستید – به لطف این پادکست‌ها، اکنون می‌توانید هر زمان که نیاز داشته باشید، انگیزه کسب کنید. بگذارید آنها شما را یک قدم به بهترین خود تبدیل کنند.

دختر سیاه پوست در اوممنبع تصویر

9. روان غذا

این پادکست هفتگی که توسط مت بودنار میزبانی می‌شود، مهمانانی از روان‌شناس‌های اعصاب گرفته تا کارشناسان ذهن‌آگاهی و مذاکره‌کنندگان گروگان FBI را به نمایش می‌گذارد. این پادکست به بررسی علم و روانشناسی پشت موفقیت در ارتباطات، رهبری و دیگر راه‌های زندگی می‌پردازد.

برای این خیلی باهوش است

همه ما روزهایی را داشته‌ایم که به کمی انگیزه اضافی نیاز داشته‌ایم، اما وقتی همیشه در حال حرکت هستید، وقت گذاشتن و یافتن الهام‌بخش مورد نیازتان می‌تواند چالش برانگیز باشد. خوشبختانه، من فهرستی از 15 مورد از بهترین پادکست‌های انگیزشی را گردآوری کرده‌ام که می‌توانید هر زمان که نیاز به تأیید، نصیحت یا کلمات عاقلانه داشتید به آن‌ها گوش دهید.

طبق یک مطالعه توسط Statista، 25 درصد از شنوندگان پادکست 18 ساله به بالا از Spotify برای گوش دادن به پادکست ها استفاده می کنند. اگر شما جزو این 25 درصد هستید، در اینجا برخی از بهترین پادکست های انگیزشی در این برنامه وجود دارد.

6. مکالمات سوپر روح اپرا

تعریف مجدد جاه طلبیمنبع تصویر

12. درمان برای دختران سیاه پوست

آنچه ما دوست داریم: تولید محتوا شاهد رونق گسترده ای در محبوبیت است و بسیاری از تولیدکنندگان محتوا در مورد اینکه چگونه می توانند کنسرت جانبی خود را به یک حرفه تمام وقت تبدیل کنند سؤالاتی دارند. این پادکست اطلاعات ارزشمندی را ارائه می دهد که سازندگان می توانند از آنها برای تبدیل کار خود به یک تجارت استفاده کنند.

آنچه ما دوست داریم: مهمانان پادکست شامل ملانی چیشولم از اسپایس گرلز، جین گودال، حافظ محیط زیست و سیمو لیو بازیگری که در مارول ایفای نقش کرده بودند، بودند. شانگ چی و افسانه ده حلقه. تقریباً همه مهمانان پادکست در زمینه های مربوطه موفق در نظر گرفته شده اند، بنابراین یادگیری در مورد اشتباهات گذشته آنها و نحوه بهبودی آنها می تواند انگیزه ای باشد که برای ادامه دادن به جلو نیاز دارید.

دختر سیاه در اوم یک پادکست انگیزشی منحصر به فرد با اپیزودهای حاوی کلمات تأیید و مراقبه هدایت شده است. بسیاری از قسمت ها همچنین دارای مصاحبه با کارشناسان صنایع مختلف هستند.

آنچه ما دوست داریم: اغلب، وقتی مردم به آنچه برای شاد بودن نیاز است فکر می کنند، به چیزهای مادی مانند پول، دارایی یا تعطیلات گران قیمت فکر می کنند. در حالی که همه این چیزها مطمئناً تقریباً هر کسی را خوشحال می کند، دکتر سانتوس نشان می دهد که چگونه ذهن آگاهی، نگاه به درون، تعیین مرزها و لذت بردن از ساده ترین لذت های زندگی می تواند منجر به یک زندگی شادتر شود.

چگونه شکست بخوریممنبع تصویر

بهترین پادکست های انگیزشی در Spotify

آن چیزی که تغذیه اش می کنیدمنبع تصویر

8. دختر سیاه در اوم

آنچه ما دوست داریم: هدف گذاری و تلاش برای رسیدن به بهترین نسخه از خودمان می تواند دلهره آور باشد، به خصوص اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید. با این حال، کلونیس توضیح می دهد که با گنجاندن کوچکترین اقدامات در روال هایمان می توان به اهداف دست یافت. به عبارت دیگر، تنظیم عادات و رفتارهایمان در طول زمان می تواند به پیشرفت های قابل توجهی در رشد شخصی ما منجر شود.

بهترین پادکست های انگیزشی

  1. برای این خیلی باهوش است
  2. علم موفقیت
  3. آزمایشگاه شادی
  4. جهش های کوچک، تغییرات بزرگ
  5. چگونه با روز الیزابت شکست بخوریم

مکالمات سوپر روح اپرا انتخاب اپرا از مصاحبه های مورد علاقه و قابل تامل او است که در قالب پادکست آپلود شده است. اپیزودها شامل گفتگو با نویسندگان پرفروش، هنرمندان، کارشناسان سلامتی و رهبران معنوی است.

در اینجا چند پادکست عالی برای بررسی اینکه آیا زنی هستید که به دنبال انگیزه و مشاوره هستید، وجود دارد.

11. تعریف مجدد جاه طلبی

علم موفقیتمنبع تصویر

3. آزمایشگاه شادی

آنچه ما دوست داریم: پادکست اطلاعات ارزشمندی در مورد مهارت ها و رفتارهایی که شنوندگان می توانند برای یافتن آرامش، عشق و رضایت ایجاد کنند، ارائه می دهد.

آنچه ما دوست داریم: تعریف مجدد جاه طلبی راه های متعدد موفقیت را نشان می دهد و اینکه مسیر هرکسی چالش برانگیز و منحصر به فرد است.

رفع عشق خود توسط معلم، مربی و مربی تجسم بئاتریس کامو میزبانی می شود. در پادکست، کامائو به زنان توصیه می‌کند که چگونه از همبستگی و عزت نفس پایین به اعتماد به نفس و همسویی برسند. این پادکست اغلب دارای مصاحبه با متخصصان در زمینه های مختلف مانند سلامتی، تغذیه و والدین است.

بدن سیاسی مامنبع تصویر

Therapy for Black Girls یک پادکست هفتگی درباره سلامت روان و رشد فردی است که به تجربه منحصر به فرد زنان سیاه پوست مربوط می شود.

آنچه ما دوست داریم: طبق توضیحات پادکست، هر قسمت طراحی شده است تا شما را روشن کند، شما را از طریق سوالات بزرگ زندگی راهنمایی کند و به شما کمک کند یک قدم به بهترین خود نزدیکتر شوید.

منبع تصویر

2. علم موفقیت

میزبانی شده توسط سازنده محتوا و استراتژیست تمام وقت محتوای YouTube، الکسیس باربر، برای این خیلی باهوش است پادکستی است که هدف آن کمک به زنان کارآفرین است که مهارت خود را ارتقا دهند و مسیرهای شغلی منحصر به فرد خود را ترسیم کنند. این پادکست دارای مصاحبه های صریح با زنان در صنایع مختلف است و توصیه های ارزشمندی در مورد چگونگی ورود زنان جوان به دنیای کارآفرینی ارائه می دهد.

آنچه ما دوست داریم: بسیاری از مسائل مبرم امروزی خارج از کنترل به نظر می رسند، اما بدن سیاست ما به زنان با هر زمینه ای نشان می دهد که چگونه می توانند درگیر شوند و تغییری باشند که می خواهند ببینند.

Side Hustle Pro زنان سیاه‌پوستی را برجسته می‌کند که توانسته‌اند فعالیت‌های جانبی خود را به یک تجارت سودآور تبدیل کنند. این پادکست که توسط Nicaila Matthews Okome میزبانی شده است، در برنامه TODAY نمایش داده شده است و طبق وب سایت آن بیش از سه میلیون بار دانلود شده است.

دعوت به اقدام جدیدمنبع

11. تعریف مجدد جاه طلبی
12. درمان برای دختران سیاه پوست
13. Side Hustle Pro
14. رفع عشق به خود
15. بدن ما سیاست

رفع عشق به خودمنبع تصویر

15. بدن ما سیاست

درمان برای دختران سیاه پوستمنبع تصویر

13. Side Hustle Pro

آنچه ما دوست داریم: این پادکست طیف وسیعی از موضوعات و موقعیت‌هایی را پوشش می‌دهد که می‌تواند بر سلامت روان زنان سیاه‌پوست تأثیر بگذارد و توصیه‌های محکمی از کارشناسان و رهبران فکری ارائه می‌دهد.

آنچه ما دوست داریم: این پادکست کار بسیار خوبی را برای ایجاد انگیزه در شنوندگان انجام می دهد تا کارآمد باشند و وظایف خود را برای زندگی بدون استرس انجام دهند.