8 بهترین پادکست مدیریت پروژه برای گوش دادن در سال 2022


حوزه مدیریت پروژه در حال رشد است. به گفته موسسه مدیریت پروژه، تا سال 2027، کارفرمایان 88 میلیون نقش PM خواهند داشت. برای استفاده از فرصت‌های جدید، مدیران ارشد باید از روندها و بینش‌های صنعت به‌روز باشند.

شخص روی مبل به پادکست های مدیریت پروژه گوش می دهد

برای دریافت ابزار مدیریت پروژه HubSpot اینجا را کلیک کنید

چه حرفه ای باشید و چه تازه کار خود را شروع کرده اید، ما 8 تا از بهترین پادکست های مدیریت پروژه را گردآوری کرده ایم تا در سفر به شما کمک کنیم. این پادکست ها موضوعات متنوعی از فرهنگ شرکت گرفته تا رهبری سازمانی را پوشش می دهند.

در زیر یک شیرجه عمیق انجام دهید.

1. این را مدیریت کنید – پادکست مدیریت پروژه

بهترین پادکست مدیریت پروژه، این را مدیریت کنید

این پادکست نگاهی درونی به هر جنبه ای از مدیریت پروژه ارائه می دهد. در هر قسمت، کرو و ییتس اطلاعات خودی و نکات عملی را به اشتراک می گذارند. موضوعات بحث اخیر شامل چالش های مدیریت از راه دور، تغییر شکل نوآوری پروژه و فرهنگ سازی است.

آنچه ما دوست داریم: کرو و یتس از متخصصان مختلف موضوع دعوت می کنند تا به این برنامه بروند. مکالمات از مشاوره برای شخصی که تازه شروع به مدیریت پروژه کرده است تا راهنمایی های رهبری – از جمله نحوه مدیریت عدم اطمینان.

2. PM Point Of View

بهترین پادکست مدیریت پروژه، دیدگاه pm

  • میزبان: کندال لات، رئیس شرکت OSP International LLC
  • طول: 1 ساعت
  • کجا گوش کنیم: پادکست و استیچر اپل

این پادکست از موسسه مدیریت پروژه واشنگتن دی سی پلاس تهیه شده است، شما طیف گسترده ای از دیدگاه ها را در مورد مدیریت پروژه جمع آوری خواهید کرد. میزبان، کندال لات، تجربه ای را از نقش های مدیریت پروژه و درون C-suite به ارمغان می آورد. مهمانان نیز از پیشینه ها و صنعت های مختلفی می آیند.

آنچه ما دوست داریم: این پادکست دانش زیادی را ارائه می دهد. هر قسمت شامل نکات و توصیه های کاربردی برای PM در تمام سطوح مهارت است.

3. مدیریت پروژه ساعت خوش

پادکست مدیریت پروژه، ساعت خوش PM

در هر قسمت، Essendrup و Anderson یک مشکل رایج در مدیریت پروژه امروزی را پوشش می دهند. آنها سپس به توصیه های عملی و مثال های واقعی می پردازند. علاوه بر بینش ها و نکات صنعت، میزبانان مطالعات موردی متفکرانه ای را ارائه می دهند.

آنچه ما دوست داریم: هر قسمت مانند یک بحث معمولی با دوستان شما است. اگر به دنبال پادکستی هستید که گفتگوهای صادقانه در مورد مسائل دنیای واقعی در مدیریت پروژه ارائه دهد، این پادکست برای شماست.

4. پادکست مدیر پروژه دیجیتال

بهترین پادکست مدیریت پروژه، پادکست Digital Project Manager

پادکست Digital Project Manager الهام‌بخش، راهنماها، نکات، ترفندها، ابزارها، توصیه‌های عملی و داستان‌های متفکرانه را ارائه می‌دهد. اپیزودها همه چیز را تحت چتر مدیریت پروژه پوشش می دهند – از جمله مدیریت بودجه و انتظارات، تعیین معیارها و عواملی که باعث تحول دیجیتال می شوند.

آنچه ما دوست داریم: میزبان Galen Low فراتر از بحث در مورد روندهای صنعت است. او با مهمانان ارتباط برقرار می کند و توصیه های عملی ارائه می دهد که به شما در هر جنبه ای از مدیریت پروژه کمک می کند.

5. دوچرخه سوار PM

پادکست مدیریت پروژه، The Biker PM

Biker PM پادکست مدیریت پروژه عالی برای مشاغل کوچک است. میزبان آنتونی پاولیچ، کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک را برای بحث در مورد چالش‌های مدیریت پروژه که با آن مواجه هستند، دعوت می‌کند. در اینجا، آن‌ها تشخیص می‌دهند که چه چیزی مؤثر بوده، چه چیزی مؤثر نیست، و چگونه می‌توان در استارت‌آپ‌های جدید پیمایش کرد.

آنچه ما دوست داریم: بحث در مورد The Biker PM می تواند به نفع هر صاحب کسب و کار کوچک یا کارآفرینی باشد که به راهنمایی در مورد چگونگی اجتناب از دام های مدیریت پروژه نیاز دارد.

6. فرافکنی شده

بهترین پادکست مدیریت bproject، Projectified

این پادکست که توسط موسسه مدیریت پروژه ایجاد شده است، برای افرادی است که ابتکارات استراتژیک را رهبری می کنند که ارزشی را برای سازمان خود ارائه می دهد. مهمانان شامل مدیران ارشد و در حال رشد پروژه، رهبران کسب و کار در فورچون 500 شرکت و استارت آپ، نویسندگان پرفروش، محققان برتر و طیف وسیعی از متفکران پیشرو هستند.

آنچه ما دوست داریم: Projectified توسط موسسه مدیریت پروژه، یک سازمان عضویت حرفه ای برای مدیریت پروژه تولید می شود. می توانید به محتوای پادکست به درستی و مطابق با استانداردهای صنعت اعتماد کنید.

7. پادکست افراد و پروژه ها

پادکست مدیریت پروژه، پادکست افراد و پروژه ها

این پادکست بر تقاطع افراد و پروژه ها متمرکز است – جایی که کار در دنیای واقعی انجام می شود. در اینجا نکات مدیریتی را می آموزید که می تواند به تیم شما کمک کند تا در مسیر خود باقی بماند و در موارد مهم با هم همکاری کند.

آنچه ما دوست داریم: اگر می خواهید یک برداشت تازه از مدیریت پروژه داشته باشید، این پادکست برای شماست. میزبان اندی کافمن و مهمانانش موضوعات مختلفی را پوشش می‌دهند، از توسعه مهارت گرفته تا روش‌های شگفت‌انگیز که قبلاً از مدیریت پروژه در زندگی روزمره خود استفاده می‌کنید.

8. بهشت ​​مدیریت پروژه

پادکست مدیریت پروژه، بهشت ​​مدیریت پروژه

این پادکست نکات و ترفندهای واقعی مدیریت پروژه را از کارشناسان سراسر جهان ارائه می دهد. آرون مورفی میزبان با رهبران کسب و کار، کارآفرینان و مدیران پروژه صحبت می کند تا بینش های متفکرانه ای را ارائه دهد.

آنچه ما دوست داریم: بعد از هر اپیزود، با راهنمایی و درک کامل کنار می‌روید تا به شما در غلبه بر چالش‌های دنیای واقعی کمک کند. این شامل مدیریت تغییر، تغییر رفتار سازمانی و ایجاد یک سبک مدیریت پروژه است که با فرهنگ شرکت شما همسو باشد.

انتخاب پادکست مناسب

اگر به دنبال به دست آوردن بینش عملی تر یا گسترش مهارت های خود به عنوان مدیر پروژه هستید، این پادکست ها را به چرخش خود اضافه کنید.

هر دو تازه وارد صنعت به مدیران پروژه های قدیمی می توانند چیز جدیدی از این نمایش ها بیاموزند. به علاوه، نکاتی را جمع آوری خواهید کرد که می تواند مهارت های مدیریت پروژه شما را به سطح بعدی برساند.

دعوت به اقدام جدیدمنبع