17 بهترین قالب رزومه برای هر نوع حرفه ای

وقتی سعی می‌کنید سال‌ها تجربه کاری و فهرستی از مهارت‌ها را در یک برگ کاغذ جمع کنید، همه چیز به سرعت شلوغ می‌شود. این الگو از Resume Genius شما را به ساده سازی دعوت می کند.

هدر رنگارنگ، پاورقی، و نوار لغزنده تجربه برجسته، استعداد درخشان و خلاقانه ای را به این الگوی رزومه اینفوگرافیک اضافه می کند. این الگو برای طراحان گرافیک، مدیران هنری، هنرمندان و دیگر متخصصانی که به دنبال موقعیت در هنرهای تجسمی هستند عالی است.

این الگو از طراح لهستانی Patryk Korycki برای عکاسان، طراحان گرافیک و سایر خلاقانی که به دنبال نمایش نمونه‌ای از بهترین کارهای خود هستند عالی است. از گرافیک های ساده برای نشان دادن تسلط به زبان و مهارت و تصاویر برای نشان دادن علایق متقاضی استفاده می کند. قالب را می توان به صورت رایگان از اینجا دانلود کرد.

بهترین قالب رزومه: رزومه تمیز و مدرن

13. قالب رزومه حرفه ای ساده

نمی توانستیم جلوی خودمان را بگیریم. اگرچه هر قالب در این پست وبلاگ می تواند برای بازاریابان کار کند، الگوهای زیر برای کسانی که دوست دارند خود را برند کنند مناسب است.

16. قالب Heavy Header Resume

این نمادهای هدر و اطلاعات تماس قالب دو ستونی شیک به رزومه رنگی ظریف می بخشد که به متمایز شدن آن در انبوه متقاضی کمک می کند.

این الگو از طراح Eduardo Ogawa از لهجه‌های روشن برای چاشنی چیدمان سنتی استفاده می‌کند. علاوه بر این، این الگو شامل فضایی برای عکس سر و قسمتی برای علاقه‌مندی‌ها است که به فریلنسرها این امکان را می‌دهد تا یک لمس شخصی منحصر به فرد را به رزومه خود اضافه کنند که آن‌ها را از دیگران در زمینه‌های خود متمایز می‌کند.

دعوت به اقدام جدیدمنبع

این الگوها با طراحی های چشم نواز که به این نامزدها کمک می کند تا در صنعت خود سر و صدا ایجاد کنند، از فضای خالی بسیار استفاده می کنند. آنها برای دانش آموزانی که هنوز در حال ساختن تجربه هستند عالی هستند.

8. قالب رزومه گرافیکی و ماجراجویانه

این آخرین رزومه توسط شرکت LiveCareer طراحی شده است. این رزومه کلاسیک برای حرفه ای ها در تمام صنایع عالی است.

این یک الگوی رزومه برای گل های دیواری نیست. در عوض، از فضای خالی با رنگ های تند و طراحی نامتقارن بهره می برد که به راحتی توجه هر مدیر استخدامی را جلب می کند.

این الگو برای فارغ التحصیلان اخیری که به عنوان طراح یا هنرمند به دنبال مشاغل سطح ابتدایی هستند عالی است.

باز این قالب را برای دانلود رایگان در اینجا در دسترس قرار داده است.

Cavalieri این الگو را به صورت رایگان در اینجا ارائه می دهد.

شما میتوانید آنرا بصورت رایگان از اینجا بارگذاری نمایید.

بهترین الگوی رزومه: رزومه بازیگوش و حرفه ای

بهترین برای بازاریابان هاردکور

افراد Createer این طرح جسورانه را به عنوان بخشی از یک بسته قالب رایگان رزومه طراحی کردند، که می توانید آن را اینجا ببینید.

بهترین الگوی رزومه: رزومه مدیریتی

ایستادگی کردن از جمعیت

این الگو از نمادهای سرگرم کننده و اشکال هندسی برای کمک به برجسته شدن در پشته استفاده می کند. برای فارغ التحصیلان اخیر ایده آل است. گرافیک فضا را اشغال می کند و باعث می شود که کمترین مقدار متن صفحه را پر کند.

بسته قالب شامل طرح رزومه دو صفحه ای و طرح نامه پوششی است و می توانید به صورت رایگان از اینجا دانلود کنید.

بهترین الگوی رزومه: رزومه رنگ تاکیدی

6. الگوی رزومه کلاسیک پررنگ

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در اکتبر 2016 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

این الگوی منحصر به فرد رزومه با الهام از اینفوگرافیک توسط مدیر هنر دیجیتال و طراح مستقل فرناندو بائز ایجاد شده است و به شما کمک می کند تا تجربه و مهارت های کاری خود را در یک طرح بصری حداقلی سازماندهی کنید.

بهترین قالب رزومه: گرافیکی و ماجراجویانه

9. الگوی رزومه با فرمت غیرمنتظره

در حالی که احتمالاً یک رزومه چشم نواز به تنهایی نمی تواند رویای شما را به ارمغان بیاورد، تلاش کمی برای نحوه ارائه خود بر روی کاغذ ضرری ندارد، بنابراین ما وب را برای برخی از بهترین الگوهای رزومه جستجو کرده ایم. تا به شما کمک کند در دریایی از نسخه های شلوغ و شلوغ Times New Roman متمایز شوید.

طراحی رزومه مناسب از مهارت ها و شخصیت شما صحبت می کند و می تواند درخواست شما را به بالای پشته سوق دهد. اما پیدا کردن یک طرح جذاب که متناسب با هویت حرفه ای شما نیز باشد می تواند دردسر بزرگی باشد. درخواست برای مشاغل در حال حاضر به اندازه کافی سخت است.

→ اکنون دانلود کنید: 12 الگوی رزومه [Free Download]

بهترین الگوهای رزومهدانلود رایگان 12 قالب رزومه قابل تنظیم

تیم Career Reload یک الگوی رزومه ساده را برای حرفه ای های پیشرفته تر ارائه می دهد.

اثبات اینکه رنگ می‌تواند حرفه‌ای باشد، این الگو دارای یک چیدمان فشرده، پیچیده و لهجه‌های روشن و رنگارنگ است. همچنین فضایی برای یک خلاصه قابل توجه دارد. طراح دیوید گومز خودش از این الگوی رزومه استفاده می کند و به اندازه کافی سخاوتمند بوده و آن را برای دانلود رایگان اینجا به اشتراک گذاشته است.

رزومه شما اولین برداشت شما از یک کارفرمای بالقوه است، و این طراحی الگو از تیم GoaShape مدرن است بدون اینکه خیلی سخت باشد.

این الگوها بر مهارت‌های طراحی، رنگ و تایپوگرافی که افراد خلاق باید نشان دهند تأکید می‌کنند.

1. الگوی رزومه با پس زمینه عکس

این الگو با قرار دادن اطلاعات تماس، تحصیلات و مهارت ها در ستونی در سمت راست تجربه کاری باعث صرفه جویی در فضا می شود. این اجازه می دهد تا تجربه کاری تمام طول صفحه را اشغال کند.

بهترین الگوی رزومه: فرمت غیرمنتظره

10. الگوی رزومه تراز شده در مرکز

می‌توانید این الگو را با حروف اول و رنگ‌های نام تجاری خود سفارشی کنید تا یک عنصر حرفه‌ای و در عین حال شخصی به رزومه خود اضافه کنید که توجه مدیران استخدام را به هنگام ورق زدن انبوهی از رزومه‌ها جلب کند.

بهترین الگوی رزومه: رزومه تراز شده در مرکز

بهترین برای حرفه ای های اجرایی / سطح بالا

جوهر رنگی کم شده؟ این الگوی سیاه و سفید مینیمال را از طراح تحریریه Bro Luthfi بررسی کنید. طراحی ساده هر چیزی جز خسته کننده است، و نمادهای سفارشی یک عنصر سرگرم کننده و شخصی را اضافه می کنند که مطمئناً برجسته می شود.

نام‌های طولانی ممکن است با این هدر بسیار زیاد به نظر برسند، اما مطمئناً کار خوبی برای انتقال اطلاعات گسترده است. بطور رایگان از اینجا دانلود کنید.

این الگوی رزومه با اضافه کردن یک هد شات سیاه و سفید پررنگ، بدون منحرف کردن حواس از محتوا، لمسی شخصی می‌افزاید. برای طراحان و برنامه نویسان آزاد مناسب است.

در حالی که LiveCareer پیشنهاد می کند که این الگو برای افرادی که در جستجوی موقعیت های مدیریتی هستند جذاب است، ما فکر می کنیم برای جویندگان کار در تمام سطوح حرفه ای عالی است.

این قالب دو صفحه‌ای از هد شات و گرافیک استفاده می‌کند تا آن را از سایر رزومه‌های سطح بالا متمایز کند. این برای حرفه ای ها در صنایع خلاق ایده آل است.

بهترین الگوی رزومه: رزومه پس زمینه عکس

2. الگوی رزومه مدرن و متمایز

این الگو برای حرفه ای های مسن که سابقه کاری زیادی دارند ایده آل است.

این الگوها بر عکس هد شات برای فریلنسرهایی تأکید دارند که ممکن است شخصاً با کارفرمایان خود ملاقات نکنند و به فضای متنی قابل توجه و تصویری برای ارائه چیزی به یاد ماندنی نیاز دارند.

5. الگوی رزومه با لهجه رنگی ساده

“هی تو!” وقتی این الگوی پر زرق و برق و در عین حال درجه یک را می بینم به این فکر می کنم. این رزومه که توسط طراح مایک برادشاو ساخته شده است، دارای بخش های مختلفی است بدون اینکه خیلی درهم به نظر برسد.

بهترین الگوی رزومه: رزومه سیاه و سفید

12. الگوی رزومه تمیز و مدرن

این الگو شامل یک فونت منحصر به فرد، دسته های رسانه های اجتماعی و فضایی برای یک تصویر است تا جویندگان کار خلاق بتوانند رزومه خود را با هد شات یا لوگو شخصی سازی کنند.بهترین الگوی رزومه: رزومه مدرن و متمایز

3. الگوی رزومه پر جنب و جوش و بصری

اگر می‌خواهید فرمت رزومه‌تان را بدون دیوانه‌کردن با هم ترکیب کنید، یک طرح‌بندی وسط چین را امتحان کنید، مانند این طراحی تمیز و مدرن زهان حبیب. آیکون های سفارشی و حاشیه های رنگی یک لمس خلاقانه خوب اضافه می کنند.

قالب را به صورت رایگان از اینجا دانلود کنید.

بهترین الگوی رزومه: رزومه مینیمالیستی

15. قالب رزومه بازیگوش و حرفه ای

بهترین الگوی رزومه: رزومه کلاسیک پررنگ

7. الگوی رزومه با رنگ های اصلی

قالب را از اینجا دانلود کنید.

12 قالب رزومه رایگان و قابل ویرایش را دانلود کنید.

بهترین برای خلاق

بهترین الگوی رزومه: رزومه به سبک اینفوگرافیک

بهترین برای فریلنسرها

بهترین الگوی رزومه: حرفه ای ساده

بهترین برای افرادی که در حال تغییر شغل هستند

طراح ایتالیایی مارتینا کاوالیری این الگوی رزومه را با 16 نماد سفارشی ایجاد کرده است تا علایق و مهارت های شما را برجسته کند.

الگوی باز از گرافیک های برجسته برای جلب توجه به معیارهای مهم مانند سال ها تجربه کاری استفاده می کند. این الگوی چشم نواز همچنین شامل بخشی برای سرگرمی ها و علایق است که آن را از اکثر قالب های رزومه متمایز می کند. این قالب برای طراحان و برنامه نویسان ایده آل است.

بهترین الگوی رزومه: رزومه های پررنگ از رنگ

بهترین برای فارغ التحصیلان اخیر

یک الگوی رزومه حرفه ای متناسب با صنعت و سطح تجربه شما می تواند راه درازی داشته باشد. یکی از الگوهای رزومه ما را دانلود کنید و اطلاعات خود را تکمیل کنید. سپس، آن را متناسب با سبک خود سفارشی کنید. شما یک قدم به اجرای کنسرت رویایی خود نزدیکتر خواهید بود.

افزودن رنگ به رزومه ممکن است در ابتدا ترسناک به نظر برسد، به خصوص اگر در یک محل کار سنتی تر درخواست می دهید. با این حال، چند رنگ پیچیده می‌تواند بدون به خطر انداختن حرفه‌ای بودن، جذابیت خاصی را به شما اضافه کند.

طراح گرافیک و عکاس آزاد Paolo Pettigiani این الگوی جسورانه را برای استفاده حرفه ای خود ایجاد کرده است اما آن را برای دانلود رایگان از اینجا در دسترس قرار داده است.

این الگو برای بازاریاب هایی که می خواهند بیانیه ای جسورانه داشته باشند عالی است. طراحی قالب تصویر یک جزوه را تداعی می کند و مطمئناً توجه مدیر استخدام را جلب می کند.

این الگوی رزومه رنگارنگ برای فریلنسرها عالی است که می‌توانند آن را با هد شات و رنگ‌های برند شخصی خود سفارشی کنند.

این الگو برای جویندگان کار در مشاغل سطح بالا در صنایعی مانند طراحی گرافیک و جهت هنری مناسب است.

اگر به دنبال یک الگوی رزومه سنتی تر هستید که هنوز هم تأثیری جسورانه داشته باشد، این خلاقیت را از طراح فنلاندی Mats-Peter Forss بررسی کنید. این الگو شامل فضایی برای هد شات است و برای دانلود رایگان از اینجا در دسترس است.

چیدمان تراز مرکزی این الگو به شما کمک می کند تا چشمان شما را به سمت پایین بکشاند و آن را به انتخابی عالی برای فارغ التحصیلان اخیر که تجربه زیادی ندارند تبدیل می کند. علاوه بر این، با چیدمان تراز وسط، به نظر می رسد مقادیر کمی از متن صفحه را پر کرده و حداقل فضای سفید را باقی می گذارد.

این الگوها املاک و مستغلات فراوانی را در اختیار داوطلبان قرار می دهند تا تجربه عمیق خود را به شیوه ای ساده اما رسمی که بسیاری از کارفرمایان انتظار دارند، بیان کنند.

11. قالب سیاه و سفید رزومه

قالب رایگان Curcio را از اینجا دانلود کنید.بهترین الگوی رزومه: رزومه پر جنب و جوش و بصری

4. الگوی رزومه سبک اینفوگرافیک

می توانید قالب رایگان را از اینجا دانلود کنید.

حاشیه‌های دو رنگ پررنگ و نمادهای سفارشی این الگو که مهارت‌ها و علایق را نشان می‌دهند، به اندازه کافی رنگ به چیدمان مدرن آن می‌افزایند تا به رزومه شما کمک کند تا در انبوه برجسته شود.

بهترین قالب رزومه: رزومه Heavy Header

17. قالب رزومه مدیریتی

این طرح از فریلنسر Mohamd Hgag برداشتی زیبا از رزومه های سنتی است. تصویر گلدار یک عنصر بازیگوش را اضافه می کند، در حالی که طرح دو ستونی باعث می شود همه چیز بیش از حد شلوغ یا شلوغ به نظر نرسد. می توانید این طرح رزومه را به صورت رایگان از اینجا دانلود کنید.

این الگوها به جویندگان کار که در حال تغییر صنایع هستند کمک می کند تا تجربیات خود را بر اساس مهارت سازماندهی کنند تا کارفرما. علاوه بر این، بخش‌ها را می‌توان برای کاندیداهایی که باید نشان دهند پس‌زمینه‌شان چگونه می‌تواند منتقل شود، سفارشی‌سازی کرد.

14. الگوی رزومه با استفاده سازمان یافته از فضا

با این الگو به صورت رایگان در اینجا رزومه بسازید.

این الگوی رزومه برای جویندگان کار که می خواهند یک عنصر سرگرم کننده و رنگارنگ به رزومه خود اضافه کنند و در عین حال آنها را حرفه ای نگه دارند، عالی است.

Alessia Curcio، یک طراح اهل کپنهاگ، به ما یک مثال عالی از نحوه ترکیب رنگ کالیدوسکوپیک بدون بالا رفتن از بالا ارائه می دهد. عناصر الهام گرفته شده از اینفوگرافیک به نمایش واضح تجربه و مهارت ها با حداقل متن کمک می کنند.

اگر واقعاً می خواهید در یک استخر شلوغ متقاضی برجسته شوید، این رزومه قطعاً برای شما مناسب است.

این قالب برای دانلود رایگان در اینجا موجود است.