36 قالب جدید و زیبای کتاب الکترونیکی [Free Download]

برای زیبایی‌شناسی حرفه‌ای و در عین حال جسورانه، الگوی کتاب الکترونیکی موضوع حرفه‌ای. صفحات عنوان مبتنی بر تصویر و فونت‌های ضخیم و پررنگ توجه را به سرفصل‌ها و ایده‌های بزرگ جلب می‌کنند، در حالی که صفحات بدنه با فضای عکس، آن را برای یک ویترین یا راهنمای الهام‌بخش عالی می‌سازد. قالب حرفه ای با در نظر گرفتن ارتباط تصویری ساخته شده است. کارشناسان رسانه های اجتماعی، برنامه ریزان رویداد و طراحان وب – این یکی برای شماست!

الگوی کتاب الکترونیکی تم حرفه ای برای موارد زیر بهترین است:

 • دستورالعمل های رسانه های اجتماعی
 • برنامه ریزی رویداد
 • محتوای طراحی وب سایت

5. تم لانه زنبوری

برای دانلود مجموعه قالب‌های کتاب الکترونیکی قابل تنظیم اینجا را کلیک کنید.

WP Forms گزارش می‌دهد که کتاب‌های الکترونیکی محبوب‌ترین آهن‌ربای سرنخ در میان مشترکان هستند و ۲۷.۷ درصد از بازاریابان از آن‌ها استفاده می‌کنند.

این قالب را دانلود کنید

اکنون قالب ها را دانلود کنید

با یکی از این الگوهای کتاب الکترونیکی رایگان شروع کنید

این قالب را دانلود کنید

قالب کتاب الکترونیکی: تم سه گانه

کتاب‌های الکترونیکی یکی از محبوب‌ترین ارائه‌های محتوایی هستند که در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد، اما تلاش لازم برای ساخت آنها می‌تواند تولیدکنندگان محتوا را از شروع این فرآیند باز دارد. این الگوها طراحی کتاب الکترونیکی شما را ساده می کنند تا بتوانید زمان بیشتری را صرف اشتراک گذاری ایده های بزرگ خود با جهان کنید.

الگوی کتاب الکترونیکی: تم بهبود فرآیند

این قالب را دانلود کنید

سه قالب کتاب الکترونیکی رایگان توسط HubSpot

قالب کتاب الکترونیکی: تم حرفه ای

این قالب را دانلود کنید

به همین دلیل بسیار مهم است که محتوای ارزشمندی ایجاد کنید که مردم می خواهند دانلود کنند و سپس آن را به گونه ای بسته بندی کنید که از نظر بصری برای خوانندگان شما جذاب باشد. کتاب الکترونیکی یک انتخاب محتوای عملی است که ارزش زیادی را به مخاطبان شما ارائه می دهد که برای دانلود آن مشکلی برای ارسال فرم سرنخ ارسال نمی کنند.

این قالب را دانلود کنید

افزودن کتاب‌های الکترونیکی به آرشیو محتوای شما می‌تواند تلاش ارزشمندی باشد، اما کار می‌خواهد. در حالی که هر مرحله از ایجاد یک کتاب الکترونیکی حیاتی است، یک مرحله اساسی از فرآیند توسعه کتاب الکترونیکی ایجاد طرحی است که به بیان داستان در نسخه کمک می کند. یک طراحی حرفه ای و کاربردی باعث می شود کپی برای مخاطبان شما خواناتر شود، بنابراین احتمال مراجعه آنها به آن و حتی به اشتراک گذاری آن با یک دوست بیشتر می شود.

آیا می دانستید که صفحات فرود با 23% بالاترین نرخ تبدیل را نسبت به سایر انواع فرم های ثبت نام دارند؟ درست است، اما صفحات فرود به تنهایی بازدیدکنندگان را به لید تبدیل نمی کنند. اگر آنها پیشنهادات جذاب و قانع کننده ای پشت سر خود نداشته باشند، سرنخ هایی را که تیم فروش شما به دنبال آن هستند ایجاد نمی کنند.

برای بازاریاب، فروشنده یا طراح که نیاز به انتقال دیدگاهی از استراتژی سطح بالا تا جزئیات دارد، قالب تم هنری یک انتخاب هوشمندانه است. این الگو از فضای سفید برای تعیین مرزهای بین بخش‌ها استفاده می‌کند و به کتاب الکترونیکی شما جذابیتی تمیز و بی‌دردسر می‌دهد. هدرهای رنگارنگ با فونت های سریف، گرافیک های چشم نواز و تصاویر خیره کننده، کتاب الکترونیکی شما را زنده می کند. موضوع هنری شامل چندین گزینه چیدمان منحصر به فرد از جمله صفحات متنی سبک و سنگین، طرح‌بندی عکس و موارد دیگر است تا طراحی از صفحه‌ای به صفحه دیگر تازه باشد.

الگوی کتاب الکترونیکی تم هنری برای موارد زیر بهترین است:

 • محتوای بازاریابی
 • شخصیت های مخاطب هدف
 • نکات و ترفندهای فروش

4. تم حرفه ای

قالب کتاب الکترونیکی: تم لانه زنبوری

الگوی کتاب الکترونیکی: تم مکالمه

مطمئناً کتاب الکترونیکی شما با این طراحی الهام گرفته از لانه زنبوری، جمعیت را به هیجان خواهد آورد. اشکال شش ضلعی در پس‌زمینه در قالب اصلی کتاب الکترونیکی با رنگ خنثی هستند، اما اضافه کردن رنگ‌های برند شما می‌تواند این کندوها را شیرین جلوه دهد. در داخل، صفحه‌آرایی برای نقل‌قول‌ها و عکس‌های زیرنویس پیدا می‌کنید، که آن را به انتخاب خوبی برای کتاب‌های الکترونیکی با تعادلی سالم از تصاویر و کپی تبدیل می‌کند.

قالب Ebook Theme Honeycomb برای موارد زیر بهترین است:

 • کتاب های دستور العمل
 • دستورالعمل های خدمات مشتری
 • بهترین روش های فناوری

6. تم سه گانه

موضوع بهبود فرآیند طولانی تر و درگیرتر از بسیاری از موارد ذکر شده در بالا است – می تواند شامل 10، 20 یا حتی فصل های بیشتری باشد تا به توصیف اقدامات خاص مورد نیاز برای تکمیل یک فرآیند یا دستیابی به یک نتیجه کمک کند. با ترکیب بلوک‌های متنی با بخش‌های خلاصه و صفحات برجسته با جزئیات، این موضوع راهی عالی برای تجزیه یک کار یا فرآیند پیچیده به مراحل قابل مدیریت و تکرارپذیر است.

الگوی کتاب الکترونیکی Theme Process Improvement برای موارد زیر بهترین است:

 • راهنمایی های عمیق برای فرآیندهای چند مرحله ای
 • کتابچه های راهنمای کارمندان
 • دستورالعمل های آموزشی

2. موضوع گفتگو

ما می دانیم که هر تیمی یک نفر در داخل خود ندارد که بتواند (یا وقت دارد) یک کتاب الکترونیکی شیک و قابل اشتراک گذاری را طراحی کند. اما ما یک خبر خوب داریم: برای طراحی کتاب های الکترونیکی زیبا نیازی نیست که در حرفه طراح باشید. با منابع و رویکرد مناسب می توانید در کسری از زمان محتوای ارزشمندی را به مخاطبان خود ارائه دهید.

دعوت به اقدام جدیدمنبع

هر یک از این الگوها مطمئناً محتوای شما را در یک کتاب الکترونیکی قابل خواندن و اشتراک‌گذاری سازماندهی می‌کنند که خوانندگان شما از آن لذت خواهند برد. هر کدام با فهرست مطالب، صفحه فصل، صفحات کپی و یک صفحه فراخوان برای اقدام در پایان کامل است. در اینجا پیش‌نمایش برخی از کتاب‌های الکترونیکی که در بسته‌بندی الگو پیدا خواهید کرد، آمده است:

1. موضوع بهبود فرآیند

این موضوع با رویکرد مکالمه‌ای که به شما کمک می‌کند با خوانندگان ارتباط برقرار کنید، کمی عادی‌تر است. به عنوان مثال، صفحه معرفی نویسنده با یک «سلام!» آشنا، تصویری از نویسنده و شرح مختصری از تخصص او شروع می شود. صفحات زیر دارای فضای زیادی برای نویسنده و سایر نقل قول های متخصص است تا به تسلط شما بر موضوع مورد نظر کمک کند، بدون اینکه خفه کننده یا دور به نظر برسند. این موضوع هر صفحه را با قرار دادن متن و تصویر متفاوت تقسیم می‌کند تا به افزایش علاقه کاربران کمک کند.

الگوی کتاب الکترونیکی موضوع گفتگو برای موارد زیر بهترین است:

 • بازاریابی رسانه های اجتماعی و راهنمای کمپین
 • ارائه مشاوره یا راهنمایی به مشتریان مکرر
 • داستان سرایی برند

3. تم هنریقالب کتاب الکترونیکی: تم هنری

این قالب را دانلود کنید

چند سال پیش، ما قالب‌های کتاب الکترونیکی را ایجاد کردیم تا این فرآیند را برای شما آسان‌تر کنیم. آنها به قدری محبوب بودند که ما تصمیم گرفتیم پیشنهاد را اصلاح کنیم و قالب‌های PowerPoint، Adobe Indesign و Google Slides را اضافه کنیم. امیدواریم این قالب‌ها زمان صرف جزئیات طراحی را به حداقل برسانند و به شما این امکان را می‌دهند که روی نوشتن محتوای ارزشمند و سرب‌آور که خوانندگان شما دوست خواهند داشت، تمرکز کنید.

برای کتاب‌های آموزشی که شامل طرح‌های بصری سنگین هستند، بسیار مناسب است، تم Triad فضای زیادی برای سازماندهی محتوای شما در هر صفحه فراهم می‌کند. اشکال مثلثی در این الگو به کتاب الکترونیکی شما حس جهت می دهد که خواننده را به جلو نگه می دارد. رنگ‌های مکمل پررنگ بلافاصله از صفحه خارج می‌شوند و توجه شما را به خود جلب می‌کنند، اما این الگو را می‌توان برای ترکیب رنگ‌های برند شما ویرایش کرد.

الگوی کتاب الکترونیکی تم Triad برای موارد زیر بهترین است:

 • کتاب کار آموزشی
 • ارائه های آموزشی
 • دوره های سمینار

با این الگوهای صیقلی، شما قادر خواهید بود:

 • بدون هزینه طراح یا تجربه با InDesign/Illustrator/Photoshop، کتاب های الکترونیکی با طراحی زیبا ایجاد کنید.
 • از بین شش طرح مختلف کتاب الکترونیکی در سه پلتفرم مختلف (Adobe InDesign، PowerPoint و Google Slides) انتخاب کنید و حتی رنگ‌های برند خود را برای ظاهری سفارشی اضافه کنید.
 • زمان بیشتری را صرف نوشتن محتوای عالی و زمان کمتری برای درست کردن چیدمان کنید.
 • از تمام تصاویر موجود در قالب ها به صورت رایگان استفاده کنید.
 • کتاب های الکترونیکی خود را به صورت فایل های PDF حرفه ای و جذاب که آماده دانلود هستند ذخیره کنید.

شروع به ایجاد کتاب الکترونیکی خود به صورت رایگان کنید

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در ژانویه 2021 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.