16 پادکست آموزشی برای کارآفرینان BIPOC

گوستاوو سرافینی میزبان پادکست The Enabled Disabled است که امیدوار است روایت مربوط به معلولیت و کارآفرینی را تغییر دهد. او در مورد اینکه معلولیت چه می کند و چه معنایی ندارد صحبت می کند و با کارآفرینان و صاحبان مشاغل در مورد مسیرها و دستاوردهای شغلی آنها مصاحبه می کند.

با این حال، کارآفرینانی که در جوامع اقلیت به دنبال پادکست‌هایی برای افرادی هستند که تجربیات و هویت‌های مشابهی با خودشان دارند، ممکن است در انجام این کار با مشکل مواجه شوند.

توضیحات پادکست Choose Inclusion با این جمله شروع می‌شود: «وقتی یک مرد نابینا، یک زن رنگین‌پوست و یک لاتین تبار دور هم جمع می‌شوند تا در مورد اینکه چگونه تنوع، برابری و گنجاندن می‌تواند بر تجارت تأثیر بگذارد، چه اتفاقی می‌افتد؟» مایک هس، نینا بالیگا و UB Ciminieri در مورد روش‌های مختلفی که تنوع، برابری و مشارکت بر کسب‌وکار تأثیر می‌گذارد، از توسعه برنامه DEI خودتان گرفته تا شرکت‌کننده فعال در رویدادهای محل کار، گفتگو می‌کنند.

4. کارآفرین بیرون

پادکست Diversity Gap که توسط Bethaney Wilkinson میزبانی می‌شود، در مورد شکاف‌های بین نیت خوب برای تنوع و تأثیر واقعی آن نیات بحث می‌کند. هر قسمت دارای مهمانانی است که درباره استراتژی‌ها و بهترین شیوه‌ها برای ایجاد یک فرهنگ سازمانی بحث می‌کنند که به افراد با پیشینه‌های نژادی اجازه می‌دهد در محل کار خود پیشرفت کنند. این یک گوش دادن عالی برای صاحبان مشاغل و کارآفرینانی است که به دنبال حمایت از DEI در محل کار خود هستند.

iDigress که توسط Troy Sandidge میزبانی می‌شود، شنوندگان را در دنیای بازاریابی راهنمایی می‌کند و بینش عملی در مورد استراتژی‌هایی ارائه می‌دهد که می‌تواند به شما در رشد کسب‌وکارتان و دستیابی به موفقیت پایدار و مقیاس‌پذیر کمک کند. اپیزودها 30 دقیقه یا کمتر هستند، به این معنی که می توانید بینش و نکات قابل توجهی را از یک متخصص صنعت به شکل خوراکی به دست آورید.

کوئیر مانی پادکستی است در مورد اینکه چگونه امور مالی شخصی و تجاری بر جامعه LGBTQ+ تاثیر می گذارد. مجریان دیوید اوتن و جان اشنایدر در مورد چگونگی ساختن زندگی مورد نظر و دستیابی به امنیت مالی صحبت می کنند و به شنوندگان آموزش می دهند که چگونه می توانند همین کار را برای خود و کسب و کار خود انجام دهند.

در این پست، فهرستی از پادکست‌های آموزشی برای کارآفرینان در گروه‌های اقلیت گردآوری کرده‌ایم که ارزش گوش دادن برای کسب الهام و بینش افراد دارای تجربیات مشترک را دارند.

Content is Profit که توسط Luis D. Camejo و Luis A. Camejo میزبانی می‌شود، درباره رهبران برتر بازاریابی و چارچوب‌ها و استراتژی‌هایی که آنها برای ایجاد محتوای بازاریابی با ارزش بالا استفاده می‌کنند که باعث سود می‌شود، بحث می‌کند. برای هر کسب و کار حرفه ای یا کارآفرینی که به دنبال تشکیل استراتژی محتوا یا به روز رسانی فرآیند موجود خود برای جذب سرنخ های بیشتر و افزایش درآمد است، گوش دادن خوبی است.

Sunshine Quem Tenasco میزبان پادکست Pow Wow Pitch است، برنامه‌ای مبتنی بر مصاحبه با کارآفرینان موفق بومی که داستان‌ها و بینش خود را برای توانمندسازی سایر کارآفرینان بومی به اشتراک می‌گذارند.

8. Enabled Disabled

مجری برنامه Side Hustle Pro Nicaila Matthews Okome با زنان کارآفرین سیاهپوست الهام‌بخش مصاحبه می‌کند که مزاحمت‌های جانبی را به مشاغل سودآور تبدیل کرده‌اند. شنوندگان در مورد فرآیندها، شکست‌ها و موفقیت‌های خود یاد می‌گیرند و استراتژی‌هایی را ترک می‌کنند تا به آنها کمک کند تا پروژه‌های جانبی یا علایق خود را در سرمایه‌گذاری‌های موفق بسازند.

10. Pow Wow Pitch

The Out Entrepreneur که توسط رودز پری میزبانی می‌شود، برنامه‌ای مبتنی بر مصاحبه است که در آن پری با کارآفرینان LGBTQ، صاحبان کسب‌وکار و بنیان‌گذارانی صحبت می‌کند که بینش خود را در مورد سفرهای شغلی، ایجاد کسب‌وکار، و توصیه‌های عملی و الهام‌بخش برای کسانی که سرمایه‌گذاری شخصی خود را آغاز می‌کنند، به اشتراک می‌گذارند. .

13. پادکست های کسب و کار بومی

آلیشیا منندز، میزبان لاتین به لاتینا، با لاتینی ها در مورد مسیر شغلی آنها و رسیدن به جایی که هستند صحبت می کند. منندز عمیقاً حفاری می کند و شنوندگان داستان های منشأ منحصر به فردی را در مورد رشد کسب و کار و نکات و استراتژی هایی برای غلبه بر موانع و شکست ها می شنوند. این یک منبع ارزشمند برای کارآفرینان لاتینکس است که به دنبال پیشرفت در سیستمی است که برای دور نگه داشتن آنها ساخته شده است.

¿Quién Tú Eres؟، به میزبانی پابل مارتینز از Plurawl، با بازتعریف معنای حرفه‌ای بودن و ظاهر آن در محل کار، به جوامع لاتینکس این امکان را می‌دهد که معتبرترین و کامل‌ترین خود در محل کار باشند. هر قسمت دارای مهمانی است که حرفه ای بودن را تعریف می کند و نشان می دهد که چگونه به عنوان معتبرترین خود در محل کار نشان می دهد.

3. شما کی هستید؟

آماده گوش دادن هستید؟

2. شکاف تنوع

گزینه های موجود در این لیست را مرور کنید و به گوش دادن برسید. نمایش ممکن است آخرین توصیه یا تشویقی را که به دنبال آن هستید به شما بدهد تا شما را به جایی که می‌خواهید برسانید.

اکنون دانلود کنید: کیت راه اندازی کسب و کار [Free Templates]

1. Side Hustle Pro

16. جستجوی سعادتمند

پادکست ها راهی عالی برای کارآفرینان برای به دست آوردن الهام و مشاوره شغلی عملی است.

15. LatinX Can

JBay، میزبان Blissful Prospecting، با کارشناسان فروش، رهبران و افراد با عملکرد بالا مصاحبه می کند تا بفهمد چگونه به موفقیت دست یافته اند. شنوندگان نکات، استراتژی‌ها و توصیه‌های عملی را دریافت می‌کنند که به شما کمک می‌کند تا از پتانسیل فروش کامل خود استفاده کنید، سرنخ‌ها را جذب کنید و جلساتی را به دست آورید که به شما در رشد کسب‌وکارتان کمک می‌کند.

9. iDigress

6. پول عجیب و غریب

11. لاتین به لاتین

7. پیشگامان آسیای جنوبی

12. محتوا سود است

دکتر جنیری فلورس دلگادو میزبان Latinx Can است، جایی که متخصصان لاتینکس از صنایع مختلف و مسیرهای شغلی مشاوره، نکات و ابزارهای عملی را برای شنوندگان به اشتراک می گذارند تا از برنامه های شغلی خود برای دستیابی به اهداف خود استفاده کنند.

5. تغییر جزئی برنامه ها

خوش آمدید به شکستن طرح – مجموعه‌ای از وبلاگ‌ها که به چالش‌ها و فرصت‌های کسب‌وکار منحصربه‌فرد صاحبان و کارآفرینان بی‌نظیر می‌پردازد. بیاموزید که آنها چگونه کسب و کار خود را رشد داده اند یا توسعه داده اند، سرمایه گذاری های کارآفرینی را در شرکت های خود کاوش کرده اند، یا چالش های جانبی ایجاد کرده اند، و چگونه داستان های آنها می تواند الهام بخش و به موفقیت شما باشد.

دکتر مایا شانکار مجری برنامه تغییر اندک برنامه‌ها است، که در آن درباره رفتار انسان و چیزهایی که به ما کمک می‌کنند تا آن چیزی که هستیم، صحبت می‌کند. از طریق گفتگو با مهمانان محبوبی مانند ریز احمد و دانشمندانی مانند دکتر آیلت فیش باخ، شنوندگان بیشتر در مورد خود، دیگران و چگونگی تعیین اهداف و داشتن زندگی رضایت بخش می آموزند.

پادکست Native Business که توسط گری و کارمن دیویس از مجله Native Business Magazine میزبانی می شود، اخبار، اطلاعات و رهبری فکری کارآفرینان موفق بومی و رهبران قبیله ای را در مورد تجربیات و بینش آنها در مورد تجارت، کارآفرینی و موفقیت ها ارائه می کند.

با کمک این بسته رایگان جویندگان کار، برای کار درخواست دهید، اطلاعات مهم را پیگیری کنید و برای مصاحبه آماده شوید.منبع

14. Inclusion را انتخاب کنید

سیمی شاه، میزبان پیشگامان آسیای جنوبی، با کارآفرینان و رهبران آسیای جنوبی در میان سفرهای شغلی آنها مصاحبه می کند و درباره کسب و کارهایی که آنها از ابتدا ساخته اند بحث می کند. گفتگوها بینش عملی و توصیه هایی را به کسانی می دهد که در حال حاضر مسیر پیش رو را پیش می برند و به دنبال موفقیت هستند.