15 تا از بهترین وبلاگ های بهره وری برای خواندن

Freedom.to یک ابزار دیجیتالی است که به شما امکان می دهد برنامه ها و اعلان های خاصی را برای مسدود کردن انتخاب کنید تا کار انجام شود و بهره وری خود را به حداکثر برسانید. همچنین دارای یک وبلاگ با کیفیت بالا پر از یادگیری مفید در مورد بهره وری است که به شما کمک می کند پتانسیل خود را به حداکثر برسانید و در مورد نیازهای خود بیشتر بدانید.

توصیه می شود بخوانید: آیا IA معتاد به کار هستم؟ راهنمای یافتن تعادل

11.99U

99U یک منبع شغلی از Adobe است که به افراد کمک می کند مجموعه مهارت های خود را بسازند و ایده ها را زنده کنند. وبلاگ آن دارای داستان های الهام بخش درباره سازندگان و کسب و کار آنها و اطلاعات مفیدی در مورد یافتن تعادل شغلی و زندگی دلخواه شما و بهره وری است.

توصیه می شود بخوانید: آیا سندرم Impostor پتانسیل خلاقیت شما را مسدود می کند؟

12. کارایی آسیایی

Ash Ambirge با کتاب خود با عنوان The Middle Finger Project جنبشی را آغاز کرد که حول محور “داشتن اعصاب ورود به هر اتاق لعنتی که می خواهید” تمرکز داشت و به مردم قدرت می داد تا از فرصت ها استفاده کنند و مسیری را که می خواهند بسازند. وبلاگ پروژه انگشت میانی دارای مقالاتی در مورد زندگی و کارآفرینی است که بسیاری از آنها بر جنبه های مختلف بهره وری تمرکز دارند.

توصیه می شود بخوانید: مفهوم ایالات متحده از زمان و چرا شما را از یافتن علایق خود باز می دارد

به سوی تو

کریس بیلی می‌گوید که یک سال تمام را صرف مصرف هر چیزی که می‌توانست به بهره‌وری مربوط می‌کرد، از خواندن کتاب، مصاحبه با کارشناسان، و غربال کردن مقالات مجلات گرفته تا حتی انجام آزمایش‌های خود در مورد بهره‌وری. او اکنون از آموخته های خود برای نوشتن مقالاتی در مورد بهره وری استفاده می کند تا به خوانندگان کمک کند تا حس بهره وری خود را توسعه دهند و در فرآیندهای خود هدفمندتر شوند.

توصیه می شود بخوانید: 2 نوع مشغله وجود دارد

9. کار دختر را ببینید

وبلاگ HubSpot دارای مقالات مختلفی در مورد بهره وری است، از نکاتی از متخصصان در مورد بهترین شیوه های خودشان تا لیستی از ابزارهایی که می توانند به شما در بهره وری بیشتر کمک کنند. همچنین می‌توانید راهنمای بهره‌وری رایگان را دانلود کنید که به شما کمک می‌کند درباره بهره‌وری بیشتر بدانید و حتی وظایف و پروژه‌های خود را اولویت‌بندی کنید.

توصیه می شود بخوانید: 5 نکته شگفت انگیز مبتنی بر تحقیقات که بهره وری تیم شما را افزایش می دهد

2. علی ابدال

Asian Efficiency وبلاگی است که دارای منابع یادگیری در مورد روش‌های بهره‌وری و بهره‌وری است که می‌تواند برای هر کسی که به دنبال آشنایی با موضوع و توسعه مفاهیم بهره‌وری است مفید باشد.

توصیه می شود بخوانید: چگونه سیستم بهره وری 25X اختراع شد

13. حاشیه نشین

مولد ماندن هدفی است که بسیاری از ما داریم، اما یافتن استراتژی موثر می تواند چالش برانگیز باشد. همچنین می‌توانیم دوره‌های خاصی داشته باشیم که در آن‌ها متمرکز ماندن مشکلی نیست، اما دوره‌های دیگری که در آن‌ها ممکن است ادامه دادن در کار غیرممکن به نظر برسد.

وبلاگ های بهره وری برتر

مرا به پروژه ها ببریدمنبع لئو بابوتا، بنیان‌گذار وبلاگ ذن عادات، می‌گوید این سایت منبعی برای یافتن سادگی و توجه در مواردی است که گاهی اوقات می‌تواند هرج و مرج باشد. این وبلاگ بیش از یک میلیون خواننده دارد که برای یادگیری در مورد پاکسازی درهم و برهمی، اولویت دادن به علایق و خوشبختی خود، و کارآمد ماندن و انجام وظیفه، از آن بازدید می کنند.

توصیه می شود بخوانید: 30 نکته برتر برای بهره وری و عاقل ماندن در حین کار در خانه

7. رئیس بیب

Boss Babe یک جامعه آنلاین برای زنان جاه طلب است تا منابع مورد نیاز خود را برای رشد مشاغل کارآفرینی و دستیابی به موفقیت به دست آورند. دوره‌ها و برنامه‌های آنلاین برای ایجاد مهارت‌ها ارائه می‌دهد، و وب‌سایت آن همچنین دارای یک وبلاگ با کیفیت بالا با توصیه‌های بهره‌وری مربوط به همه است.

توصیه می‌شود بخوانید: فصل‌های آهسته در کسب‌وکار می‌توانند بیشترین بهره‌وری را برای شما داشته باشند – در اینجا چه کاری باید انجام دهید

8. کریس بیلی

به همین دلیل است که مطالعه در مورد بهره وری مفید است، به خصوص زمانی که محتوا به شما کمک می کند تاکتیک های خود را برای مقابله با آن توسعه دهید. برای کشف فهرستی از وبلاگ‌های بهره‌وری که حاوی اطلاعات باکیفیت و استراتژی‌هایی هستند که می‌توانید برای غلبه بر قله بهره‌وری اتخاذ کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

Marginalian مقالاتی درباره سبک زندگی و دستیابی به اهداف، اغلب از طریق ارتباط با علم و تاریخ ارائه می دهد. این منبع ارزشمندی برای کسانی است که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهره وری و چگونگی تاثیر آن در امور جهانی هستند.

توصیه می شود بخوانید: علم استرس

14. جیمز کلیر

علی ابدال از تجربیات خود به عنوان پزشک و تحصیل در مدرسه برای نوشتن وبلاگ خود با عنوان راهنمای نهایی بهره وری استفاده می کند. او در پست های خود در مورد معنای بهره وری و اینکه مردم چگونه می توانند با ابزارهایی که از قبل دارند به نسخه های بهره وری خود برسند صحبت می کند.

توصیه می شود بخوانید: قانون بهره وری 2 دقیقه

3. رشد جهانی

کال نیوپورت، استاد علوم کامپیوتر و نویسنده پرفروش، نویسنده وبلاگ Study Hacks است، جایی که خوانندگان می توانند یاد بگیرند که چگونه به اهداف بهره وری خود دست یابند و از ابزارهای دیجیتالی برای غنی سازی فرآیندهای خود استفاده کنند، به جای اینکه اجازه دهند آنها در راه قرار گیرند.

توصیه می شود بخوانید: Professio sano in vitam sanam (در مورد تعادل بین کار و زندگی)

5. کار در حال انجام است

جیمز کلیر از سال 2021 در مورد بهره وری و عادات سالم می نویسد. او همچنین نویسنده عادات اتمی است، یکی از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز شماره 1 است که بیش از 9 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. او در وبلاگ خود مقالات آموزنده ای در مورد بهره وری می نویسد که حول محور این سوال “چگونه می توانیم بهتر زندگی کنیم؟” جایی که او به بینش هایی از زمینه های مختلف، مصاحبه با کارشناسان و استراتژی های مبتنی بر علم برای بهبود بهره وری اشاره می کند.

توصیه می شود بخوانید: چگونه یک واکنش زنجیره ای از عادت های خوب ایجاد کنیم،

15. پروژه انگشت میانی

بخش فرهنگ کاری Work in Progress مرتباً دارای مصاحبه‌های مفید با کارشناسان و بحث‌های مربوط به بهره‌وری است تا به شما کمک کند در مورد ظاهر آن و نحوه مقابله با آن بیشتر بدانید. شما حتی مقالات منحصر به فردی مانند نحوه فاصله گرفتن از فرهنگ 24 ساعته و همیشه فعال و در عین حال دستیابی به اهداف شخصی خود را خواهید یافت.

توصیه می شود بخوانید: سرگرمی ها پادزهری برای Hustle Cutlure هستند که ما به آن نیاز داریم

6. عادات ذن

از برخی از وبلاگ های موجود در این لیست دیدن کنید، پست توصیه شده را بخوانید و ببینید آیا توصیه ها با نیازهای شما مطابقت دارد یا خیر. بینش درست طنین انداز می شود و شما را ترغیب می کند تا استراتژی خود را برای مولد بودن شروع کنید که به شما در رسیدن به اهدافتان کمک می کند.

آریانا هافینگتون، کارآفرین، بنیانگذار Thrive Global است، سایتی که راه حل های بهره وری را ارائه می دهد که به فناوری، علم و روانشناسی رفتاری اشاره دارد.

توصیه می شود بخوانید: 5 نکته در مورد اینکه چگونه یک خالق پرشور و کامل باشید

4. مطالعه هک وبلاگ

راهنمای بهره وری کامل ما را برای نکات بیشتر در مورد بهبود بهره وری در محل کار از اینجا دانلود کنید.

وبلاگ های برتر بهره وری

1. وبلاگ HubSpot

See Girl Work یک آژانس خلاق سیاهپوست است که دارای محتوا و خروجی های استراتژی است که تأثیرگذار است. همچنین دارای وبلاگی است که انواع محتوای مرتبط با کسب و کار را در اختیار افراد قرار می دهد تا از آن یاد بگیرند و بخشی که به طور خاص به بهره وری اختصاص داده شده است.

توصیه می شود بخوانید: چگونه یک لیست عالی برای انجام کارها درست کنیم (که کار می کند)

10. آزادی.به