3 نمونه محتوای انتخاب شده که می توانید از آنها بیاموزید

مدیریت محتوا می تواند راهی عالی برای افزودن ارزش به مخاطبان در حین ایجاد روابط با سایر سازندگان باشد. اما این به این سادگی نیست که فقط محتوای دیگران را به اشتراک بگذارید. این باید بخشی از استراتژی کلی بازاریابی محتوای شما باشد تا اطمینان حاصل شود که در تولید محتوای جدید خود را خسته نمی کنید.

نمی‌دانید چه چیزی می‌تواند این دو محتوای متفاوت را به هم نزدیک کند؟ منبعی که برای الهام بخشیدن به بازاریابان محتوا طراحی شده است! Content, Curated یک خبرنامه ماهانه است که دارای محتوا، مقالات و موارد دیگر از سراسر جهان است. ماموریت آن الهام بخشیدن به خوانندگان و کمک به جرقه زدن خلاقیت آنها برای کمپین های آینده است. اگر اهل دنیای بازاریابی محتوا هستید، خبرنامه ای است که باید بخوانید.

Marketing Brew طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهد، از آخرین اخبار صنعت گرفته تا نکات و ترفندهای مفید. علاوه بر محتوای نظارتی، هر خبرنامه حاوی محتوای اصلی مانند پست های وبلاگ، مصاحبه و موارد دیگر نیز می باشد.

صفحه اینستاگرام آنها مملو از محتوای انتخاب شده است که شامل تصاویر و ویدیوهای خیره کننده از سراسر جهان است. این تصاویر توسط کاربران ارسال شده و سپس توسط Airbnb در یک گالری زیبا مدیریت می شود.

این کار به چند دلیل قابل انجام است:

 • برای صرفه جویی در زمان و تکمیل محتوای خود
 • برای ارائه یک نمای کلی از یک موضوع یا روند خاص
 • برای پر کردن شکاف محتوایی
 • برای افزودن تنوع به ترکیب محتوای خود
 • برای تقویت حضور خود در رسانه های اجتماعی

Airbnb علاوه بر صفحه اینستاگرام خود، یک وبلاگ نیز دارد که ترکیبی از محتوای مدیریت شده و اصلی را در خود دارد. محتوای انتخاب شده آنها شامل مواردی مانند راهنمای شهر و لیستی از بهترین رستوران های شهر است. این با محتوای اصلی مانند مصاحبه ها، داستان های شخصی و موارد دیگر تکمیل می شود.

نکته کلیدی این است که محتوای انتخاب شده باید با دقت انتخاب و تنظیم شود تا اطمینان حاصل شود که با کیفیت بالا و مرتبط با مخاطبان شما است. به اشتراک گذاشتن هر مقاله قدیمی یا پست وبلاگی که به صورت آنلاین پیدا می کنید کافی نیست – شما باید زمان بگذارید تا بهترین محتوا را پیدا کنید و سپس آن را به گونه ای ارائه دهید که برای مخاطبان خود جذاب و مفید باشد.

قبل از اینکه به نمونه‌های محتوای انتخابی بپردازیم، مهم است که تفاوت بین محتوای سرپرستی شده و ایجاد محتوا را درک کنیم.

با پیروی از نکات این مقاله، می‌توانید مطمئن باشید که محتوای مدیریتی ایجاد می‌کنید که هم برای مخاطبانتان ارزشمند و هم جذاب باشد. حتی تاکتیک‌های بازاریابی محتوای بیشتری را بررسی کنید تا نام تجاری خود را به آنجا معرفی کنید.

این به مخاطبان و اهداف شما بستگی دارد. اگر محتوا را به خاطر مدیریت محتوا انتخاب می‌کنید، این کار را اشتباه انجام می‌دهید. محتوای مدیریت شده همیشه باید برای مخاطبان شما ارزش بیافزاید.

مدیریت محتوا در شبکه های اجتماعی چیست؟

فقط ساعات زیادی در روز وجود دارد، و اگر یک تیم بازاریابی کوچک هستید یا با حجم کاری فعلی خود کم کم دارید، فکر ایجاد محتوای بیشتر ممکن است شما را تحت فشار قرار دهد. خوشبختانه، محتوای انتخاب شده می تواند به شما در تکمیل خروجی محتوای خود کمک کند. همیشه نیازی نیست چیز جدیدی خلق کنید. محتوای انتخاب شده به شما این امکان را می دهد که زمان کمتری را برای تولید محتوا صرف کنید و زمان بیشتری را برای انتشار کلمه صرف کنید.

تولید محتوا فرآیند ایجاد محتوای اصلی از ابتدا است. این می تواند شامل پست های وبلاگ، مقالات، اینفوگرافیک ها، ویدیوها یا هر نوع محتوای دیگری باشد که خودتان ایجاد می کنید.

چیزی که Marketing Brew را متمایز می کند، ترکیبی از محتوای انتخاب شده و اصلی است. این تضمین می‌کند که مشترکین همیشه چیزهای جدید و جالبی برای خواندن دارند، حتی اگر خودشان برای جستجوی آخرین اخبار وقت نداشته باشند. ضرری ندارد که سازندگان از طنز نیز برای ارتقای محتوای خود استفاده می کنند.

مثال 3: Airbnb

محتوای انتخاب شده از airbnb.

نمونه محتوای انتخابی مورد علاقه شما چیست؟

مشاوره با نیل پاتل

در اینجا چند نکته اضافی برای ایجاد محتوای انتخاب شده که هم ارزشمند و هم جذاب باشد، آورده شده است:

 • از یک تقویم محتوای سرمقاله استفاده کنید: این به شما کمک می کند تا محتوای خود را از قبل برنامه ریزی و سازماندهی کنید، بنابراین می توانید مطمئن شوید که ترکیبی از محتوای انتخاب شده و اصلی را شامل می شود.
 • کیفیت را به کمیت انتخاب کنید: بهتر است یک محتوای خوب را به اشتراک بگذارید تا ده قطعه که فقط خوب است. ایجاد محتوای بهتر برای مشتریان باعث جلب اعتماد و وفاداری آنها می شود.
 • منبع محتوا از منابع مختلف: این به شما کمک می کند از جلوه اتاق پژواک اجتناب کنید و اطمینان حاصل کنید که محتوای شما واقعاً تنظیم شده است. در اینجا برخی از ایده های منبع یابی محتوا برای شروع شما آورده شده است.
 • تمرکز بر توسعه استراتژی محتوا: استراتژی محتوا به شما کمک می کند تا تعیین کنید چه نوع محتوایی برای مخاطبان شما ارزشمندتر است. همچنین تضمین می کند که محتوای شما با اهداف تجاری شما همسو باشد.

به طور کلی، بهتر است از محتوای انتخاب شده علاوه بر محتوای اصلی استفاده شود. می تواند به شما کمک کند محتوای خود را تکمیل کنید و اطلاعات ارزشمندی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید، اما نباید به عنوان جایگزینی برای محتوای اصلی استفاده شود.

نمونه های محتوای انتخاب شده

در این مقاله، نگاهی به نمونه‌های محتوای انتخاب‌شده، بهترین زمان استفاده از آن و نکاتی برای پیاده‌سازی آن در استراتژی بازاریابی کلی خود خواهیم انداخت.

محتوای انتخاب شده چیست و چگونه مفید است؟

برخی از منابع خوب برای محتوای سرپرستی شده عبارتند از:

Airbnb که بیشتر به دلیل پلتفرم اشتراک اتاق خود شناخته شده است، چندین تجربه محتوایی را نیز برای کاربران خود تنظیم کرده است.

اولین و مهم‌ترین قانون محتوای انتخاب‌شده همیشه این است که اعتبار را در جایی که باید به آن اختصاص دهید. هنگامی که محتوایی را از منبع دیگری تهیه می کنید، پیوندی به قطعه اصلی اضافه کنید. نه تنها رفتار خوبی دارد، بلکه برای ایجاد روابط با دیگر سازندگان نیز ضروری است.

اضافه کردن چرخش خود به محتوایی که مدیریت می کنید نیز مهم است. به اشتراک گذاری محتوای دیگران کافی نیست. شما باید با ارائه بینش ها و دیدگاه های خود ارزش افزوده داشته باشید. این می تواند به صورت یک مقدمه کوتاه، خلاصه ای از قطعه، یا حتی فقط چند فکر از خود شما باشد.

ببینید آژانس من چگونه می‌تواند رانندگی کند بیشتر ترافیک به وب سایت شما

 • سئو – باز کردن ترافیک SEO بیشتر نتایج واقعی را ببینید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود، لینک ها را دریافت می کند و ترافیک را جذب می کند.
 • رسانه پولی – استراتژی های پولی موثر با بازگشت سرمایه روشن.

در هسته خود، محتوای سرپرستی شده صرفاً محتوایی است که از منابع دیگر جمع آوری شده و برای یک مخاطب خاص تهیه شده است.

از سوی دیگر، محتوای سرپرستی شده، محتوایی است که شما پیدا کرده و از منابع دیگر به اشتراک می گذارید. این می تواند هر چیزی باشد، از یک پست وبلاگ گرفته تا یک اینفوگرافیک و یک ویدیو، تا زمانی که چیزی نباشد که خودتان ایجاد کرده باشید.

اینجاست که محتوای انتخاب شده وارد می شود.

محتوای سرپرستی شده فرآیند یافتن و به اشتراک گذاری محتوای مرتبط و ارزشمند از منابع دیگر است. می توان از آن برای تکمیل محتوای اصلی خود استفاده کرد یا می توان آن را به عنوان قطعات مستقل منتشر کرد.

هر خبرنامه با یک موضوع متمرکز شروع می شود، که سپس با محتوای سرپرستی شده از سراسر وب دنبال می شود. به عنوان مثال، این خبرنامه با بحث مداوم پیرامون به روز رسانی الگوریتم موتورهای جستجو آغاز می شود. سپس تمام نیت های خوبی را که در تغییرات ظاهر می شود، با وجود چالش های به روز رسانی، برجسته می کند.

اکنون که اصول اولیه محتوای سرپرستی شده را پوشش دادیم، بیایید نگاهی به چند نمونه محتوای سرپرستی بیندازیم.

مثال 1: محتوا، انتخاب شده

نمونه ای از مطالب انتخاب شده با عکس خانه.
عکسی از جنگ انقلابی تولید شده توسط هوش مصنوعی.

اکنون که نمونه‌هایی از محتوای انتخاب‌شده را دیدید، اجازه دهید برخی از بهترین روش‌ها برای مدیریت محتوای خود را مرور کنیم.

تقریباً هر سازمانی یک وبلاگ یا یک نوع رژیم تولید محتوا دارد، اما اگر زمان یا منابع لازم برای تولید همه آن محتوا را خودتان ندارید، چه؟

تفاوت اصلی بین این دو این است که محتوای سرپرستی شده در حالی که تولید محتوا اصلی است، تغییر کاربری داده می شود. س

یک ضرب المثل گرافیکی "3 نمونه محتوای انتخاب شده که می توانید از آنها بیاموزید"

رسانه های اجتماعی: به دنبال اینفلوئنسرها در صنعت خود باشید و محتوای آنها را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.
خبرنامه: برای خبرنامه های رهبران فکری در صنعت خود ثبت نام کنید و بهترین مقالات را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.
وبلاگ ها: میلیون ها وبلاگ وجود دارد. موارد مرتبط با صنعت خود را بیابید و محتوای آنها را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

هر چند وقت یک بار باید محتوا را مدیریت کنم؟

چند معایب نیز دارد:

 • یافتن محتوای با کیفیت می تواند زمان بر باشد
 • پیدا کردن محتوای مرتبط با مخاطبان همیشه آسان نیست
 • شما باید مطمئن شوید که محتوا را از منابع معتبر تهیه می کنید

وقتی به خوبی انجام شود، محتوای مدیریت‌شده می‌تواند برای کسب‌وکارها و سازمان‌ها در هر اندازه‌ای ارزشمند باشد. می تواند به شما کمک کند با تلاش کمتر محتوای بیشتری تولید کنید، با مخاطبان جدید ارتباط برقرار کنید و حتی رتبه بندی موتورهای جستجوی خود را بهبود ببخشید.

محتوای سرپرستی شده در مقابل ایجاد محتوا

تفاوت بین سرپرستی و خلقت.

شما نمی توانید همه این کارها را خودتان انجام دهید، یا حداقل نباید بخواهید به آنچه که مربوط به مدیریت محتوا است، بپردازید. یک ابزار به شما کمک می کند همه چیز را در یک مکان جمع کنید تا بتوانید موارد دلخواه خود را انتخاب و انتخاب کنید. بهترین ابزار تنظیم محتوا، ابزاری است که برای شما و تیمتان بهترین کار را دارد. گزینه های مختلف زیادی وجود دارد، بنابراین مهم است که گزینه ای را پیدا کنید که متناسب با نیاز شما باشد. این شامل:
Scoop.it
کاغذ.لی
BundlePost

نتیجه

یک تماس رزرو کنید

منبع

Marketing Brew خبرنامه ای است که به تضمین آن می بالد تا آخرین داستان های شکل دهنده دنیای بازاریابی و تبلیغات را برای شما به ارمغان بیاورد. هر روز صبح، مشترکین ایمیلی با 5 تا 7 داستان برتر روز قبل دریافت می‌کنند که توسط تیم Marketing Brew تهیه شده است.

تمرکز بر کیفیت بر کمیت باعث برجسته شدن محتوا، Curated می شود. خبرنامه به جای تلاش برای تهیه هر چه بیشتر محتوا، تنها بهترین محتوا را برای اشتراک گذاری با مشترکین با دقت انتخاب می کند.

مثال 2: دم بازاریابی

نمونه محتوای انتخاب شده از دم بازاریابی.

آخرین اما مهم، فراموش نکنید که محتوای انتخاب شده خود را تبلیغ کنید. فقط به این دلیل که شما همه کارها را انجام داده اید به این معنی نیست که مردم به طور خودکار آن را خواهند دید. حتماً آن را در کانال های رسانه های اجتماعی خود و هر جای دیگری که مخاطبان شما آن را ببینند به اشتراک بگذارید.

مدیریت محتوا در رسانه‌های اجتماعی فرآیند یافتن محتوایی است که مخاطب شما آن را مهم یا مفید می‌داند و تغییر موقعیت آن به گونه‌ای است که هم به برند شما و هم به مخاطبان شما خدمت کند.

از چه ابزارهایی برای کیورینگ استفاده می شود؟

مانند بسیاری از تجربیات، تعطیلات بسیار تصویری است. و چه راهی بهتر از پیمایش عکس های زیبا از مقاصد بالقوه برای الهام گرفتن برای سفر بعدی خود؟

ایجاد محتوا فرآیند ایجاد محتوای اصلی است، در حالی که کیوریشن محتوا فرآیند مدیریت (یا جمع آوری) محتوای موجود است. هر دو برای یک استراتژی بازاریابی محتوای موفق مهم هستند.

چند منبع خوب برای محتوای سرپرستی شده چیست؟

محتوای انتخاب شده Airbnb نه تنها از نظر بصری جذاب است، بلکه در افزایش ترافیک و تبدیل نیز بسیار موثر است.

بهترین روش ها برای ساخت محتوای انتخاب شده خودتان

چند مزیت کلیدی برای محتوای سرپرستی شده وجود دارد:

 • تولید آن سریعتر و آسانتر از محتوای اصلی است
 • می تواند به شما در تکمیل محتوای خود کمک کند
 • می توان از آن برای ارائه نمای کلی از یک موضوع یا روند خاص استفاده کرد

ترکیب همه این مفاهیم با هم برای ساختن یک پلتفرم از محتوای نظارتی عملی که مخاطبان شما بخواهند بخوانند و از آن بیاموزند ضروری است.

سوالات متداول