5 وبلاگی که در سال 2022 پول در می آورند – نیل پاتل

بر اساس یک برنامه قابل اجرا بسازید. فقط “بال آن” نباشید و خودتان را برای شکست آماده نکنید.

بنابراین، از خود بپرسید: آیا من به عنوان یک سرگرمی وبلاگ نویسی می کنم یا به گونه ای که درآمد کسب می کنم؟

ترافیک ارگانیک او منعکس کننده ارزش ترافیک او است. بیش از 175 هزار بک لینک نشان می دهد که دیگران چقدر سایت و اطلاعات او را معتبر می دانند.

کلاه‌های زیادی بر سر می‌گذارید تا پای شما را از طریق رسانه‌ای که همیشه در حال تغییر است، بپوشید. با این حال، زمانی که رضایت و موفقیت را مشاهده کردید، می توانید آنچه را که کار می کند تکرار کنید.

وبلاگ شما ممکن است یک شبه به موفقیت دست پیدا نکند، اما می توانید علاقه افراد را به تعامل با محتوای شما برانگیزید.

داده‌ها نشان می‌دهند که بک لینک‌ها و استفاده از کلمات کلیدی ارگانیک باعث افزایش تعداد این وبلاگ می‌شود. اکثر کلمات کلیدی دارای رتبه بالا بدون مارک هستند.

برخی نمی توانند یاد بگیرند که چگونه از وبلاگ نویسی درآمد کسب کنند زیرا:

  1. آنها قبل از راه اندازی در مورد جایگاهی که در مورد آن وبلاگ می نویسند تحقیق نمی کنند.
  2. آنها در وبلاگ خود مانند تجارتی که هست سرمایه گذاری نمی کنند.
  3. آنها تیمی برای کمک به آنها نمی سازند.
  4. آنها با مخاطبان خود ارتباط برقرار نمی کنند.
  5. آنها اهداف قابل اجرا تعیین نمی کنند.
  6. آنها موفقیت خود را اندازه گیری نمی کنند.

بیایید به برخی از موفق ترین وبلاگ های سال 2022 که درآمد قابل توجهی ایجاد می کنند نگاه کنیم.

هافینگتون پست: چگونه وبلاگ ها بدون محصول درآمد کسب می کنند

تصویری از وب سایت هافینگتون پست.

HuffPost نه تنها با وبلاگ ها درآمد کسب می کند، بلکه درآمد آن شامل تبلیغات آنلاین و پول حاصل از سرمایه گذاری های شرکتی است.

چرا؟

از سال 2005، آریانا هافینگتون و بنیانگذاران هافینگتون پست، اخباری را در حین انتشار منتشر می کنند. هزاران خواننده روزانه به مقالات خود تکیه می کنند. آنها خود را نه تنها به عنوان یکی از بزرگترین وب سایت های جهان بلکه یکی از محبوب ترین ها معرفی کرده اند.

تصویری که سودآوری وب سایت هافینگتون پست را نشان می دهد.

شما می دانید که چه چیزی برای آنها منطقی است و چه چیزی به نیازهای آنها و همچنین از نظر مالی برای خودتان سود می رساند. شما نمی خواهید برای وابستگی هایی که با آنها موافق نیستید پول دریافت کنید. بنابراین، به برند خود وفادار بمانید و مخاطبان نیز به شما وفادار خواهند ماند.

اگر به شما بگویم که می توانید در مورد علایق خود بنویسید و با یک وبلاگ درآمد کسب کنید چه؟ طاقچه های مختلفی وجود دارد که می توانید به روش های مختلف کسب درآمد کنید.

A Beautiful Mess بیش از 4 میلیون بک لینک به دست آورده است که نشان می دهد چند منبع سایت را معتبر می دانند. راه رسیدن به 4 میلیون بک لینک کار می برد.

goop یک برند سلامتی و سبک زندگی است که توسط بازیگر، گوئینت پالترو به عنوان یک خبرنامه هفتگی لو-فای در سال 2008 راه اندازی شد. شعار او “تغذیه جنبه درونی” بر اساس میانگین 732 هزار ترافیک ارگانیک با مخاطبانش طنین انداز شد.

گرافیکی که درآمد حاصل از Goop را نشان می دهد.

این وبلاگ سبک زندگی که توسط خواهران السی لارسون و اما چاپمن تأسیس شده است، با کسانی که به دنبال یک پروژه DIY ایده آل هستند، طنین انداز می شود. این یکی از بزرگترین وبلاگ های سبک DIY در جهان است. شما به آن می گویید. آنها احتمالاً قبلاً آن را ساخته اند.

گرافیکی که درآمد حاصل از A Beautiful Mess را نشان می دهد.

پیدا کردن فرد مناسب می تواند یک جریان ثابت درآمد را به ارمغان بیاورد. یک وبلاگ نویس به طور متوسط ​​هر ماه 1000 دلار می بیند.

وبلاگ نویسی نمرده است و برای شروع آن برای شما دیر نیست.

چرا برخی از وبلاگ ها موفق به کسب درآمد نمی شوند؟

تنها در ژوئن 2022، ترافیک ارگانیک 6 میلیونی HuffPost ارزشی معادل 1.8 میلیون دلار داشت. توجه داشته باشید که از ارزش ترافیک ارگانیک، منظور ما هزینه معادل ماهانه ترافیک از تمام کلمات کلیدی است که یک URL یا وب سایت مشخص برای آن محاسبه می کند، اگر مالک سایت هزینه آن را از طریق PPC پرداخت می کند در مقابل کسب ترافیک ارگانیک.

محتوایی با کیفیت بالا یا ارزش پیوند، چیزی است که شما را به آنجا می رساند.

در حالی که کیفیت محتوا مهمترین عامل در داستان موفقیت وبلاگ نویس شما است، بیایید به شما کمک کنیم که مقداری پول به دست آورید.

درآمد از وبلاگ نویسی به وبلاگ نویس دیگر متفاوت است. با این حال، با سرازیر شدن پول، می‌توانید ایده‌هایی را آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی به نفع شماست.

هنگامی که یک میزبان قابل اعتماد برای سایت خود پیدا کردید، آماده خواهید بود که اعتبار و اعتماد بین مخاطبان خود را شروع کنید.

کسب درآمد از وبلاگ شما امکان پذیر است، اما اگر یک پست وبلاگ تنظیم کنید و آن را فراموش کنید، این اتفاق نمی افتد.

استراتژی های مختلفی برای راه اندازی وبلاگ در مقابل کسب درآمد از وبلاگ وجود دارد. پایان بازی شما این است که از محتوا به خاطر محتوا به کسب درآمد مداوم از وبلاگ نویسی بپردازید.

او با ارائه چیزهای زیادی به مخاطبان هدف خود، درآمد بیشتری از تبلیغات، بازاریابی وابسته و حمایت های مختلف به دست می آورد. از آنجایی که مخاطبان لاوسون به او اعتماد دارند، احتمالاً از توصیه های پولی او حمایت کرده و به او اعتماد خواهند کرد.

با این حال، پول بدون جلب اعتماد مخاطبان به دست نمی آید.

تبدیل وبلاگ خود به یک پولساز یک فرآیند خطی نیست.

شما می دانید چگونه یک وبلاگ راه اندازی کنید، اما آیا نحوه کسب درآمد از وبلاگ را درک کرده اید؟ استراتژی های زیادی وجود دارد که وبلاگ نویسان از آنها استفاده می کنند. برخی از آنها خواستارتر از دیگران هستند.

کلمات کلیدی که استفاده می کنند آنها را در موقعیتی قرار می دهد که در هنگام وبلاگ نویسی درآمد کسب کنند. چیزی که به خصوص ایده آل است این است که کلمات کلیدی مارک دار و غیر مارک آنها به یک اندازه رتبه بندی می شوند. از نتایج Elsie و Emma، واضح است که سایت آنها همان چیزی است که گوگل و سایر موتورهای جستجو، به دلیل تسلط کلمه کلیدی خود در موقعیت های مهم 1-3، قدرت را در فضای DIY و دستور تهیه می دانند.

چگونه می توانید با وبلاگ ها کسب درآمد کنید

محتوای او مرتبط است و پایه‌هایی را برای کسانی که، به قول خودش، «ژن سازمان‌یافته» ندارند، پوشش می‌دهد. او احتمالاً با کمک به حل این مشکل برای بسیاری از خانواده‌های سخت‌کوش، اعتماد مخاطبان خود را به دست آورده است.

گرافیکی که درآمد حاصل از Abby Organizes را نشان می دهد.

این بدان معنی است که یارو استاراک راه حل هایی را برای کسانی که به دنبال تخصص او در زمینه رشد و موفقیت هستند ارائه می دهد. او افرادی را که در جستجوی پرس و جوهای مربوط به فضا هستند – نه آنهایی که به طور خاص این نام را جستجو می کنند، ضبط می کند.

گرافیکی که درآمد حاصل از یارو را نشان می دهد.

ابی لاوسون به وبلاگ خود رفت تا فضایی ایجاد کند که بتواند نکات الهام بخش در مورد سازمان را به اشتراک بگذارد. سرگرمی او به یک کسب و کار خانوادگی شش رقمی تبدیل شده است و به دیگران در راه بهره وری و نکات دکوراسیون خانه کمک می کند.

وبلاگ ها به دلیل تمرکز بر روی چیزهای نادرست موفق به کسب درآمد نمی شوند. موارد درست چیست؟

نکته اصلی این است که راه اندازی یک وبلاگ می تواند سرگرم کننده و سودآور باشد.

من چند داستان موفقیت را به شما نشان خواهم داد تا بتوانید روی ایجاد محتوای برجسته که جامعه را جذب و ایجاد می کند تمرکز کنید.

وقتی صحبت از پتانسیل درآمد می شود، وبلاگ شما از دو متغیر تغذیه می کند: جایگاه شما و منابع درآمد شما. هنگامی که مخاطبان خود را بشناسید، می توانید استراتژی های کسب درآمد را کشف کنید.

همیشه به آنچه کار می کند پایبند باشید، نیازهای مخاطبان خود را به خاطر بسپارید و پول به دست خواهد آمد.

Yaro موفقیت را از طریق هدف جستجوی جلسات به ارمغان می آورد. او با داشتن پاسخ هایی که مردم به آن نیاز دارند، می تواند رتبه خود را افزایش دهد که به نوبه خود ارزش فضای تبلیغاتی را که می فروشد افزایش می دهد.

اگر می خواهید با استفاده از روشی ارگانیک تر با وبلاگ ها درآمد کسب کنید، وبلاگ یارو مثال خوبی است. تا زمانی که به مخاطبان و اهداف سایت خود وفادار بمانید، هیچ اشکالی در این کار وجود ندارد.

Abby Organizes: Relatability به عنوان یک ابزار بازاریابی

تصویری از صفحه وبلاگ ابی لاوسون.

از این گذشته، ما می دانیم که EAT – که مخفف تخصص، اعتبار و اعتماد است – برای رتبه بندی در SERP ها چقدر مهم است.

یک برنامه در جای خود داشته باشید

معنی آن چیست؟

شما می خواهید اقتدار ایجاد کنید، درست است؟ شما می خواهید نشان دهید که در زمینه خود متخصص هستید. خوب، با این موضوع مانند یک سرگرمی یا یک شلوغی جانبی رفتار نکنید.

بیایید به سومین محرک بزرگ درآمد goop نگاه کنیم، “آیا رسانه ها واقعی هستند؟” دلیل موفقیت آمیز بودن آن این است که تامل برانگیز است. این موضوع هیجان انگیزی است که احتمالاً آن را در سایت های دیگر نخواهید دید، چه رسد به تحقیقات گسترده برای حمایت از ایده های ذکر شده.

آیا به کسب درآمد از طریق وبلاگ نویسی فکر کرده اید؟ آیا نتایجی را که می خواهید می بینید یا به یک پلاتو رسیده اید؟ از تجربه خود به من اطلاع دهید.

مشاوره با نیل پاتل

من از شما می خواهم بالاتر هدف بگیرید. بیایید در مورد چگونگی کسب درآمد از وبلاگ صحبت کنیم.

شما می خواهید مطمئن شوید که وبلاگ شما تعاملی و آموزنده است. وبلاگ شما چیزی را برای مخاطبان شما فراهم می کند، بنابراین باید ارزشی را به ارمغان بیاورید، در غیر این صورت فقط وبلاگ دیگری از بسیاری از آنها خواهید بود.

هیچ فرمولی برای ایجاد یک وبلاگ موفق وجود ندارد، اما یک موضوع مشترک وجود دارد: یک داستان منحصر به فرد برای گفتن داشته باشید.

این یک راه عالی برای تقویت جامعه آنلاین شماست.

یک آشفتگی زیبا: محتوای مفید چقدر پول در می آورد

اسکرین شات از "یک آشفتگی زیبا،" یک وبلاگ سبک زندگی که توسط خواهران السی لارسون و اما چپمن تأسیس شده است.

با دیدن اعداد بالا، به راحتی می توان فهمید که چرا آنها در میان وبلاگ های پردرآمد در سراسر جهان هستند.

در حالی که هیچ محصولی در HuffPost فروخته نمی‌شود، آن‌ها با وبلاگ‌هایی که ارزش آن‌ها را بیان می‌کنند، درآمد کسب می‌کنند و محتوای قابل اعتمادی ایجاد می‌کنند که خوانندگان را جذب می‌کند.

goop: سود از طریق سبک زندگی و برندسازی سلامتی

تصویری از وب سایت goop.

این ارزش ترافیک حدود 423 هزار دلار است اما محصولات سلامتی نیز در سایت فروخته می شود.

تصویری از وب‌سایت goop با برجسته‌کننده زرد رنگ که دور کلمات می‌چرخد "فروشگاه سلامتی."

نحوه ترکیب این خواهران در محصولات، بازاریابی وابسته و تبلیغات کار می کند زیرا مخاطبان آنها برای آموزش آنها به آنها اعتماد دارند. همه آنها به دنبال خلاقیت هستند، و مخاطبان آنها به دنبال خلاقیت هستند – چه در آشپزخانه و چه از طریق یک پروژه.

شما می توانید با وبلاگ ها درآمد کسب کنید، و من به شما نشان خواهم داد که چگونه.

داستان های موفقیت وبلاگ 2022

علاوه بر تعداد زیاد دامنه های ارجاع دهنده و بک لینک، السی و اما مهارت هایی را به مخاطبان خود ارائه می دهند. این کلید ایجاد رابطه با یک جامعه آنلاین است.

اکثر منابع درآمد وبلاگ به عوامل مختلفی مانند الگوریتم های موتور جستجو و بودجه برند بستگی دارد. بنابراین، من قویاً به شما توصیه می‌کنم با استفاده از منابع مختلف مانند تبلیغات، محصولات یا حمایت‌های مالی، درآمد خود را متنوع کنید.

اما در ابتدا به یک ذهنیت کارآفرینی نیاز دارید.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توانید از وبلاگ نویسی در مورد چیزهایی که دوست دارید درآمد کسب کنید؟

ببینید آژانس من چگونه می‌تواند رانندگی کند بیشتر ترافیک به وب سایت شما

  • سئو – باز کردن ترافیک SEO بیشتر نتایج واقعی را ببینید.
  • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود، لینک ها را دریافت می کند و ترافیک را جذب می کند.
  • رسانه پولی – استراتژی های پولی موثر با بازگشت سرمایه روشن.

زیرا بک لینک ها مانند گواهی برای صفحه(های) وب شما هستند. بک لینک ها برخی از مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی سئو هستند. هرچه URL های با رتبه بالاتر به صفحه شما پیوند داده شوند، اعتبار دامنه بیشتری به دست می آورید.

شما باید هدف و نیت واضحی از وبلاگ خود داشته باشید. اگر می خواهید در جایگاه خود اعتماد ایجاد کنید، به یک استراتژی نیاز دارید.

برخلاف دو مثال آخر، Yaro به شیوه وبلاگ “واقعی” نوشته شده است. این یک ناشر رسانه واقعی نیست و از فروش فضای تبلیغاتی درآمد کسب می کند.

من مطمئن هستم که شما از این یکی تعجب نمی کنید.

روی ساختن محتوایی تمرکز کنید که تبدیل به دنبال‌کننده‌های وفادار شود – و فرصت‌های کسب درآمد ناشی از آن – و ممکن است به موفقیتی مانند HuffPost یا goop برسید.

نتیجه

اما به راحتی پیش نخواهد آمد.

سایر صفحات برتر که درآمد ارگانیک را در goop به ارمغان می آورند، عموماً راهنما هستند. آنها علاوه بر اینکه پیشنهادات محصول روی صفحه نمایش داده می شود و تبلیغات از برندهای همسو، به مخاطب آموزش می دهند. goop نشان می‌دهد که وقتی با مخاطبان خود صادق باشید و محتوای منحصربه‌فردی را برای آن‌ها ارائه دهید، بازدهی را در تعداد مشاهده خواهید کرد.

یارو: درآمد ساختمان از طریق فضای تبلیغاتی

اسکرین شات از صفحه وب یارو استارک.

ما همچنین می توانیم این را در URL ها و کلمات کلیدی او مشاهده کنیم. کلیدواژه های برتر لاوسون – مارک دار و غیر مارک دار – شامل نظرات منابع پشتیبانی و قالب های قابل چاپ است. چیزی که او ارائه می دهد ارزشی دارد که برای مخاطبانش قابل لمس است.

یک تماس رزرو کنیدمنبع