7 بهترین رزومه ساز رایگان که تا به حال کشف کرده ایم

گزینه های طراحی و سفارشی سازی محدود

فقط هشت قالب

ساختن رزومه می تواند احساس کند که به یک بوم خالی خیره شده اید. اما با یک رزومه ساز آنلاین، می توانید توصیه هایی دریافت کنید و یک سند زیبا بسازید که بدون نیاز به مدرک طراحی گرافیک برجسته شود.

بهترین رزومه ساز کدام است؟

بهترین سازنده رزومه برای شما بسته به نیاز شما متفاوت خواهد بود.

دعوت به اقدام جدیدمنبع

کاملا رایگان

ویژگی پیشنهاد خودکار توضیحاتی بهینه شده ATS از تجربه کاری و مهارت ها را ارائه می دهد

2. Resume Genius: بهترین برای ایجاد رزومه آسان و سریع

گزینه های محدود برای طراحی و سفارشی سازی

Resume Genius برای کسانی که به دنبال راهنمایی گام به گام هنگام ایجاد رزومه هستند، بهترین است. این ابزار نکات و توصیه هایی را در هر مرحله از فرآیند ارائه می دهد. گزینه های جستجوی Resume Genius به شما کمک می کند تا یک رزومه بهینه شده برای ATS بسازید که متناسب با صنعت و موقعیت شما سفارشی شود.

گزینه ای برای آپلود رزومه موجود وجود ندارد، بنابراین باید هر بار از ابتدا شروع کنید و به روز رسانی را دشوار می کند.

رزومه استاندارد برای کاربران لینکدین عالی است که به دنبال ایجاد سریع رزومه سازگار با ATS هستند. این ابزار از نمایه لینکدین شما برای ساخت خودکار یک رزومه حرفه ای استفاده می کند. رزومه استاندارد همچنین نکاتی را برای بهبود رزومه شما ارائه می دهد.

شامل نکات و توصیه های تخصصی است

منفی

منفی

واردات آسان از نمایه لینکدین موجود

رابط کاربری آسان

وارد کردن یا آپلود رزومه یا نمایه لینکدین موجود ممکن نیست

بهترین رزومه ساز رایگان: resume.comبا Resume.com می توانید در عرض چند دقیقه یک رزومه زیبا بسازید. اگر به دنبال توصیه هایی در مورد مواردی که باید در رزومه خود بگنجانید، این ابزار یک گزینه عالی است. علاوه بر این، این سایت دارای قالب های محبوب برای دسته های شغلی مختلف است که به شما کمک می کند از رقبا متمایز شوید.

برای استفاده رایگان از Zety، به‌جای انتخاب «ذخیره و بعدی»، پس از رسیدن به مرحله نهایی سازنده، روی «دانلود» در نوار ابزار سمت چپ کلیک کنید. سپس، «متن ساده (txt.)» را برای دانلود رایگان رزومه خود انتخاب کنید.

بهترین برای

برای استفاده رایگان از My Perfect Resume، به‌جای انتخاب «ذخیره و بعدی» پس از رسیدن به مرحله نهایی سازنده، روی «دانلود» در نوار ابزار سمت چپ کلیک کنید. سپس، «متن ساده (txt.)» را برای دانلود رایگان رزومه خود انتخاب کنید.

بهترین برای

اگر ابزاری را ترجیح می دهید که شما را در فرآیند ایجاد رزومه راهنمایی کند، توصیه می کنیم از سازنده ای استفاده کنید که نکات و پیشنهادات را ارائه می دهد. اگر یک سازنده رزومه را ترجیح می دهید که به طور خودکار رزومه ایجاد کند، ما ابزاری را توصیه می کنیم که اطلاعات را از LinkedIn می کشد. اگر ترجیح می دهید هنگام ساخت رزومه خود آزادی خلاقانه داشته باشید، توصیه می کنیم از ابزاری استفاده کنید که شامل گزینه های سفارشی سازی است.

حداقل راهنمایی برای ایجاد رزومه

→ اکنون دانلود کنید: 12 الگوی رزومه [Free Download]

منفی

3. رزومه کامل من: بهترین راهنما برای ایجاد رزومه راهنمایی

بهترین-رایگان-رزومه-سازندگان-استاندارد-رزومهرزومه استاندارد به شما امکان می دهد اطلاعات خود را مستقیماً از لینکدین وارد کنید و اگر نمایه لینکدین شما به روز باشد، آن را به یک صرفه جویی در زمان ایده آل تبدیل می کند.

دانلود رایگان یک فایل txt است. 2.70 دلار برای فرمت متفاوت

برخی از قالب ها با ATS تداخل دارند

5. Canva: بهترین برای خلاقیت طراحی و بیانبهترین رزومه ساز رایگان: canva

توصیه های تخصصی برای مهارت ها و مسئولیت های شغلی بر اساس عنوان شغلی ارائه می دهد

دانلود رایگان یک فایل txt است. برای دانلود به صورت پی دی اف یا فرمت های مختلف باید هزینه یک دوره آزمایشی 14 روزه را پرداخت کنید

طرفداران

رزومه تکمیل شده خود را به صورت خودکار در سایت به اشتراک بگذارید تا کارفرمایان و استخدام کنندگان آن را ببینند

قالب بندی PDF Canva می تواند با ATS تداخل داشته باشد

6. در واقع: بهترین برای جویندگان کار در پلتفرم

قالب های سازگار با سیستم های ردیابی متقاضی (ATS)

برای استفاده رایگان از آن، وقتی در آخرین مرحله هستید، یک پنجره بازشو می‌بینید که می‌گوید یک حساب ایجاد کنید – در عوض، فقط روی «اکنون رد شوید» کلیک کنید. سپس در گوشه بالا سمت راست می توانید روی دکمه دانلود کلیک کنید.

بهترین برای

7. Resume.com: بهترین برای ایجاد رزومه مینیمالیست

بهترین سازنده رزومه رایگان: در واقعایجاد رزومه Indeed یک فرآیند فوق العاده سریع است. بهتر از همه، این سایت به شما امکان می دهد به محض اتمام کار، رزومه خود را به طور خودکار با کارفرمایان در Indeed به اشتراک بگذارید. اگر قبلاً رزومه ای را تکمیل کرده اید، همچنان ایده خوبی است که آن را در سایت آپلود کنید تا در معرض دید کارفرمایان بالقوه قرار بگیرید. در حالی که مسلماً به اندازه برخی از سایرین در این لیست گزینه های زیادی برای خلاقیت ارائه نمی دهد، اگر می خواهید رزومه سنتی تری ایجاد کنید و فوراً شروع به اشتراک گذاری آن کنید، Indeed یک گزینه چشمگیر است.

بهترین برای

Resume.com برای جویندگان کار عالی است که به دنبال ایجاد سریع یک رزومه حرفه ای هستند. این سازنده رزومه 100٪ رایگان نمونه هایی را برای کمک به شما در طول فرآیند ارائه می دهد.

رزومه کامل من همچنین به شما امکان می دهد بخش های اختیاری مانند گواهینامه ها، دستاوردها و وابستگی ها را در آن قرار دهید. این امر حیاتی است، به خصوص اگر تازه شروع به کار کرده اید یا صنایع را تغییر می دهید. این ابزار به ویژه در صورتی مفید است که برای یک نقش خلاقانه درخواست می دهید و می خواهید رنگ یا طرحی منحصر به فرد به رزومه خود اضافه کنید.

وارد کردن لینکدین

رابط کاربری آسان

طرفداران

بهترین رزومه ساز رایگان: رزومه نابغهResume Genius بدون شک یکی از ساده ترین و سریع ترین ابزار رزومه رایگانی است که در اختیار دارید. این ابزار با یک رابط کاربری تمیز و آسان، شما را (به سرعت) در بخش‌های رزومه خود از جمله تحصیلات، تجربه کاری و مراجع راهنمایی می‌کند. این قالب های مختلفی را ارائه می دهد که از “تاج محل” تا “کلاسیک” متفاوت است. Resume Genius بخش های خالی را به راحتی پر می کند تا بتوانید در کمترین زمان یک رزومه چشمگیر و جامع داشته باشید.

بهترین برای

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در مارس 2019 منتشر شد و برای جامعیت به روز شد.

این قالب های رایگان را دانلود کنید تا افکار خود را روی کاغذ بیاورید و قبل از استفاده از رزومه ساز آنلاین رایگان، رزومه خود را برنامه ریزی کنید.

1. Zety: بهترین نکات برای ایجاد رزومه تخصصی

قالب ها بر اساس صنعت دسته بندی می شوند

رایگان

بهترین رزومه ساز رایگان: zetyZety یک رزومه ساز آنلاین عالی به دلیل قالب های پیشرفته است. می توانید به سرعت از ابتدا شروع کنید و اطلاعات خود را وارد کنید. عنصر مورد علاقه من در این ابزار این است که سایت شما را در این فرآیند راهنمایی می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطلاعات را پر کنید و سپس – voila! شما رزومه دارید در حالی که این ابزار رایگان است، باید یک حساب کاربری آنلاین ایجاد کنید.

طرفداران

گزینه ای برای آپلود رزومه موجود وجود ندارد، بنابراین باید هر بار از ابتدا شروع کنید و به روز رسانی را دشوار می کند.

برخی از قالب ها با ATS تداخل دارند

رزومه ساز رایگان Indeed برای کسانی که می خواهند بلافاصله پس از ایجاد رزومه خود جستجوی شغلی خود را شروع کنند، بهترین است. این شما را در فرآیند ایجاد رزومه با مشاوره و راهنمایی های متخصص راهنمایی می کند تا به رزومه شما کمک کند توجه کارفرمایان را جلب کند. رزومه های ایجاد شده با استفاده از رزومه ساز رایگان Indeed به گونه ای طراحی شده اند که توسط ATS مشاهده و دریافت شوند.

رایگان

طرفداران

منفی

گزینه های سفارشی سازی یا ابزارهای متمرکز بر طراحی زیاد نیست

مینیمالیست، به شما کمک می کند تا روی تجربه و دستاوردهای خود تمرکز کنید

Canva بهترین گزینه برای کسانی است که به دنبال خلاقیت طراحی و بیان در رزومه خود هستند. اگرچه به طور خاص برای ساخت رزومه طراحی نشده است، اما این ابزار طیف گسترده ای از قالب ها، طرح ها و طرح ها را برای انتخاب در هنگام ایجاد رزومه ارائه می دهد.

قالب های رزومه رایگان از hubspot

به اشتراک گذاری، چاپ و دانلود در قالب های مختلف

با یک سازنده رزومه، می توانید یک رزومه حرفه ای شخصی سازی کنید که ATS را گذرانده، برای مدیر استخدام برجسته باشد و به شما کمک کند مصاحبه شغلی بعدی خود را دریافت کنید.

طرفداران

منفی

رزومه کامل من برای کسانی که به دنبال کمک راهنمایی هنگام ایجاد رزومه خود هستند بسیار عالی است. این ابزار الگوهایی را بر اساس سطح تجربه شما توصیه می‌کند و توصیه‌های تخصصی برای مهارت‌هایی که باید بر اساس عناوین شغلی شما گنجانده شود، ارائه می‌کند. در مقایسه با سایر ابزارهای لیست، گزینه های سفارشی سازی کمتری وجود دارد و تنها 9 قالب برای انتخاب وجود دارد.

منفی

بدون محتوای از پیش نوشته شده

منفی

Zety برای کسانی که به دنبال کمک متخصص در ایجاد رزومه خود هستند، بهترین است. این ابزار نکات و نکاتی را ارائه می دهد تا به شما در ایجاد محتوای رزومه کمک کند، و گزینه های سفارشی سازی متنوعی برای اطمینان از اینکه رزومه شما متناسب با نیازهای شما است، وجود دارد. در حالی که می توانید یک فایل .txt را به صورت رایگان دانلود کنید، هزینه آن برای یک فرمت فایل متفاوت 2.70 دلار است و برخی از قالب ها از گرافیک و رنگ هایی استفاده می کنند که با ATS تداخل دارند.

دانلود رایگان فایل txt. برای دانلود رزومه خود به صورت PDF یا Word باید برای یک دوره آزمایشی 14 روزه 2.95 دلار بپردازید.

4. رزومه استاندارد: بهترین برای کاربران فعال لینکدین

بهترین رزومه ساز رایگان: رزومه کامل منرزومه کامل من به شما این امکان را می دهد که یا از ابتدا شروع کنید و اطلاعات را در قالبی خالی وارد کنید، یا اگر رزومه از قبل موجود را دارید آپلود کنید. علاوه بر این، این ابزار در حین حرکت در طول فرآیند، توصیه‌های متخصص را در اختیار شما قرار می‌دهد، از جمله عبارات پیشنهادی که می‌توانید برای نقش‌های خاص اضافه کنید.

URL برای اشتراک گذاری و ردیابی عملکرد

رزومه سازان هنگام ایجاد رزومه بسیار مفید هستند و می توانند به شما کمک کنند شخصیت منحصر به فرد خود را به نمایش بگذارید. در اینجا، ما لیستی از بهترین رزومه سازهای رایگان را گردآوری کرده ایم. به خواندن ادامه دهید و سپس دست به کار شوید تا خودتان با این ابزار طراحی کنید.

پس‌زمینه سفید و ویژگی‌های مینیمالیستی به شما امکان می‌دهد بر روی آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنید – محتوای خود. می‌توانید بین «نوشتن» و «طراحی» به عقب و جلو بروید تا ببینید رزومه‌تان در حین پیش‌روی چگونه به نظر می‌رسد و پس از پایان کار، آن را به‌صورت PDF دانلود کنید. بهترین از همه، این ابزار همچنین رزومه شما را به صورت تلفن همراه پاسخگو می کند تا بتوانید آن را در گوشی هوشمند خود مشاهده کنید.

بهترین برای

گزینه‌های سفارشی‌سازی کمتر، و تنها ۹ قالب برای انتخاب

انواع گزینه های سفارشی سازی برای ایجاد یک رزومه منحصر به فرد

طرفداران

رزومه‌سازی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده می‌کند و متناسب با صنعت و سبک شخصی شماست، و به خوبی در راه به دست آوردن نگاه دوم از مدیران استخدام خواهید بود.

ما بهترین رزومه سازهای رایگان موجود در بازار را کشف کرده ایم. این رزومه سازها برای همه جویندگان کار، از سطح ابتدایی گرفته تا سطح اجرایی، عالی هستند. هر سازنده رزومه رایگان دارای یک رابط کاربری ساده، گزینه‌های سفارشی‌سازی و قالب‌هایی است که به شما کمک می‌کند رزومه کاملی برای شغل بعدی خود ایجاد کنید.

منبع ویژه: قالب های رزومه HubSpot

صدها قالب طراح رایگان

کاربران را در هر مرحله از فرآیند راهنمایی می کند و نکات و اعلان هایی را ارائه می دهد

ویرایش عناصر طراحی مشکل است

اگر برای یک نقش خلاقانه درخواست می‌کنید یا می‌خواهید رزومه‌ای داشته باشید که واقعاً به شما امکان برجسته شدن بدهد، ممکن است از یکی از صدها الگوی طراح رایگان Canva استفاده کنید. انتخاب‌های Canva فوق‌العاده متنوع و منحصربه‌فرد هستند، بنابراین بدون شک یکی را که دوست دارید پیدا خواهید کرد، و وارد کردن بخش‌های رزومه می‌تواند به آسانی کپی و جای‌گذاری باشد. علاوه بر این، الگوها به دسته‌هایی مانند «طراحی گرافیکی»، «شرکتی» و «خلاق» تقسیم می‌شوند که انتخاب را بر اساس صنعت دلخواه شما آسان‌تر می‌کند.

بهترین برای

الگوهایی را بر اساس سطح تجربه توصیه می کند

طبق گفته GetFive، تنها 30 درصد رزومه ها توسط سیستم های ردیابی متقاضی (ATS) تایید شده اند. پس از تایید رزومه ها، یک مدیر استخدام تنها به طور متوسط ​​6 ثانیه را صرف خواندن هر رزومه می کند.

طرفداران

می توانید موقعیت ها را جستجو کنید و از بین 50000+ امتیاز توضیحات شغلی که مربوط به چیزی است که برای آن درخواست می کنید، انتخاب کنید.