ایده‌ی بی‌نظیر فیلم کری (carrie-2013)

ایده‌ی بی‌نظیر فیلم کری (carrie-2013)

این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

با توجه به تعداد روز افزون فیلم های ترسناک، ترساندن مخاطب امروزی بسیار سخت شده است. بنابراین تیم های فیلم سازی در ژانر ترسناک کار بسیار سختی برای ایجاد رعب و وحشت مخاطب خود در پیش رو دارند، در این میان کمپین تبلیغاتی خوب می تواند کمک بسزایی در ترساندن مخاطبین و واقعی جلوه دادن رویدادهای فیلم نمایند. از این رو تیم بازاریابی فیلم کری ایده جذابی را پیاده کرده اند که در ادامه قصد توضیحش را داریم.

تیم بازاریابی این فیلم پیش از اکران تصمیم گرفتند تا با یک دوربین مخفی مخاطب واقعی در دنیای واقعی را کمی بترسانند تا با یک تیر چند هدف را بزنند. نخست واکنش واقعی مردم را نشان دهند. دوم قسمت‌هایی از رویدادهای فیلم را به نمایش بگذارند و سوم اینکه با استفاده از بازاریابی ویروسی و آپلود این کلیپ در شبکه‌های اجتماعی و یوتیوب، فیلم خود را تبلیغ کنند.

در این کلیپ می بینیم که چگونه مردم عادی‌ای که برای نوشیدن یک قهوه به یک کافی شاپ عادی مراجعه کرده‌اند، با ماجراهای عجیب و غریبی روبه رو می‌شوند.
زنی که انگار دارای نیروی خارق العاده ای است با عصبانیت مردی را تنها با اشاره‌ی دست به گوشه‌ای پرتاب می‌کند، میزها و صندلی‌های کافه را به هم می‌ریزد و با فریادش کتاب‌ها را از قفسه بیرون می‌اندازد.

 

عضویت در خبرنامه آکادمی

با عضویت در خبرنامه هر شنبه به صورت صد در صد رایگان آخرین و داغ‌ترین مباحث روز بازاریابی را در ایمیل خود دریافت کنید.

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
close

دانلود رایگان کتاب
۷ مزیت میلرلایت بر سایر سیستم های ایمیل مارکتینگ

کتاب ۷ مزیت میلرلایت نسبت به سایر سیستم های ایمیل مارکتینگ