7 بهترین روش برای ساختن فرم‌های جذب سرنخ فوق‌العاده

فرم زیر نمونه ای از فرمی است که در بالای صفحه قرار دارد. با این حال، این جذاب ترین عنصر در صفحه نیست – محتوا است.

فرم‌های جمع‌آوری اطلاعات از مشتریان بالقوه در ازای یک پیشنهاد یا یک محتوا جمع‌آوری می‌کنند. هنگامی که یک بازدیدکننده وب سایت فرمی را با اطلاعات خود پر می کند، می تواند به پیشنهاد شما دسترسی پیدا کند.

به عنوان مثال، اگر بیش از 10000 دلار برای ایجاد یک گزارش بازاریابی خرج کنید، می خواهید از این منبع سرنخ های با هدف بالا ایجاد کنید. به این معنی که شما باید فراتر از نام و ایمیل کسانی که می‌خواهند گزارش را دانلود کنند، بروید.

فرم جذب سرنخ به شما کمک می کند مشتریان بالقوه ای را ایجاد کنید که منابع را از صفحه فرود شما دانلود می کنند. این فرم ها هنگام تبلیغ کتاب های الکترونیکی، مطالعات موردی، گزارش های تحقیقاتی و وبینارها رایج هستند.

نرخ تبدیل بر اساس وقوع ارسال در فرم جذب سرنخ

نکته حرفه ای: مشتریان بالقوه وقتی یک فرم طولانی جذب سرنخ را می بینند، هماهنگ می شوند. برای دور زدن این موضوع، از یک فرم ضبط پیشرونده که شامل مراحل است استفاده کنید. این به بازدیدکنندگان یک تصویر ذهنی از سرعت تکمیل فرم و دانلود منبع شما می دهد.
فرم گرفتن سرب در مراحل

هنگام ایجاد فرم خود، تعادل خوبی بین جمع آوری اطلاعات کافی و عدم درخواست اطلاعات اضافی که بازدیدکنندگان شما تمایلی به ارائه آن ندارند، پیدا کنید.

اگر بازدیدکنندگان تصمیم بگیرند که محتوا را می‌خواهند، با کلیک بر روی دکمه «دانلود گزارش کامل» به‌طور خودکار آنها را به یک فرم مختصر در پایین صفحه پیمایش می‌کند.

منبع تصویر

چه افرادی برای نقشی در یک شرکت درخواست دهند، یک منبع رایگان دانلود کنند یا در مورد خدمات شما با شما تماس بگیرند، پس از زدن دکمه ارسال شما، می خواهند پاسخی دریافت کنند.

صرف نظر از موقعیت مکانی فرم در وب سایت شما، باید خط مشی رازداری خود را در جایی قرار دهید که به راحتی قابل مشاهده باشد. اگر بالقوه در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات خود شک و تردید داشته باشند، این امر باعث آرامش آنها می شود.

بنابراین شما یک پیشنهاد عالی ایجاد کرده اید و یک صفحه وب برای تبلیغ آن ایجاد کرده اید. اکنون برای جمع‌آوری اطلاعات به فرمی برای جمع‌آوری اطلاعات نیاز دارید. بنابراین، فرم جذب سرب چیست؟

سرب-گرفتن-فرم ها

قرار دادن فرم در کنار کپی صفحه فرود روشی عالی برای یادآوری منابع ارزشمندی است که کاربران در صورت ارسال اطلاعات اولیه خود دریافت خواهند کرد.

در این پست، مزایای فرم های جذب سرنخ و همچنین هفت روش برتر را خواهید آموخت که به شما در جذب مشتریان بالقوه کمک می کند. این راهنما شامل موارد زیر است: