23 آماری که از نظرسنجی از رهبران بازاریابی به دست آوردیم [New Data]

2. بازاریابان سطح مدیر + می گویند بزرگترین چالشی که در بازاریابی محتوا با آن مواجه هستند، بهبود عملکرد سئو، ایجاد محتوایی که سطوح بالایی از تعامل آنلاین را دریافت می کند، و ایجاد محتوایی که منجر به تولید می شود، است.

آمار رهبری بازاریابی: استراتژی های بازاریابی اولیه

6. 51 درصد از بازاریابان سطح مدیر+ می گویند که بودجه بازاریابی آنها در سال 2022 افزایش خواهد یافت.

دعوت به اقدام جدیدمنبع

1. استراتژی‌های اولیه بازاریابی مدیران + بازاریابان می‌گویند که شرکت‌هایشان از بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوا و بازاریابی مشترک استفاده می‌کنند.

1. برترین روندهایی که رهبران بازاریابی دنبال می کنند، ویدیوی کوتاه، بازاریابی تجربی و بازاریابی تأثیرگذار است.

5. 41 درصد از شرکت‌های بازاریاب در سطح مدیر+ از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند که آن را به بهترین کانال اهرمی با بالاترین بازگشت سرمایه تبدیل می‌کند.

← برای دانلود درس های رهبری از بنیانگذار HubSpot، دارمش شاه، اینجا را کلیک کنید [Free Guide].

رهبران بازاریابی روندها را دنبال می کنند

12. بازاریابان در سطح Director+ می گویند نقش های بازاریابی که در سال 2022 در اولویت قرار می گیرند، مدیر بازاریابی محتوا، استراتژیست محتوا و دستیار خلاق هستند.

چالش های پیش روی رهبران بازاریابی

4. 48 درصد از بازاریابان سطح مدیر+ می گویند هدف اصلی آنها هنگام اجرای کمپین های بازاریابی در سال 2022 افزایش آگاهی از برند و به دنبال آن افزایش تعامل و افزایش درآمد است.

در این پست، بینشی را که از بازاریابان سطح مدیر+ در مورد استراتژی‌های بازاریابی شرکت‌هایشان جمع‌آوری کرده‌ایم و اینکه در سال 2022 چگونه خواهند بود، مورد بحث قرار می‌دهیم. برای یادگیری به ادامه مطلب مراجعه کنید:

آمار رهبری بازاریابی: بودجه رهبری بازاریابی

8. 82% از بازاریابان مدیر + سطح از اتوماسیون در نقش بازاریابی خود استفاده می کنند و استراتژی هایی که آنها از آنها استفاده می کنند عبارتند از چت بات ها، اتوماسیون محتوا و مدیریت وظایف.

7. بهترین استراتژی‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، ویدیوی کوتاه، بازاریابی تأثیرگذار، و تعامل با مخاطبان در موضوعات نظرات است. ویدئوی فرم کوتاه موثرترین است و بالاترین بازگشت سرمایه را دارد.

نظرسنجی اخیر وبلاگ HubSpot از 1067 متخصص بازاریابی جهانی که در شرکت‌های B2B و B2C کار می‌کنند، در مورد روندهای بازاریابی برتری که از آنها استفاده می‌کنند، استراتژی‌هایی که استفاده می‌کنند و چالش‌هایی که با آن‌ها روبرو هستند، سؤال شد.

2. محبوب ترین فرمت های رسانه ای در استراتژی های محتوایی بازاریابان در سطح کارگردان+، ویدئوها، اینفوگرافیک ها و وبلاگ ها هستند.

آمار رهبری بازاریابی: استراتژی های رهبر بازاریابی

آمار رهبری بازاریابی: اهداف کمپین بازاریابی

آمار رهبری بازاریابی: چالش های رهبری بازاریابی

4. رهبران بازاریابی می گویند که سرمایه گذاری خود را در بازاریابی محتوا، بازاریابی رسانه های اجتماعی و بازاریابی تأثیرگذار افزایش خواهند داد.

5. اینفلوئنسر مارکتینگ مؤثرترین روندی است که شرکت های بازاریاب کارگردان+ از آن استفاده می کنند.

استراتژی های بازاریابی که رهبران بازاریابی استفاده می کنند

3. گرایش‌هایی که شرکت‌های رهبران بازاریابی بیشتر روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنند، محتوای ویدئویی کوتاه، بازاریابی درون‌گرا و مسئولیت اجتماعی است.

11. سطح مدیر + بازاریابان روز بهترین استراتژی بازاریابی ایمیلی که شرکت هایشان از آن استفاده می کنند، ایمیل های سازگار با موبایل است.

روندهای برتر که رهبران بازاریابی در سال 2022 دنبال می کنند2. روندهایی که رهبران بازاریابی دنبال می کنند و دارای بالاترین ROI هستند عبارتند از بازاریابی تأثیرگذار، محتوای ویدیویی کوتاه و محتوای دائمی رسانه های اجتماعی.

9. یوتیوب محبوب‌ترین پلتفرم رسانه اجتماعی است که توسط شرکت‌های بازاریاب در سطح Director+ و پس از آن اینستاگرام و فیس‌بوک استفاده می‌شود.

4. پنج چالش بزرگی که مدیران و بازاریابان سطح در نقش خود با آن روبرو هستند آموزش تیم های خود، اندازه گیری بازگشت سرمایه (ROI) فعالیت های بازاریابی، همسویی فروش-بازاریابی، و افزایش مخاطبان جهانی است.

3. به‌روز ماندن در مورد به‌روزرسانی‌های الگوریتم موتورهای جستجو و ایجاد اعتبار دامنه، مهمترین چالش‌هایی است که سطح مدیران + بازاریابان با سئو مواجه هستند.

5. بازاریابان سطح Director+ می گویند که بزرگترین چالش های بازاریابی ایمیلی اندازه گیری بازگشت سرمایه، افزایش تعامل و ارسال ایمیل ها به هرزنامه است.

1. بازاریابان سطح Director+ می گویند بزرگترین چالش هایی که در رسانه های اجتماعی با آن مواجه هستند ایجاد محتوای جذاب (26%)، دستیابی به مخاطبان هدف (25%) و مرتبط کردن فعالیت های اجتماعی با نتایج کسب و کار (25%) است.

آمار رهبری بازاریابی: بزرگترین چالش استخدام

آمار رهبری بازاریابی: برترین پلتفرم رسانه اجتماعی اهرمی

آمار رهبران بازاریابی: بزرگترین چالش های رسانه های اجتماعی

3. برترین پلتفرم‌های شرکت‌های بازاریاب در سطح کارگردان+ محتوای ویدیویی را در فیس‌بوک، یوتیوب، اینستاگرام و تیک‌تاک ارسال می‌کنند.

10. 83 درصد از بازاریابان سطح مدیر+ شخصاً از بازاریابی محتوا در نقش های خود استفاده می کنند و آن را به کانال برتر اهرمی تبدیل می کند. رسانه های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ دومین و سومین پر استفاده ترین ها هستند.

6. اطمینان از تجربه خوب نامزد، یافتن نامزدهایی با مهارت مناسب، و جذب نامزدهای متنوع، مهمترین چالش هایی است که بازاریابان سطح مدیر+ برای استخدام نامزدها با آن روبرو هستند.