19 اینفلوئنسر سیاه که باید دنبال کنید و از آنها یاد بگیرید

او برای افرادی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت از پوست هستند و برای کارآفرینانی که به دنبال یادگیری نحوه تعامل با مخاطبان، ایجاد جامعه و به اشتراک گذاری اطلاعات هستند، ارزشمند است (او اولین کسی بود که یک رویداد فضایی توییتر را با بلیط در مورد کسب درآمد از محتوا فروخت).

داینا بولدن مدیر خلاقیت رسانه خلاق Bolden و یک تأثیرگذار و وبلاگ نویس سبک زندگی و کارآفرینی است. در TikTok، او محتوای سبک زندگی مانند برنامه‌های صبحگاهی و توصیه‌های سفر را به اشتراک می‌گذارد، و برای کارآفرینانی که به دنبال یادگیری در مورد به حداکثر رساندن پتانسیل و دستیابی به موفقیت هستند، دنبال‌کننده ارزشمندی است.

اینفلوئنسرهای سیاه برای دنبال کردن در توییتر

4. شانا مینی اسپنس، MS، RDN، CDN – متخصص تغذیه ثبت شده

طاقچه: بازاریابی و تبلیغات

موقعیت مناسب، جایگاه: امور مالی، سفر و تجارت

3. داینا بولدن – مدیر خلاق رسانه خلاق بولدن

Donye Taylor مدیر ابتکارات خلاق در Fohr، یک شرکت بازاریابی سفیر، و یک متخصص بازاریابی و تبلیغات است که به برندها کمک می کند محتوای بازاریابی ایجاد کنند که برجسته باشد و شخصیت منحصر به فرد برند آنها را به اشتراک بگذارد.

Marquees Brownlee یک تأثیرگذار فناوری است که به خاطر نقدها و ویدیوهای آموزشی خود شناخته شده است. او بیش از 3 میلیون بازدید در کانال یوتیوب خود دارد، و به عنوان یک تأثیرگذار در صنعت عمدتاً سفیدپوست، نماینده و الهام‌بخش خوبی برای کسانی است که به دنبال ایجاد موج در جوامع خود هستند.

در TikTok، او ابزارهای موبایل، فناوری دیجیتال و پیشرفت‌های نرم‌افزاری را بررسی می‌کند تا به مخاطبانش کمک کند تا در مورد خرید خود تصمیم‌گیری کنند.

در اینستاگرام، او نکات، ترفندها و توصیه های بازاریابی را به اشتراک می گذارد که دنبال کنندگانش می توانند از آنها بیاموزند و در شیوه های خود برای ارتقاء بازی بازاریابی خود استفاده کنند. تیلور همچنین یک سریال سرگرم کننده و مرتبط اجرا می کند که در آن توضیح می دهد که چگونه پروژه های هنرمندان موسیقی را بازاریابی می کند. اخیراً او یک کمپین نمونه برای رپر جک هارلو ایجاد کرده است.

جان هنری بنیانگذار و مدیرعامل Loop، بیمه خودرو مبتنی بر هوش مصنوعی، و یک کارآفرین و تأثیرگذار در تجارت و امور مالی است. او به دلیل تاثیرگذاری اش به خوبی شناخته شده است و در فوربس 30 زیر 30، شرکت 30 زیر 30 و آبنوس پاور 100 نامگذاری شده است.

Zippia دریافت که 67.5 درصد از تولیدکنندگان محتوا و تأثیرگذاران سفید پوست هستند.

منبع تصویر

اینفلوئنسرهای سیاه برای دنبال کردن در اینستاگرام

6. Donye Taylor – مدیر ابتکارات خلاق در Fohr

او همچنین به عنوان یک تأثیرگذار، توصیه هایی را برای کارآفرینان در مورد سرمایه گذاری های خود که ممکن است با موانعی روبرو شوند و به دنبال الهام گرفتن باشند، به اشتراک می گذارد.

9. Cinneah E – مدیر پروژه در PayPal، خالق Flynanced

شانا مینی اسپنس، یک متخصص تغذیه ثبت شده، بستری برای بحث آزاد در مورد تغذیه و سلامتی ایجاد کرد تا اطلاعات نادرست در صنعت سبک زندگی و سلامتی را از بین ببرد.

طاقچه: کارآفرینی و زیبایی

لوندی نام تجاری را به یک تجارت میلیون دلاری تبدیل کرد که می‌توانید آن را در قفسه‌های فروشگاه‌های محبوبی مانند Target، Ulta و CVS Health پیدا کنید. لوندی در اینستاگرام خود محتوای الهام‌بخشی را برای کارآفرینان و بنیان‌گذارانی که سرمایه‌گذاری‌های خود را آغاز می‌کنند به اشتراک می‌گذارد.

8. جان هنری – بنیانگذار و مدیر عامل Loop

تیارا ویلیس، متخصص زیبایی، انجمنی برای زنان رنگین پوست ایجاد کرده است که اغلب از بحث های زیبایی، آرایش و مراقبت از پوست کنار گذاشته می شوند.

او در توییتر مطالبی را در مورد یافتن تعادل، آموزش غذا، و دستور العمل هایی که از درست کردنش لذت می برد به اشتراک می گذارد و به مخاطبانش امکان دسترسی به اطلاعات با کیفیت و دقیق را می دهد. او یک الهام‌بخش عالی برای کارآفرینانی است که می‌خواهند یاد بگیرند چگونه با مخاطبان تعامل داشته باشند، طرفدارانی ایجاد کنند و در جایگاه خود تأثیر بگذارند.

5. تیارا ویلیس – متخصص زیبایی

موقعیت مناسب، جایگاه: زیبایی، مراقبت از پوست و سبک زندگی

تیارا ویلیس

در این پست، فهرستی از اینفلوئنسرهای سیاه‌پوست از صنایع مختلف با دیدگاه‌ها و توصیه‌های معتبری که ارزش دنبال کردن دارند، گردآوری کرده‌ایم.

طاقچه: فناوری و نرم افزار

طاقچه: سبک زندگی و کارآفرینی

ویلیس نکات، بینش و اطلاعاتی را با فالوورهایش به اشتراک می گذارد تا به آنها کمک کند درباره محصولاتی که استفاده می کنند و نحوه ارتباط آنها با پوست افراد تصمیم بگیرند.

خوش آمدید به شکستن طرح – مجموعه‌ای از وبلاگ‌ها که به چالش‌ها و فرصت‌های کسب‌وکار منحصربه‌فرد صاحبان و کارآفرینان بی‌نظیر می‌پردازد. بیاموزید که آنها چگونه کسب و کار خود را رشد داده اند یا توسعه داده اند، سرمایه گذاری های کارآفرینی را در شرکت های خود کاوش کرده اند، یا چالش های جانبی ایجاد کرده اند، و چگونه داستان های آنها می تواند الهام بخش و به موفقیت شما باشد.

از آنجایی که مردم به دنبال اینفلوئنسرها هستند تا شخصی مانند آنها را بیابند تا از آنها الهام بگیرند، تعداد بسیار زیاد تولیدکنندگان محتوای سفید به این معنی است که مصرف کنندگان سیاه پوست احتمالاً برای یافتن آنچه به دنبال آن هستند مشکل دارند.

او اطلاعات ضروری را در اینستاگرام درباره تعصب و امتیاز بیمه که افراد در جوامع کم‌درآمد را مستثنی می‌کند، به اشتراک می‌گذارد، که مستقیماً با مأموریت شرکت او برای عادلانه‌تر کردن بیمه مراقبت برای افراد رنگین پوست مرتبط است.

طاقچه: غذا و سبک زندگی

شونتی لوندی خالق و بنیانگذار کرم ضد آفتاب دختر سیاه (ضدآفتابی برای سیاه پوستان) و برهم زننده صنعتی است که در طول تاریخ سیاه پوستان را از گفتگوهای مربوط به مراقبت از آفتاب و ایمنی در برابر آفتاب محروم کرده است.

2. تابیتا براون – بازیگر و تأثیرگذار

طاقچه: سبک زندگی و تندرستی

راهنمای ما برای اینفلوئنسر مارکتینگ ضروری را دانلود کنید

اینفلوئنسرهای سیاه که باید در TikTok دنبال شوند

1. Marquees Brownlee – یوتیوبر فناوری

Cinneah E یک تأثیرگذار در زمینه های مختلف است. مهم‌تر از همه، او نکات و توصیه‌های عملی را برای افراد در نیروی کار به اشتراک می‌گذارد، مانند اینکه چگونه به سبک زندگی خود ادامه دهید در حالی که 9 تا 5 سال خود را حفظ کنید، چگونه یک جستجوی کار مؤثر داشته باشید، و چگونه به توسعه مجموعه مهارت‌ها ادامه دهید. فرصت های آموزشی

اینفلوئنسرهای سیاه بیشتر برای دنبال کردن

منبع

7. Shontay Lundy – خالق و بنیانگذار کرم ضد آفتاب Black Girl

موقعیت مناسب، جایگاه: تجارت و امور مالی

تابیتا براون یک تأثیرگذار بر غذا و سبک زندگی است که به خاطر رفتار آرام و ویدیوهای آشپزی کمدی اش شناخته شده است. او دستور العمل ها و محتوای الهام بخش را در TikTok به اشتراک می گذارد و به مخاطبان نشان می دهد که زندگی مبتنی بر گیاه چگونه به نظر می رسد. او همچنین به کسانی که به دنبال پیروی از راه او هستند توصیه های عملی می دهد و به کارآفرینان مشتاقی که در جستجوی الهام هستند کمک می کند.