5 بهترین شهر برای کارآفرینان سیاه پوست

خوش آمدید به شکستن طرح – مجموعه‌ای از وبلاگ‌ها که به چالش‌ها و فرصت‌های کسب‌وکار منحصربه‌فرد صاحبان و کارآفرینان بی‌نظیر می‌پردازد. بیاموزید که آنها چگونه کسب و کار خود را رشد داده اند یا توسعه داده اند، سرمایه گذاری های کارآفرینی را در شرکت های خود کاوش کرده اند، یا چالش های جانبی ایجاد کرده اند، و چگونه داستان های آنها می تواند الهام بخش و به موفقیت شما باشد.

هیوستون، تگزاس، زادگاه بیانسه و مگان تی استالیون، دو زن سیاه‌پوست مشهور با سرمایه‌گذاری‌های کارآفرینی موفق است.

تقریباً چهار هزار کسب‌وکار از بیش از 111041 کسب‌وکار در این شهر متعلق به سیاه‌پوستان هستند، اما شهر در ارائه‌هایش آن را جبران می‌کند. مثلا:

آتلانتا که مکه سیاه نامیده می شود، محل زندگی کارآفرینان سیاهپوست معروفی مانند ریک راس و کاردی بی است. در شهری با 113110 کسب و کار، 7539 (6.75 درصد) متعلق به سیاهپوستان هستند، به این معنی که جامعه ای از کارآفرینان سیاه پوست وجود دارد که قبلاً در آنجا زندگی می کنند.

ابتکار بازاریابی سیاه کارآفرینان سیاه پوست را از طریق یک برنامه آموزشی، راهنمایی و شبکه‌سازی برای کمک به موفقیت آنها به ارمغان می‌آورد.

3. آتلانتا، جورجیا

محله جکسون وارد ریچموند، ویرجینیا، یکی از اولین جوامع سیاه وال استریت است. مگی لنا واکر از ریچموند اولین زن آفریقایی-آمریکایی بود که یک بانک منشور کرد و به عنوان رئیس بانک خدمت کرد.

این جامعه کارآفرینی هنوز رایج و پر رونق است، و LendingTree آن را در فهرست بهترین شهرهای خود برای کارآفرینان سیاه‌پوست در رتبه سوم قرار داده است، با 7٪ از مشاغل در شهر متعلق به سیاهان و 79.54٪ نرخ بقای استارت آپ برای ایالت ویرجینیا.

سیاه در ورودیمنبع

جمعیت سیاهپوستان آن از آن زمان کاهش یافته است، اما LendingTree آن را در رتبه دوم بهترین شهر برای کارآفرینان سیاه قرار می دهد، با 8649 کسب و کار از 111872 کسب و کار سیاهپوست با درآمد متوسط ​​95230 (براساس IncFile).

کارآفرینان سیاه‌پوست در شهر به برنامه‌ها، منابع و پشتیبانی‌های مختلفی مانند اتاق بازرگانی سیاه واشنگتن دی سی بزرگ، نمایشگاه کسب‌وکار کوچک متعلق به سیاه‌پوستان و صندوق سرمایه‌گذاری جامعه منطقه واشنگتن دسترسی دارند.

با چنین سابقه غنی از کارآفرینی سیاه پوستان، شارلوت برای کارآفرینانی که به دنبال ریشه‌یابی و رشد کسب‌وکار خود هستند، ارزش دارد – 14000 کارآفرین سیاه‌پوست تاکنون این کار را انجام داده‌اند.

سازمان‌هایی مانند شورای کارآفرینی سیاه‌پوستان کارولینای شمالی و صاحبان مشاغل سیاه شارلوت، پشتیبانی، جامعه، مشاوره و نمایندگی را از کسانی که تجربیات مشابهی دارند، ارائه می‌کنند. این شهر همچنین خانه BLCKTECHLT است، کسب‌وکاری که به استارت‌آپ‌ها در ارائه ایده‌های خود به بازار، کمک به برندسازی، تأمین مالی، یافتن منابع و فرصت‌های راهنمایی کمک می‌کند.

5. ریچموند، ویرجینیا

کارآفرینان در ریچموند همچنین در اتاق بازرگانی سیاه ویرجینیای شمالی، نمایشگاه تجاری بلک ویرجینیا، کنفرانس خیابان BLCK و مجموعه جکسون وارد، که کارآفرینان سیاه‌پوست را با منابعی که برای دستیابی به اهدافشان نیاز دارند، پیوند می‌دهند، حمایت و جامعه خواهند یافت.

حمایت جامعه سیاه پوست می تواند به پیشرفت کارآفرینان سیاه پوست کمک کند

این دانشگاه همچنین محل دانشگاه HBCU Howard است، جایی که HubSpot سرمایه گذاری های قابل توجهی را برای کمک به دانش آموزان با علایق کارآفرینی انجام داده است تا مهارت های خود را توسعه دهند، برخی از آنها ممکن است علاقه مند به کار برای یک سرمایه گذاری تجاری جدید باشند.

2. هیوستون، تگزاس

واشنگتن دی سی که گاهی اوقات شهر شکلاتی نامیده می شود، اولین شهر عمده سیاه پوست در ایالات متحده در سال 1957 بود.

خوشبختانه، شهرهایی وجود دارند که کارآفرینان سیاه‌پوست، گذشته، حال و آینده، در آن‌ها شکوفا می‌شوند و به منابع و پشتیبانی مورد نیاز خود دسترسی دارند. برای کشف پنج شهر برتر برای کارآفرینان سیاه پوست، ادامه مطلب را بخوانید.

علاوه بر این، یافتن راهنما، منابع و حتی اجتماع با دیگر صاحبان کسب‌وکار با تجارب مشترکشان می‌تواند برای کارآفرینان سیاه‌پوست چالش برانگیز باشد.

آتلانتا همچنین دارای منابع و فرصت‌های فراوانی برای صاحبان مشاغل سیاه پوست است، مانند اتاق سیاه آتلانتا، بخش کسب و کار چندفرهنگی دفتر توسعه کسب‌وکارهای کوچک دانشگاه جورجیا، و رویدادهایی مانند WeBuyBlack که کسب‌وکارهای متعلق به سیاه‌پوستان و محصولات آن‌ها را حمایت می‌کنند.

کسب و کارهای سفیدپوست به طور متوسط ​​18500 دلار از حقوق صاحبان سهام خارج از سرمایه دریافت می کنند، در حالی که این رقم برای مشاغل سیاهپوست فقط 500 دلار است.

کالج مورهاوس و کالج اسپلمن، دو HBCU، نیز در این شهر هستند، بنابراین فارغ‌التحصیلان اخیر کسب‌وکار و کارآفرینی که مشتاق یادگیری و تأثیرگذاری هستند، احتمالاً فرصت‌های پیشرفت را دارند.

4. شارلوت، کارولینای شمالی

درباره انجمن HubSpot برای تقویت حرفه ای های سیاه پوست بیشتر بیاموزید

شهرهای برتر برای کارآفرینان سیاه پوست

1. واشنگتن دی سی

شارلوت، بزرگترین شهر کارولینای شمالی، محل استقرار شرکت سرمایه گذاری مکلنبورگ، اولین ساختمان سیاهپوست تحت حمایت مالی و اشغال شده در شهر است. زمانی که برای اولین بار افتتاح شد، مشاغل سیاه پوست متعددی را در خود جای داد و با رونق کسب و کار، منطقه اطراف ساختمان به وال استریت سیاه معروف شد.

یکی از چیزهای ضروری برای کارآفرینان سیاه پوست، داشتن حمایت جامعه از سوی افرادی با تجربیات مشترک است. هنگام شروع سرمایه گذاری جدید، آنچه را که برای شما مهم است، بررسی کنید – همه شهرهای موجود در این لیست چیزهای زیادی برای ارائه دارند و ممکن است فقط زادگاه کسب و کار موفق شما باشند.