40 مدل جاکفشی کم جا آپارتمانی، پشت دری،چوبی و جدید مجله دکونیوز-سیب چوب

مدل جاکفشی چوبی طرح جعبه کفش ، شیک ،کم جا و مدرن چوبی و با کیفیت و فناوری ساخت مدرن از بهترین متریال استفاده شده است. اگر قصد خرید جاکفشی جدید 1400 دارید، این مدل یکی از بهترین مدل ها است. این مدل جاکفشی ، دارای طرح خلاقانه ای است که هم از بالا باز می شود و هم از قسمت پائین به صورت کشویی باز می شود. معمولا در خانه‌های نقلی و کوچک، فضا به گونه‌ای است که نمی‌توان در قسمت ورودی خانه بخش مجزایی را به عنوان دکوراسیون ورودی در نظر گرفت تا بتوان جاکفشی مورد نظر را در آنجا قرار داد.

جاکفشی مدل سه درب لوزی ریز

40 مدل جاکفشی کم جا آپارتمانی، پشت دری،چوبی و جدید مجله دکونیوز-سیب چوب

در این نوع جاکفشی در قسمت بالای آن یک کشو نصب می کنند که برای نگهداری وسایلی مانند واکس استفاده می شود. قبل از خرید جاکفشی، باید به نکات مختلفی که در بخش قبل به آنها اشاره شد توجه داشته باشید. مهم ترین نکته در انتخاب جاکفشی مناسب ابعاد آن است که با فضای داخلی خانه، تعداد اعضای خانواده و کفش هایی که در آن می گذاریم همخوانی داشته باشد. یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید هماهنگی رنگ و مدل کفش و دکوراسیون منزل است. جاکفشی، یکی از کاربردی‌ترین اجزاء در دکوراسیون منزل شما است و نقش موثری در حفظ نظم و زیبایی بیشتر محیط زندگی‌تان دارد. مخصوصا اینکه جاکفشی آپارتمانی معمولا نزدیک در ورودی منازل قرار می‌گیرد و در همان نگاه اول چهره‌ای زشت یا زیبا را در ذهن میهمانان تداعی می‌کند.

جاکفشی مدل پامنار 3 در

فقط یک سازمان دهنده را بالای در اتاق خواب، کمد یا درهای سرویس بهداشتی قیمت جاکفشی جدید خود آویزان کنید. با این کار کفش از زمین خارج می‌شود و انتخاب از بین آنها آسان است. جاکفشی ها با رنگ های روشن سفید و کرم می توانند فضایی متفاوتی را در ورودی منزل بوجود آورند همچنین می توانید برای زیبایی و جذابیت بیشتر جاکفشی بر روی آن از گلدان و یا سایر وسایل تزیینی استفاده کنید. باید گفت که درسته بیشتر کاربرد این وسیله مربوط به کفش هست؛ اما اینکه بگیم کار یک جا­کفشی معمولی و ساده رو میکنه، کمی بی­ انصافی هست. از قرار دادن اشیا­ی تزئینی که بگذریم، میشه کتاب­ها رو هم روی این جا­کفشی قرار داد. این ایده بیشتر برای کسانی مناسب هست که کتاب­های زیادی دارن اما هنوز جای مناسب برای نگهداری از اون­ها رو پیدا نکردن.

  • بنابراین قبل از خرید جاکفشی جای آن را مشخص کنید تا بتوانید محصولی مناسب خریداری کنید.
  • همچنین شما برحسب فضای دردسترس می‌توانید از جاکفشی کنسولی، ایستاده، چوبی، قفسه‌ای و مشبک استفاده کنید.
  • این جا کفشی جزء جا کفشی های مدرن و جدید محسوب میشود که مناسب برای فضاهای کوچیک و آپارتمانی است.
  • ما تلاش کردیم شما را با بهترین طرح‌های جاکفشی آشنا کنیم تا طرح مناسبی برای ورودی خانه خودتان انتخاب نمایید.
  • وجود جاکفشی در همه خانه ها ضروری است و خانه شما هر نوع که داشته باشد باید نوع مناسب این سبک را خریداری کنید.

استفاده از این وسیله، منزل شما را تمیز و منظم نگه می دارد و می توان آن را یکی از ضروری ترین محصولات در دکوراسیون منزل دانست. جاکفشی ساده و مدرن از دیرباز برای نگه داری انواع کفش، بوت ها و دیگر پاپوش ها و انواع لوازم دکوراتیو یا دم دستی نیز استفاده می شود. یکی از بهترین مکان ها برای قرار دادن کفش در ورودی منزل می باشد و با توجه به تاثیر جلوه آن بر زیبایی محیط لازم است مدل مناسبی برای جاکفشی های پشت دری و ورودی انتخاب شود. یکی از بهترین گزینه ها برای این منظور، نصب باکس های کوچک بر روی دیوار پشت در می باشد. با کمی خلاقیت می توان این باکس ها را به شکل زیبا و با رنگ بندی جذاب طراحی و روی دیوار نصب نمود.

جاکفشی مدل BJ2

برخی از افراد به‌ دلیل نداشتن فضای مناسب برای جاکفشی، کفش‌های خود را در مکان‌هایی مانند پله‌ها و راه پله آپارتمان یا زیر کمد می‌گذارند. که علاوه بر اینکه کاری بسیار اشتباه و نادرست است باعث شلوغی و زشت و نامنظم شدن فضای آپارتمان می‌شود. ما سعی داریم در این مقاله بهترین طرح‌ها و مدل‌های جاکفشی کمجا را به شما معرفی کنیم و راه‌کارهای استفاده از جاکفشی‌های کوچک و کمجا برای خانه‌های آپارتمانی را به شما پیشنهاد خواهیم داد.