17 رویداد و کنفرانس برای کارآفرینان سیاه پوست در سال 2023

اجلاس کارآفرینان بنگاه های سیاه یکی از بزرگترین کنفرانس ها برای صاحبان، بنیانگذاران و سرمایه گذاران مشاغل سیاه پوست در ایالات متحده است. این اجلاس با ماموریت پر کردن شکاف ثروت نژادی میزبان بحث هایی در مورد ایجاد یک برند معنادار، برابری اقتصادی، برابری و بازاریابی است.

نیویورک

8. CultureCon

محل: آستین، تگزاس

در این پست، رویدادهای حضوری و مجازی در سراسر کشور را کشف کنید که در آن کارآفرینان سیاه پوست می توانند روابط را تقویت کرده و تخصص ایجاد کنند.هم اکنون دانلود کنید: 101 نکته حرفه ای شبکه سازی

چگونه برای شرکت در کنفرانس آماده شویم

محل: هیوستون، تگزاس (هر سال متفاوت است)

تاریخ: 8 جولای – 18 جولای 2023

کنفرانس تجاری ایندیانا بلک اکسپو با ماموریتی برای یکسان سازی زمین بازی کسب و کار، به کارآفرینان اجازه می دهد تا از مدیران و کارشناسان بیاموزند. جلسات و کارگاه های آموزشی به تفکر استراتژیک، مشاوره رهبری، و چگونگی تضمین قراردادهای تجاری ایالتی و فدرال به ارزش میلیون ها نفر می پردازند.

آیووا

5. آتن بلک و قهوه ای اجلاس کسب و کار

محل: West Des Moines, IA

تاریخ: 30 سپتامبر – 1 اکتبر 2023

رویدادهای بالا را بررسی کنید و شرکت در رویدادی را در نظر بگیرید که به عنوان یک کارآفرین در حال رشد، با اهداف فعلی شما جذاب باشد. یادآوری: می توانید آن را به عنوان یک هزینه تجاری حذف کنید.

تاریخ: 18 تا 20 ژوئیه 2023

شرکت در کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌های تجاری، کارگاه‌ها و وبینارها شما را در اتاق‌هایی با مصرف‌کنندگان و کارآفرینانی قرار می‌دهد که مشاوره، مثال‌های واقعی و سرمایه‌ای دارند که می‌توانند مسیر کسب و کار یا سازمان غیرانتفاعی شما را تغییر دهند.

محل: سینسیناتی، اوه

محل: آتلانتا، GA

محل: آستین، تگزاس

CultureCon که توسط The Creative Collective NYC میزبانی می‌شود، کارآفرینان خلاق و ایجادکنندگان تغییر را گرد هم می‌آورد که می‌خواهند با کسب‌وکار و هنر خود تأثیر فرهنگی بگذارند. شرکت‌کنندگان می‌توانند به فعال‌سازی‌ها، چت‌های کنار آتش، و پنل‌هایی با سلیقه‌سازان، افراد مشهور و کارشناسان صنعت دسترسی داشته باشند. شرکت‌های متعلق به سیاه‌پوستان همچنین می‌توانند در بازار کسب‌وکارهای کوچک CultureCon خرید کنند.

اوهایو

9. هفته فناوری سیاه

محل: آتلانتا، GA (تابستان 2023)، شیکاگو (4 تا 6 اوت، 2023)، واشنگتن دی سی (پاییز 2023)

مکان: هیوستون، تگزاس

تاریخ: 2023 (TBA)

اداره سرشماری ایالات متحده تقریباً 1.4 میلیون سیاهپوست خوداشتغال را در سپتامبر 2022 گزارش داد که نسبت به آگوست 2022 11.9 درصد افزایش داشت.

محل: پخش مستقیم از تئاتر آپولو

محل: شهر نیویورک (7 تا 8 اکتبر)، لس آنجلس (17 ژوئن)

SXSW به خاطر سخنرانی های کلیدی آینده نگر، پانل ها و کارگاه های آموزشی در زمینه فناوری، تجارت، فیلم، موسیقی و فرهنگ شناخته شده است. SXSW 2023 در میان بیش از 350 جلسه اعلام‌شده خود، برنامه‌هایی در مورد سلامتی نباید به معنای سفیدی باشد، زنان سیاه‌پوست که موانع اتاق جلسات را می‌شکنند، و تغییر فناوری با اکوسیستم فناوری سیاه را شامل می‌شود.

12. بازاریابی برای اجلاس فرهنگ

برای سیاه پوستان حرفه ای، مبتکران، مهندسان و سرمایه گذاران خطرپذیر علاقه مند به همه چیزهای فناوری و Web3، کنفرانس AFROTECH سه روز چت کنار آتش، نمایشگاه های تعاملی، پانل ها، میکسرها، مسابقات زمینی و اجرای موسیقی زنده است. موضوعات مختلف از ایجاد محصولات ویروسی، اقتصاد خالق، رشد استراتژیک کسب و کار، نحوه افزایش سرمایه، ارز دیجیتال و موارد دیگر متفاوت است.

11. SXSW

تاریخ: 11 تا 13 اوت 2023

نمایشگاه زنان سیاه پوست یا BWe Next که در اصل یک نمایشگاه سالانه برای مشاغل و شرکت های کوچک بود، به یک نمایشگاه سبک زندگی چند شهری تبدیل شده است. این نمایشگاه علاوه بر سمینارها و جلساتی که توسط متخصصان صنعت انجام می‌شود و به مسائل اجتماعی و موضوعات مربوط به سلامتی، امور مالی و ایجاد ثروت نسلی می‌پردازند، فرصت‌ها و منابع فروشنده را در زمینه مالکیت کسب‌وکار فراهم می‌کند.

7. اجلاس کارآفرینان سیاه پوست

با مشارکت شرکت Black Chambers ایالات متحده و انجمن ملی پخش کنندگان سیاه پوست، کنفرانس ByBlack یک رویداد سه روزه سالانه برای تشویق همکاری و تقویت قدرت اقتصادی جمعی برای مشاغل سیاهپوست است. این کنفرانس کارآفرینان، صاحبان رسانه‌ها، خلاقان و مدیران شرکت‌ها را گرد هم می‌آورد تا بیاموزند که چگونه می‌توانند مقیاس‌پذیری داشته باشند و برای شرکت‌های خود بیشتر دیده شوند.

وقت آن است که موانع را با هم بشکنیم.

تاریخ: 2023 (TBA)

تاریخ: 10 تا 19 مارس 2023

محل: نشویل، تی ان

محل: میامی، FL و مجازی

برای کشف بیشتر Breaking the Blueprint Content روی پیوند کلیک کنید.منبع

تاریخ: تاریخ های متعدد

تاریخ: 18 تا 21 مه 2023

تاریخ: 6 مه – 10 ژوئن 2023

محل: ایندیاناپولیس، IN

همزمان با جشنواره سالانه موسیقی سینسیناتی، هفته فناوری سیاه کنفرانسی برای متخصصان فناوری و سرمایه گذاران است. بنیان‌گذاران، مدیران اجرایی و کارشناسان در مورد موضوعاتی از جمع‌آوری سرمایه، دسترسی به مشتری، قدرت جامعه، تدارکات زنجیره تامین، بازاریابی محتوا، و ساخت آینده فناوری و تجارت صحبت می‌کنند.

تگزاس

10. کنفرانس AFROTECH

محل: ایالت واشنگتن

اگر تنها فردی در اتاق باشید که شبیه شماست، می تواند احساس انزوا کند.

برای بچه‌هایی که روحیه کارآفرینی دارند، گروه فرهنگی زوادی و Black In The Valley با هم همکاری می‌کنند تا با یک برنامه شش هفته‌ای مجازی، مربیگری را ارائه دهند. در طول ابتکار تجاری Kidpreneur، مربیان کلیدی و سخنرانان مهمان، شرکت‌کنندگان جوان (سنین 10 تا 16 سال) را از طریق چگونگی ایجاد یک کسب‌وکار از ابتدا راهنمایی می‌کنند. تا پایان برنامه، بچه‌آفرینان این فرصت را خواهند داشت تا کسب‌وکار خود را در بازار جونتین راه‌اندازی کنند.

ایالت واشنگتن

17. کنفرانس ByBlack

برای آمادگی برای شرکت در کنفرانس:

  • برنامه نویسی را مرور کنید، تصمیم بگیرید در کدام جلسات شرکت کنید، و چند سوالی را که می خواهید در طول پرسش و پاسخ یا جلسات انفرادی بپرسید یادداشت کنید.
  • کارت ویزیت، دفترچه یادداشت و خودکارهای خود را بسته بندی کنید.
  • لباس ها و کفش هایی را انتخاب کنید که به شما احساس راحتی و اعتماد به نفس می دهد.
  • اعصاب خود را با متمایل شدن به هیجان بهبود تجارت خود راحت کنید.

نمایشگاه سیاه تگزاس که بیست سال را جشن می گیرد، فرصتی برای کسب و کارهای کوچک، غیرانتفاعی و سازمان های چند میلیون دلاری است تا زیر یک سقف جمع شوند تا به مصرف کنندگان برسند و رشد اقتصادی بیشتری ایجاد کنند.

ویرجینیا

14. نمایشگاه تجاری ویرجینیا بلک

تاریخ: 1 تا 4 نوامبر 2023

در طول ماه ملی کسب و کار سیاه، چهارمین نمایشگاه سالانه کسب و کار سیاه ویرجینیا شامل نمایش های زنده، آموزش کسب و کار از کارشناسان صنعت محلی، فرصت های شبکه، و خرید می شود. ثبت نام برای غرفه های فروشنده منحصراً برای اعضای فهرست کسب و کار سیاه ویرجینیا است. این سازمان غیرانتفاعی دید کسب‌وکارهای سیاه‌پوست را از واشنگتن، دی سی، مریلند و ویرجینیا افزایش می‌دهد.

فقط مجازی

15. روز سیاه کارآفرینان

محل: TBA (هر سال متفاوت است)

با تقویت روابط، به اشتراک گذاشتن تخصص و شراکت، فرصت هایی برای ایجاد یک منبع بزرگتر از منابع و باز کردن یا ایجاد درها برای رشد تجارت سیاهان وجود دارد.

رویدادهایی برای کارآفرینان سیاه پوست

فلوریدا

1. اجلاس سفر سیاه

محل: مجازی

هدف اجلاس تجاری آتن بلک و براون ارتقاء و ارتقای کارآفرینان است. برنامه نویسی شامل یک مسابقه زمینی، جلسات شکست، سخنرانان کلیدی، آموزش و فرصت هایی برای ایجاد ارتباطات است.

چند شهر

6. نمایشگاه زنان سیاه پوست

تاریخ: 20 تا 21 آوریل 2023

تاریخ: 2023 (TBA)

دیموند جان، سرمایه‌گذار در Shark Tank و موسس و مدیر عامل FUBU، جشن سالانه کارآفرینان را مدیریت می‌کند. این رویداد پخش مستقیم شامل گفتگوهای یک به یک بین رهبران مشاغل مشهور دیموند و سیاه، بحث میزگرد، مسابقات چندگانه برای پول کمک هزینه، و اجرای موسیقی است.

16. ابتکار تجاری Kidpreneur

Mogulcon منابعی را برای زنان سیاه پوست در تجارت فراهم می کند تا رشد آنها را تسریع بخشد و استراتژی های پایدار برای موفقیت طولانی مدت ایجاد کند. این کنفرانس سه روزه فرصتی برای یادگیری از تصمیم گیرندگان Fortune 100/500، ملاقات با کارآفرینان موفق و ایجاد تجارت جدید با ملاقات با تامین کنندگان و خریداران شرکتی است. کلاس های مستر بر رهبری، بازاریابی، تجارت الکترونیک، زنجیره تامین و ثبات مالی تمرکز خواهند داشت.

ایندیانا

4. جشن تابستان – کنفرانس تجاری ایندیانا بلک اکسپو

خوش آمدید به شکستن طرح – مجموعه‌ای از وبلاگ‌ها که به چالش‌ها و فرصت‌های کسب‌وکار منحصربه‌فرد صاحبان و کارآفرینان بی‌نظیر می‌پردازد. بیاموزید که آنها چگونه کسب و کار خود را رشد داده اند یا توسعه داده اند، سرمایه گذاری های کارآفرینی را در شرکت های خود کاوش کرده اند، یا چالش های جانبی ایجاد کرده اند، و چگونه داستان های آنها می تواند الهام بخش و به موفقیت شما باشد.

رویدادها و کنفرانس ها برای کارآفرینان سیاه پوست

محل: فردریکزبورگ، ویرجینیا

در جشن فرهنگ سیاه‌پوستان و تجارت در سفر، Black Travel Summit متخصصان صنعت، تأثیرگذاران و مسافران را برای یک آخر هفته با پانل‌ها، کارگاه‌های آموزشی، خرید فروشنده و فرصت‌های شبکه گرد هم می‌آورد.

گرجستان

2. جشنواره Blk Pod

تاریخ: تاریخ های متعدد

به میزبانی انجمن بازاریابی آفریقایی آمریکایی، کارآفرینان، بازاریابان و خلاقان در اجلاس بازاریابی برای فرهنگ گرد هم می آیند تا بهترین شیوه ها را بیاموزند و مهارت های خود را بهبود بخشند. موضوع آن سال به سال تغییر می‌کند، اما در هسته آن، شرکت‌کنندگان ارتباطات مشترکی برقرار می‌کنند و از پنل‌ها و ارائه‌ها درباره ایجاد محتوا، کسب درآمد، گردش کار و موارد دیگر اطلاعاتی کسب می‌کنند.

13. تگزاس بلک اکسپو

تاریخ: 2023 (TBA)

تاریخ: 1 تا 4 نوامبر 2023

برای پادکست‌های مشتاق، جدید و باتجربه، Blk Pod Collective میزبان جشنواره‌ای سالانه برای خلاقان صوتی برای مبادله دانش، یادگیری مهارت‌های جدید، توسعه همکاری‌ها و دسترسی به مشارکت‌های بالقوه برند است. جشنواره BLK Pod دارای چهار آهنگ است که برای هر سطح از پادکست طراحی شده است: راه اندازی پادکست، رشد نمایش، کسب درآمد و گسترش تیم.

تنسی

3. مغولکن

تاریخ: 20 تا 22 اکتبر 2023

ملاقات با همتایان و مربیان با درک منحصر به فرد از تجربه زندگی شما و موانع تجاری می تواند به شما کمک کند نقاط مورد نیاز برای رشد تجارت و جامعه خود را به هم متصل کنید. با این حال، یافتن فضاهایی برای این نوع ارتباط می تواند برای سیاه پوستان آمریکایی چالش برانگیز باشد.