32 مورد از بهترین شوخی های اداری و جوک های کاربردی برای استفاده در محل کار

منبع تصویر

مهارت های شوخی خود را نشان دهید

برای رئیسی که همه چیز دارد، این هدیه است که به دادن ادامه می دهد.

دوایت شروت از دفتر کار روی صندلی بسته بندی شده هدیه نشسته است تا فرو بریزد

با استفاده از ویژگی پس‌زمینه مجازی در زوم و دیگر پلت‌فرم‌های ویدئو کنفرانس، پتانسیل شوخی‌های زیادی وجود دارد. به عنوان مثال، یکی از کاربران توییتر یک پس‌زمینه مجازی با ظاهر تکان‌دهنده یک داپلگانگر ایجاد می‌کند… یا شاید یک زمان پیچیدگی؟

آیا تا به حال نخواسته اید در لحظه ای که از در عبور می کنید توجه اتاق را به خود جلب کنید؟ خب، شوخی زیر حتی باعث می‌شود شخصی که وارد می‌شود صاف بایستد. مطمئناً این یکی از راه‌های اطمینان از هوشیاری همه قبل از جلسه است.

شوخی اداری با مه شکن روی سپر درمنبع تصویر

14. اتاق کنفرانس یا راهرو بادکنکی

28. کارگر جایگزین

برای کارمندی که هیچ وقت وقت کافی ندارد. یا برای همکار که در طول روز زیاد دستشویی می‌کشد. دفعه بعد که طبیعت خواستار آنها شد با تاج و تخت خودشان شوخی کنید.

شوخی اتاقک حمام
منبع تصویر

27. بمب زرق و برق

این یک شوخی عالی برای یک گردهمایی بزرگ است، اما نیاز به کمی آمادگی دارد – از انتخاب آهنگ، انتخاب رقصندگان، و آموزش رقص. با این حال، نتیجه نهایی به خاطر عبارات شوکه شده و خوشحال در چهره همکاران تنها ارزشش را دارد.

به عنوان ران بورگوندی از لنگر می گوید: “من حتی عصبانی نیستم. من فقط تحت تأثیر قرار گرفته ام.” به همکارتان که دوست دارد کارش را به خانه ببرد، کمک کنید، به جای آن، او را به محل کارش ببرید. همانطور که می توانید بگویید، ممکن است لازم باشد شب قبل تا دیر وقت بمانید تا این شوخی را درست انجام دهید.

خانه کاغذی با پوشش اطاقک همکاران
منبع تصویر

22. شما “Felin” شده اید

همه ما داستان‌های ترسناک کاربرانی را شنیده‌ایم که فکر می‌کردند خاموش هستند و حرف‌های شرم‌آوری می‌گفتند. یک شوخی می تواند این باشد که این موقعیت را به نمایش بگذارید و همکارانتان را وادار کنید فکر کنند که شما فکر می کنید در حال بی صدا هستید. می‌توانید یکی از اعضای خانواده‌تان را دعوت کنید که بگوید واقعاً شرم‌آور یا کاملاً ظالمانه است، هدف این است که ببینید تا چه مدت همکاران‌تان با وحشت تماشا می‌کنند قبل از اینکه به شما اطلاع دهند که در حالت بی‌صدا هستید.

5. هویت به سرقت رفته

توستر با برچسبی که می گوید "این صدا فعال است"

شوخی‌های فوق عالی هستند، اما در مورد شوخی‌هایی که شامل کارمندان از راه دور یا تیم‌هایی که 100% مجازی هستند، چطور؟ این شوخی ها برای دفتر دیجیتال ایده آل هستند:

1. فلش موب

منبع تصویر

32. این یک Wrap است

اینجا در HubSpot، ما عاشق فلش موب هستیم. به همین دلیل است که رئیس SEO Aja Frost و مدیر وبلاگ کریستینا پریکونه از فرصت سازماندهی یک فلش موب مجازی برای یکی از جلسات سه ماهه ما استفاده کردند.

اوه، یک سفر اقتصادی به ساحل. این شوخی یک ملاقات کاملاً جدید به اصطلاح “Saycation” می دهد. وقتی همکارتان از یک استراحت ساحلی برمی‌گردد، با یک استراحت ساحلی دیگر، او را غافلگیر کنید. نقطه ضعف این است که هیچ چیز شبیه جایی که آنها بودند نخواهد بود. نکته مثبت این است که آنها نیازی به حوله نخواهند داشت.

شوخی اداری: اتاقک با مضمون آب
منبع تصویر

17. میز تیکی

الگوی فرهنگ شرکت

دعوت به اقدام جدید

منبع

در مورد این شوخی اداری چیز عجیبی وجود دارد… فقط مطمئن شوید که غذای ماهی را در آن قرار دهید. کارشناسان پیشنهاد می‌کنند که باید دو بار در روز به این شوخی غذا بدهید.

در مورد آن کل، “حداقل این چیزی که زرق و برق نیست” در شوخی شماره 9؟ خب، این شوخی نمی تواند این قول را بدهد. برای همکارانی که هنوز از ماندگاری زرق و برق بر روی خود نمی دانند، این شوخی مطمئناً آنها را درست می کند.

شوخی اداری با عکس نیکلاس کیج روی صندلی توالتمنبع تصویر

9. کشوی ماهی

صحبت از هالووین شد، در اینجا کابوس ها واقعاً از چه چیزی ساخته شده اند. نیکلاس کیج به راحتی در جامعه میم ها به دست می آید. عکسی از او پرینت بگیرید، خوب، مشتاق – و به او اجازه دهید تا به همه کسانی که به استراحت دستشویی می پردازند سلام کند.

ما از دوستانمان خواستیم و نمونه‌هایی از خنده‌دارترین شوخی‌های اداری را در اینترنت بررسی کردیم، و این فهرست شوخی‌های اول آوریل مجازی و شوخی‌های اداری را گردآوری کردیم تا به عنوان الهام‌بخش برای شما باشد.

این بهترین استفاده برای آن دسته از یادداشت‌های چسبناکی است که مدام جمع می‌شوند – به خصوص اگر همه آنها برای کسی باشد که کارهایش را تمام نمی‌کند. شوخی زیر یک راه فوق العاده برای یادآوری آنها قبل از حرکت در روز است.

شوخی اداری: ماشین پوشیده شده با یادداشت چسبنده
منبع تصویر

13. ورودی فوگهورن

گاهی اوقات، مطمئن نیستید که چگونه یک روز دیگر تعطیل کنید. برای روزهایی که به سادگی نمی توانید سر کار بیایید، اما دلی برای صدا زدن دوباره ندارید، مقوای بریده شده که دقیقاً شبیه شما به نظر می رسد جایگزین مناسبی است. یا فقط آنها را روی میز همکارتان بگذارید و به آنها یک بحران هویت بسیار مورد نیاز بدهید.

منبع تصویر

21. کار از خانه

هر شرکتی داستانی در مورد آن شوخی اداری خنده دار گذشته دارد. چه در حال انجام تحقیقاتی در اوایل روز اول آوریل هستید، یا فقط کمی احساس حیله گری می کنید، وقت آن است که یک شوخی از خودتان در کتاب ها پیدا کنید. در اینجا چند ایده وجود دارد.

شوخی از راه دور برای تیم های مجازی

شوخی می تواند برای روحیه و فرهنگ شرکت بسیار مفید باشد. پس از همه، چرا برای شکستن روز کاری کمی لذت نبریم؟

با بخش IT خود کار کنید تا این شوخی را به خوبی بارور کنید. به زودی، کاربر آن تعجب خواهد کرد که چرا صفحه کلید آنها در حال رشد است. پیشنهاد می‌کنیم فردی را که نزدیک پنجره می‌نشیند هدف قرار دهید – برخی شوخی‌ها فقط به نور خورشید نیاز دارند. ممکن است در دفاع از خود بگویید: «گفتی می‌خواهی زمان بیشتری را با طبیعت بگذرانی».

اضافه کردن دانه ها در زیر صفحه کلید
جوانه هایی که از بین کلیدهای صفحه کلید رشد می کنند
منبع تصویر

24. سقف ها چشم دارند

سلام به همه، کیک برای خوردن در آشپزخانه وجود دارد! با این حال، شوخی به صورت فراستینگ نوشته شده است. این یک حرکت خوب برای کسی است که عاشق عبارت “سوزن در انبار کاه” است. شکار مبارک

شوخی اداری: کیک ناخن پا را پیدا کنید
منبع تصویر

19. نظارت روانگردان

شبیه به Entrance Foghorn، این شوخی احتمالاً بیشتر از فردی که می نشیند را می ترساند. البته، برای هر کسی که فکر می‌کنم سعی می‌کند خیلی پایین پشت میزش بنشیند، درس عبرتی خواهد بود.

شوخی های اداری: شوخی با شاخ هوایی صندلی
منبع تصویر

شوخی های خنده دار برای کشیدن رئیس خود

26. بدون توقف

برای ترول ها، توسط ترول ها. خوشبختانه، شما می توانید بسیاری از این ترول ها را به صورت عمده خریداری کنید. اگر در مورد ترول کردن ایستگاه کاری همکارتان جدی هستید اینجا را کلیک کنید – فقط به خاطر داشته باشید که باید بیش از یک بسته ترول بخرید تا این شیرین کاری ارزشش را داشته باشد.

میز اداری پر از عروسک های ترول صورتی
منبع تصویر

16. آب کار می کند

فلش موب مجازی HubSpot در زوم

2. پس زمینه مجازی

وقتی کلمات برای بیان احساسات شما کافی نیستند، هر بار که مدیرتان برای نوشیدن یک جرعه قهوه می‌رود، روشی عالی برای گفتن «متشکرم» به او بدهید.

عکس فیلم ترسناک پنهان در سقفمنبع تصویر

25. ترساندن صندلی

یکی از راه‌هایی که می‌توان شوخی‌های پس‌زمینه مجازی را به سطح دیگری رساند، جعل هویت یک کارگردان فیلم ترسناک و تکیه بر یکی از قدیمی‌ترین ترفندهای فیلم ترسناک کتاب است: ترس از پرش غیرمنتظره. ویدیوی زیر مراحل اجرای موفقیت آمیز این شوخی را شرح می دهد:

فقط مطمئن شوید که می دانید به چه کسی ارائه می دهید. مخاطب اشتباه ممکن است از طنز این یکی قدردانی نکند!

4. شما در حالت بی صدا نیستید

شوخی های مجازی احمق های آوریل: هویت سرقت شده

6. خارج از جعبه فکر کنید

تنها کاری که باید انجام دهید این است که کسی را پیدا کنید که با شما شوخی کند.

فقط با دیدن عکس این شوخی هولناک می توانید وحشت کنید. ممکن است برای پرخاشگرترین همکار شما کمی بیش از حد باشد، اما برای کسی که نمی تواند از صحبت در مورد فیلم های ترسناک دست بکشد، این فقط انتقامی است که شما شایسته آن هستید. (نکته: کاغذ ماشه، رنگ سفید و کلاه گیس سیاه. تمام شد.)

معمولاً وقتی پاها را زیر غرفه می بینید، فقط باید منتظر نوبت خود باشید. در این صورت ممکن است برای همیشه منتظر بمانید. این مرد را در حمام دفتر خود قرار دهید و ببینید چقدر طول می کشد تا مردم شروع به صحبت کنند. فقط امیدواریم کسی با این لباس فقیر و خالی با امدادگران تماس نگیرد.

شوخی اداری با شلوار و کفش خالی در غرفه حمام
منبع تصویر

11. Febreze for Days

شوخی دفتر عنکبوت

وقتی هالووین نزدیک است، این پیازهای کارامل با دیگر ترفندها (یا خوراکی ها) همخوانی ندارند. هر پیاز را در کارامل آغشته کنید – شاید ابتدا مقداری رنگ خوراکی قرمز، اگر نیاز به پنهان کردن بیشتر آنها دارید – و چوب بستنی را در مرکز بچسبانید. همکاران شما تفاوت را نمی دانند، اما تعجب خواهند کرد که چرا این سیب های کارامل آنها را اینقدر گریه می کنند…

از آن چیدمان های اداری باز خسته شده اید؟ یک کلبه با تم تیکی برای جوک و کمی حفظ حریم خصوصی ایجاد کنید.

شوخی اداری: میز تیکی
منبع تصویر

18. کیک را میخکوب کرد

زیپ کراوات را سفت کنید، پرتاب کنید و برای جان خود فرار کنید. یا وقتی همکارتان در تعطیلات هستند آن را در دفتر کارتان بگذارید. آنها مطمئناً به یک فضای کاری قدرتمند باز خواهند گشت.

شوخی اداری فبریزمنبع تصویر

12. یادداشت های چسبنده وسایل نقلیه

این در واقع می تواند روز همکار گربه دوست شما را بسازد. یا، می‌تواند بزرگترین شوخی تمام دوران را علیه همکار که به شدت به گربه‌ها آلرژی دارد (یعنی تا زمانی که به گربه‌ها حساسیت نداشته باشد) باشد. عکس ها از گربه ها نیز).

تصاویر گربه ها روی دسکتاپ کامپیوتر و کاغذ روی میز
منبع تصویر

23. تخته نهال

شوخی اداری با کشوی میز پر از آب و ماهیمنبع تصویر

10. شلوار در غرفه

شوخی اداری احمقانه آوریل: دوقلو مقوایی منبع تصویر

29. آن را خرد کرد

هی، حداقل زرق و برق نیست؟ این شوخی به دو صورت کار می‌کند: می‌توانید تیم بعدی را که این اتاق را رزرو می‌کند غافلگیر کنید یا یک جلسه یک روزه در اینجا داشته باشید بدون اینکه کسی از کسب و کار شما خبر داشته باشد. مطمئناً هنگام خروج از اتاق مقداری الکتریسیته ساکن خواهید داشت.

شوخی اداری: اتاق کنفرانس پر از بالون
منبع تصویر

15. ترول های میز

ساده و در عین حال درخشان شرایط صرف صبحانه را کمی تغییر دهید و آشپزخانه به گیج کننده ترین اتاق در دفتر تبدیل می شود. این یادداشت کوچک کل دفتر را شوخی می کند – یک شاهکار واقعی شوخی.

شوخی احمقانه آوریل: بهترین شوخی رئیس تا کنونمنبع تصویر

31. فنجان عنکبوت

اگر یک سیستم چت در محل کار دارید، یک شوخی ساده و موثر این است که هویت شخصی را با تغییر نام و تصویر نمایشی خود برای مطابقت با آنها، «دزدیدن» کنید. هر چه تعداد همکارانتان بیشتر باشد، این شوخی مؤثرتر، خنده دارتر و آشفته تر می شود. بهترین از همه این است که در پایان روز به راحتی می توان آن را معکوس کرد: فقط به نام و عکس اصلی خود برگردید.

شوخی های مجازی احمق های آوریل: Zoom doppelgangerمنبع تصویر

3. Jump Scare

شوخی اداری احمقانه آوریل: سلبریتی کراش منبع تصویر

30. “بهترین” رئیس جهان

هنگامی که در نهایت در مورد علاقه همکارتان به افراد مشهور مطلع شدید، مطمئن شوید که آنها می دانند که چقدر برای شما اهمیت دارد.

“هی رئیس، من یک عنکبوت روی میز شما پیدا کردم، اما نگران نباشید، آن را اداره کرده اند.” این شوخی نیازی به داشتن یک عنکبوت واقعی در آن نیست – رمز و راز، تنها چیزی است که برای شوخی با کارمند خود نیاز دارید.

همکار شما ممکن است بگوید: «نمی‌دانم، احساس می‌کنم رئیسم همیشه مرا زیر نظر دارد». با این شوخی رنگارنگ، درک خود را از مدیریت خرد تغییر دهید. به طور ناگهانی یک “بازرسی سریع” چندان بد به نظر نمی رسد.

عکس های رئیس در سراسر دفتر با رنگ های مختلف کاغذ شده است
منبع تصویر

20. نان تست صوتی

شوخی های مجازی احمق های آوریل: شوخی آب زوممنبع تصویر

شوخی های خنده دار اداری برای جلب نظر همکاران

7. پیاز کارامل

شوخی اداری پیاز کاراملیمنبع تصویر

8. صندلی توالت نیکلاس کیج

با برنامه‌های کنفرانس ویدیویی، ما به مربع کوچک املاک دیجیتال محدود شده‌ایم یا داریم؟ این کاربر توییتر با ریختن آب روی یکی از همکارانش در میدانی دیگر، انتظارات را زیر و رو می کند و همه شرکت کنندگان در جلسه را شگفت زده می کند:

اکنون دانلود کنید: الگوی کد فرهنگ شرکت رایگان

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در اکتبر 2018 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.