7 بهترین رزومه ساز رایگان که تا به حال کشف کرده ایم


طبق گفته GetFive، تنها 30 درصد رزومه ها توسط سیستم های ردیابی متقاضی (ATS) تایید شده اند. پس از تایید رزومه ها، یک مدیر استخدام تنها به طور متوسط ​​6 ثانیه را صرف خواندن هر رزومه می کند.

با یک سازنده رزومه، می توانید یک رزومه حرفه ای شخصی سازی کنید که ATS را گذرانده، برای مدیر استخدام برجسته باشد و به شما کمک کند مصاحبه شغلی بعدی خود را دریافت کنید.

رزومه سازان هنگام ایجاد رزومه بسیار مفید هستند و می توانند به شما کمک کنند شخصیت منحصر به فرد خود را به نمایش بگذارید. در اینجا، ما لیستی از بهترین رزومه سازهای رایگان را گردآوری کرده ایم. به خواندن ادامه دهید و سپس دست به کار شوید تا خودتان با این ابزار طراحی کنید.

→ اکنون دانلود کنید: 12 الگوی رزومه [Free Download]

ما بهترین رزومه سازهای رایگان موجود در بازار را کشف کرده ایم. این رزومه سازها برای همه جویندگان کار، از سطح ابتدایی گرفته تا سطح اجرایی، عالی هستند. هر سازنده رزومه رایگان دارای یک رابط کاربری ساده، گزینه‌های سفارشی‌سازی و قالب‌هایی است که به شما کمک می‌کند رزومه کاملی برای شغل بعدی خود ایجاد کنید.

منبع ویژه: قالب های رزومه HubSpot

قالب های رزومه رایگان از hubspot

این قالب های رایگان را دانلود کنید تا افکار خود را روی کاغذ بیاورید و قبل از استفاده از رزومه ساز آنلاین رایگان، رزومه خود را برنامه ریزی کنید.

1. Zety: بهترین نکات برای ایجاد رزومه تخصصی

بهترین رزومه ساز رایگان: zetyZety یک رزومه ساز آنلاین عالی به دلیل قالب های پیشرفته است. می توانید به سرعت از ابتدا شروع کنید و اطلاعات خود را وارد کنید. عنصر مورد علاقه من در این ابزار این است که سایت شما را در این فرآیند راهنمایی می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطلاعات را پر کنید و سپس – voila! شما رزومه دارید در حالی که این ابزار رایگان است، باید یک حساب کاربری آنلاین ایجاد کنید.

برای استفاده رایگان از Zety، به‌جای انتخاب «ذخیره و بعدی»، پس از رسیدن به مرحله نهایی سازنده، روی «دانلود» در نوار ابزار سمت چپ کلیک کنید. سپس، «متن ساده (txt.)» را برای دانلود رایگان رزومه خود انتخاب کنید.

بهترین برای

Zety برای کسانی که به دنبال کمک متخصص در ایجاد رزومه خود هستند، بهترین است. این ابزار نکات و نکاتی را ارائه می دهد تا به شما در ایجاد محتوای رزومه کمک کند، و گزینه های سفارشی سازی متنوعی برای اطمینان از اینکه رزومه شما متناسب با نیازهای شما است، وجود دارد. در حالی که می توانید یک فایل .txt را به صورت رایگان دانلود کنید، هزینه آن برای یک فرمت فایل متفاوت 2.70 دلار است و برخی از قالب ها از گرافیک و رنگ هایی استفاده می کنند که با ATS تداخل دارند.

طرفداران

منفی

کاربران را در هر مرحله از فرآیند راهنمایی می کند و نکات و اعلان هایی را ارائه می دهد

دانلود رایگان یک فایل txt است. 2.70 دلار برای فرمت متفاوت

انواع گزینه های سفارشی سازی برای ایجاد یک رزومه منحصر به فرد

برخی از قالب ها با ATS تداخل دارند

ویژگی پیشنهاد خودکار توضیحاتی بهینه شده ATS از تجربه کاری و مهارت ها را ارائه می دهد

2. Resume Genius: بهترین برای ایجاد رزومه آسان و سریع

بهترین رزومه ساز رایگان: رزومه نابغهResume Genius بدون شک یکی از ساده ترین و سریع ترین ابزار رزومه رایگانی است که در اختیار دارید. این ابزار با یک رابط کاربری تمیز و آسان، شما را (به سرعت) در بخش‌های رزومه خود از جمله تحصیلات، تجربه کاری و مراجع راهنمایی می‌کند. این قالب های مختلفی را ارائه می دهد که از “تاج محل” تا “کلاسیک” متفاوت است. Resume Genius بخش های خالی را به راحتی پر می کند تا بتوانید در کمترین زمان یک رزومه چشمگیر و جامع داشته باشید.

بهترین برای

Resume Genius برای کسانی که به دنبال راهنمایی گام به گام هنگام ایجاد رزومه هستند، بهترین است. این ابزار نکات و توصیه هایی را در هر مرحله از فرآیند ارائه می دهد. گزینه های جستجوی Resume Genius به شما کمک می کند تا یک رزومه بهینه شده برای ATS بسازید که متناسب با صنعت و موقعیت شما سفارشی شود.

طرفداران

منفی

رابط کاربری آسان

دانلود رایگان یک فایل txt است. برای دانلود به صورت پی دی اف یا فرمت های مختلف باید هزینه یک دوره آزمایشی 14 روزه را پرداخت کنید

URL برای اشتراک گذاری و ردیابی عملکرد

گزینه ای برای آپلود رزومه موجود وجود ندارد، بنابراین باید هر بار از ابتدا شروع کنید و به روز رسانی را دشوار می کند.

می توانید موقعیت ها را جستجو کنید و از بین 50000+ امتیاز توضیحات شغلی که مربوط به چیزی است که برای آن درخواست می کنید، انتخاب کنید.

3. رزومه کامل من: بهترین راهنما برای ایجاد رزومه راهنمایی

بهترین رزومه ساز رایگان: رزومه کامل منرزومه کامل من به شما این امکان را می دهد که یا از ابتدا شروع کنید و اطلاعات را در قالبی خالی وارد کنید، یا اگر رزومه از قبل موجود را دارید آپلود کنید. علاوه بر این، این ابزار در حین حرکت در طول فرآیند، توصیه‌های متخصص را در اختیار شما قرار می‌دهد، از جمله عبارات پیشنهادی که می‌توانید برای نقش‌های خاص اضافه کنید.

رزومه کامل من همچنین به شما امکان می دهد بخش های اختیاری مانند گواهینامه ها، دستاوردها و وابستگی ها را در آن قرار دهید. این امر حیاتی است، به خصوص اگر تازه شروع به کار کرده اید یا صنایع را تغییر می دهید. این ابزار به ویژه در صورتی مفید است که برای یک نقش خلاقانه درخواست می دهید و می خواهید رنگ یا طرحی منحصر به فرد به رزومه خود اضافه کنید.

برای استفاده رایگان از My Perfect Resume، به‌جای انتخاب «ذخیره و بعدی» پس از رسیدن به مرحله نهایی سازنده، روی «دانلود» در نوار ابزار سمت چپ کلیک کنید. سپس، «متن ساده (txt.)» را برای دانلود رایگان رزومه خود انتخاب کنید.

بهترین برای

رزومه کامل من برای کسانی که به دنبال کمک راهنمایی هنگام ایجاد رزومه خود هستند بسیار عالی است. این ابزار الگوهایی را بر اساس سطح تجربه شما توصیه می‌کند و توصیه‌های تخصصی برای مهارت‌هایی که باید بر اساس عناوین شغلی شما گنجانده شود، ارائه می‌کند. در مقایسه با سایر ابزارهای لیست، گزینه های سفارشی سازی کمتری وجود دارد و تنها 9 قالب برای انتخاب وجود دارد.

طرفداران

منفی

الگوهایی را بر اساس سطح تجربه توصیه می کند

گزینه‌های سفارشی‌سازی کمتر، و تنها ۹ قالب برای انتخاب

توصیه های تخصصی برای مهارت ها و مسئولیت های شغلی بر اساس عنوان شغلی ارائه می دهد

برخی از قالب ها با ATS تداخل دارند

دانلود رایگان فایل txt. برای دانلود رزومه خود به صورت PDF یا Word باید برای یک دوره آزمایشی 14 روزه 2.95 دلار بپردازید.

4. رزومه استاندارد: بهترین برای کاربران فعال لینکدین

بهترین-رایگان-رزومه-سازندگان-استاندارد-رزومهرزومه استاندارد به شما امکان می دهد اطلاعات خود را مستقیماً از لینکدین وارد کنید و اگر نمایه لینکدین شما به روز باشد، آن را به یک صرفه جویی در زمان ایده آل تبدیل می کند.

پس‌زمینه سفید و ویژگی‌های مینیمالیستی به شما امکان می‌دهد بر روی آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنید – محتوای خود. می‌توانید بین «نوشتن» و «طراحی» به عقب و جلو بروید تا ببینید رزومه‌تان در حین پیش‌روی چگونه به نظر می‌رسد و پس از پایان کار، آن را به‌صورت PDF دانلود کنید. بهترین از همه، این ابزار همچنین رزومه شما را به صورت تلفن همراه پاسخگو می کند تا بتوانید آن را در گوشی هوشمند خود مشاهده کنید.

بهترین برای

رزومه استاندارد برای کاربران لینکدین عالی است که به دنبال ایجاد سریع رزومه سازگار با ATS هستند. این ابزار از نمایه لینکدین شما برای ساخت خودکار یک رزومه حرفه ای استفاده می کند. رزومه استاندارد همچنین نکاتی را برای بهبود رزومه شما ارائه می دهد.

طرفداران

منفی

رایگان

گزینه های سفارشی سازی یا ابزارهای متمرکز بر طراحی زیاد نیست

واردات آسان از نمایه لینکدین موجود

مینیمالیست، به شما کمک می کند تا روی تجربه و دستاوردهای خود تمرکز کنید

5. Canva: بهترین برای خلاقیت طراحی و بیانبهترین رزومه ساز رایگان: canva

اگر برای یک نقش خلاقانه درخواست می‌کنید یا می‌خواهید رزومه‌ای داشته باشید که واقعاً به شما امکان برجسته شدن بدهد، ممکن است از یکی از صدها الگوی طراح رایگان Canva استفاده کنید. انتخاب‌های Canva فوق‌العاده متنوع و منحصربه‌فرد هستند، بنابراین بدون شک یکی را که دوست دارید پیدا خواهید کرد، و وارد کردن بخش‌های رزومه می‌تواند به آسانی کپی و جای‌گذاری باشد. علاوه بر این، الگوها به دسته‌هایی مانند «طراحی گرافیکی»، «شرکتی» و «خلاق» تقسیم می‌شوند که انتخاب را بر اساس صنعت دلخواه شما آسان‌تر می‌کند.

بهترین برای

Canva بهترین گزینه برای کسانی است که به دنبال خلاقیت طراحی و بیان در رزومه خود هستند. اگرچه به طور خاص برای ساخت رزومه طراحی نشده است، اما این ابزار طیف گسترده ای از قالب ها، طرح ها و طرح ها را برای انتخاب در هنگام ایجاد رزومه ارائه می دهد.

طرفداران

منفی

رابط کاربری آسان

گزینه ای برای آپلود رزومه موجود وجود ندارد، بنابراین باید هر بار از ابتدا شروع کنید و به روز رسانی را دشوار می کند.

صدها قالب طراح رایگان

ویرایش عناصر طراحی مشکل است

قالب ها بر اساس صنعت دسته بندی می شوند

قالب بندی PDF Canva می تواند با ATS تداخل داشته باشد

6. در واقع: بهترین برای جویندگان کار در پلتفرم

بهترین سازنده رزومه رایگان: در واقعایجاد رزومه Indeed یک فرآیند فوق العاده سریع است. بهتر از همه، این سایت به شما امکان می دهد به محض اتمام کار، رزومه خود را به طور خودکار با کارفرمایان در Indeed به اشتراک بگذارید. اگر قبلاً رزومه ای را تکمیل کرده اید، همچنان ایده خوبی است که آن را در سایت آپلود کنید تا در معرض دید کارفرمایان بالقوه قرار بگیرید. در حالی که مسلماً به اندازه برخی از سایرین در این لیست گزینه های زیادی برای خلاقیت ارائه نمی دهد، اگر می خواهید رزومه سنتی تری ایجاد کنید و فوراً شروع به اشتراک گذاری آن کنید، Indeed یک گزینه چشمگیر است.

بهترین برای

رزومه ساز رایگان Indeed برای کسانی که می خواهند بلافاصله پس از ایجاد رزومه خود جستجوی شغلی خود را شروع کنند، بهترین است. این شما را در فرآیند ایجاد رزومه با مشاوره و راهنمایی های متخصص راهنمایی می کند تا به رزومه شما کمک کند توجه کارفرمایان را جلب کند. رزومه های ایجاد شده با استفاده از رزومه ساز رایگان Indeed به گونه ای طراحی شده اند که توسط ATS مشاهده و دریافت شوند.

طرفداران

منفی

رایگان

فقط هشت قالب

شامل نکات و توصیه های تخصصی است

گزینه های طراحی و سفارشی سازی محدود

قالب های سازگار با سیستم های ردیابی متقاضی (ATS)

وارد کردن یا آپلود رزومه یا نمایه لینکدین موجود ممکن نیست

رزومه تکمیل شده خود را به صورت خودکار در سایت به اشتراک بگذارید تا کارفرمایان و استخدام کنندگان آن را ببینند

7. Resume.com: بهترین برای ایجاد رزومه مینیمالیست

بهترین رزومه ساز رایگان: resume.comبا Resume.com می توانید در عرض چند دقیقه یک رزومه زیبا بسازید. اگر به دنبال توصیه هایی در مورد مواردی که باید در رزومه خود بگنجانید، این ابزار یک گزینه عالی است. علاوه بر این، این سایت دارای قالب های محبوب برای دسته های شغلی مختلف است که به شما کمک می کند از رقبا متمایز شوید.

برای استفاده رایگان از آن، وقتی در آخرین مرحله هستید، یک پنجره بازشو می‌بینید که می‌گوید یک حساب ایجاد کنید – در عوض، فقط روی «اکنون رد شوید» کلیک کنید. سپس در گوشه بالا سمت راست می توانید روی دکمه دانلود کلیک کنید.

بهترین برای

Resume.com برای جویندگان کار عالی است که به دنبال ایجاد سریع یک رزومه حرفه ای هستند. این سازنده رزومه 100٪ رایگان نمونه هایی را برای کمک به شما در طول فرآیند ارائه می دهد.

طرفداران

منفی

کاملا رایگان

گزینه های محدود برای طراحی و سفارشی سازی

وارد کردن لینکدین

بدون محتوای از پیش نوشته شده

به اشتراک گذاری، چاپ و دانلود در قالب های مختلف

حداقل راهنمایی برای ایجاد رزومه

ساختن رزومه می تواند احساس کند که به یک بوم خالی خیره شده اید. اما با یک رزومه ساز آنلاین، می توانید توصیه هایی دریافت کنید و یک سند زیبا بسازید که بدون نیاز به مدرک طراحی گرافیک برجسته شود.

بهترین رزومه ساز کدام است؟

بهترین سازنده رزومه برای شما بسته به نیاز شما متفاوت خواهد بود.

اگر ابزاری را ترجیح می دهید که شما را در فرآیند ایجاد رزومه راهنمایی کند، توصیه می کنیم از سازنده ای استفاده کنید که نکات و پیشنهادات را ارائه می دهد. اگر یک سازنده رزومه را ترجیح می دهید که به طور خودکار رزومه ایجاد کند، ما ابزاری را توصیه می کنیم که اطلاعات را از LinkedIn می کشد. اگر ترجیح می دهید هنگام ساخت رزومه خود آزادی خلاقانه داشته باشید، توصیه می کنیم از ابزاری استفاده کنید که شامل گزینه های سفارشی سازی است.

رزومه‌سازی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده می‌کند و متناسب با صنعت و سبک شخصی شماست، و به خوبی در راه به دست آوردن نگاه دوم از مدیران استخدام خواهید بود.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در مارس 2019 منتشر شد و برای جامعیت به روز شد.

دعوت به اقدام جدیدمنبع