8 بهترین پادکست مدیریت پروژه برای گوش دادن در سال 2022

این پادکست از موسسه مدیریت پروژه واشنگتن دی سی پلاس تهیه شده است، شما طیف گسترده ای از دیدگاه ها را در مورد مدیریت پروژه جمع آوری خواهید کرد. میزبان، کندال لات، تجربه ای را از نقش های مدیریت پروژه و درون C-suite به ارمغان می آورد. مهمانان نیز از پیشینه ها و صنعت های مختلفی می آیند.

این پادکست نکات و ترفندهای واقعی مدیریت پروژه را از کارشناسان سراسر جهان ارائه می دهد. آرون مورفی میزبان با رهبران کسب و کار، کارآفرینان و مدیران پروژه صحبت می کند تا بینش های متفکرانه ای را ارائه دهد.

پادکست Digital Project Manager الهام‌بخش، راهنماها، نکات، ترفندها، ابزارها، توصیه‌های عملی و داستان‌های متفکرانه را ارائه می‌دهد. اپیزودها همه چیز را تحت چتر مدیریت پروژه پوشش می دهند – از جمله مدیریت بودجه و انتظارات، تعیین معیارها و عواملی که باعث تحول دیجیتال می شوند.

دعوت به اقدام جدیدمنبع

آنچه ما دوست داریم: این پادکست دانش زیادی را ارائه می دهد. هر قسمت شامل نکات و توصیه های کاربردی برای PM در تمام سطوح مهارت است.

3. مدیریت پروژه ساعت خوش

پادکست مدیریت پروژه، ساعت خوش PM

پادکست مدیریت پروژه، پادکست افراد و پروژه ها

آنچه ما دوست داریم: کرو و یتس از متخصصان مختلف موضوع دعوت می کنند تا به این برنامه بروند. مکالمات از مشاوره برای شخصی که تازه شروع به مدیریت پروژه کرده است تا راهنمایی های رهبری – از جمله نحوه مدیریت عدم اطمینان.

2. PM Point Of View

آنچه ما دوست داریم: بحث در مورد The Biker PM می تواند به نفع هر صاحب کسب و کار کوچک یا کارآفرینی باشد که به راهنمایی در مورد چگونگی اجتناب از دام های مدیریت پروژه نیاز دارد.

6. فرافکنی شده

آنچه ما دوست داریم: میزبان Galen Low فراتر از بحث در مورد روندهای صنعت است. او با مهمانان ارتباط برقرار می کند و توصیه های عملی ارائه می دهد که به شما در هر جنبه ای از مدیریت پروژه کمک می کند.

چه حرفه ای باشید و چه تازه کار خود را شروع کرده اید، ما 8 تا از بهترین پادکست های مدیریت پروژه را گردآوری کرده ایم تا در سفر به شما کمک کنیم. این پادکست ها موضوعات متنوعی از فرهنگ شرکت گرفته تا رهبری سازمانی را پوشش می دهند.

این پادکست که توسط موسسه مدیریت پروژه ایجاد شده است، برای افرادی است که ابتکارات استراتژیک را رهبری می کنند که ارزشی را برای سازمان خود ارائه می دهد. مهمانان شامل مدیران ارشد و در حال رشد پروژه، رهبران کسب و کار در فورچون 500 شرکت و استارت آپ، نویسندگان پرفروش، محققان برتر و طیف وسیعی از متفکران پیشرو هستند.

هر دو تازه وارد صنعت به مدیران پروژه های قدیمی می توانند چیز جدیدی از این نمایش ها بیاموزند. به علاوه، نکاتی را جمع آوری خواهید کرد که می تواند مهارت های مدیریت پروژه شما را به سطح بعدی برساند.

برای دریافت ابزار مدیریت پروژه HubSpot اینجا را کلیک کنید

در زیر یک شیرجه عمیق انجام دهید.

1. این را مدیریت کنید – پادکست مدیریت پروژه

این پادکست نگاهی درونی به هر جنبه ای از مدیریت پروژه ارائه می دهد. در هر قسمت، کرو و ییتس اطلاعات خودی و نکات عملی را به اشتراک می گذارند. موضوعات بحث اخیر شامل چالش های مدیریت از راه دور، تغییر شکل نوآوری پروژه و فرهنگ سازی است.

این پادکست بر تقاطع افراد و پروژه ها متمرکز است – جایی که کار در دنیای واقعی انجام می شود. در اینجا نکات مدیریتی را می آموزید که می تواند به تیم شما کمک کند تا در مسیر خود باقی بماند و در موارد مهم با هم همکاری کند.

بهترین پادکست مدیریت پروژه، دیدگاه pm

  • میزبان: کندال لات، رئیس شرکت OSP International LLC
  • طول: 1 ساعت
  • کجا گوش کنیم: پادکست و استیچر اپل

Biker PM پادکست مدیریت پروژه عالی برای مشاغل کوچک است. میزبان آنتونی پاولیچ، کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک را برای بحث در مورد چالش‌های مدیریت پروژه که با آن مواجه هستند، دعوت می‌کند. در اینجا، آن‌ها تشخیص می‌دهند که چه چیزی مؤثر بوده، چه چیزی مؤثر نیست، و چگونه می‌توان در استارت‌آپ‌های جدید پیمایش کرد.

بهترین پادکست مدیریت bproject، Projectified

5. دوچرخه سوار PM

پادکست مدیریت پروژه، بهشت ​​مدیریت پروژه

بهترین پادکست مدیریت پروژه، این را مدیریت کنید

حوزه مدیریت پروژه در حال رشد است. به گفته موسسه مدیریت پروژه، تا سال 2027، کارفرمایان 88 میلیون نقش PM خواهند داشت. برای استفاده از فرصت‌های جدید، مدیران ارشد باید از روندها و بینش‌های صنعت به‌روز باشند.

شخص روی مبل به پادکست های مدیریت پروژه گوش می دهد

آنچه ما دوست داریم: بعد از هر اپیزود، با راهنمایی و درک کامل کنار می‌روید تا به شما در غلبه بر چالش‌های دنیای واقعی کمک کند. این شامل مدیریت تغییر، تغییر رفتار سازمانی و ایجاد یک سبک مدیریت پروژه است که با فرهنگ شرکت شما همسو باشد.

انتخاب پادکست مناسب

پادکست مدیریت پروژه، The Biker PM

آنچه ما دوست داریم: Projectified توسط موسسه مدیریت پروژه، یک سازمان عضویت حرفه ای برای مدیریت پروژه تولید می شود. می توانید به محتوای پادکست به درستی و مطابق با استانداردهای صنعت اعتماد کنید.

7. پادکست افراد و پروژه ها