ساخت لینک، جستجوگرها و نام تجاری

link-building

ساخت لینک، جستجوگرها و نام تجاری

این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

اگر می خواهید یک سایت را برای یک کلمه کلیدی که حتی در موتورهای جستجو از قبیل Bing و Google رقابت می کند رتبه بندی کنید، به لینک ها نیاز داریدبنابراين ساختن لينک يكي از اركان مهم بسياري از جستجوگرها در دهه اخير بوده استپیاده سازی لینک یک کسب و کار بی اهمیت است و به همین علت، صنعت جستجوگرها همیشه بر روی هر تاکتیک جدیدی که کشف کرده اند برای پیوند در مقیاس، پرش می کنندنتیجه معمول گوگل کشتناین تاکتیک است.

ما پیوندهای  خرید، نظر دادن به هرزنامه، دایرکتوری ها، و غیره را دیده ایم. این یک لیست طولانی از تاکتیک هایی است که در نوع خودشان بد نیستند، اما زمانی که در مقیاس استفاده می شوند، سریع تر آماده می شوندهمانطور که مت کاتز وبلاگ نویس معروف می گوید بیش از حد چیز خوبی است“.  آخرین تاکتیک متوقف شدن . بعنوان صاحب یک وبلاگ نسبتا محبوب، من فقط می توانم با او موافق باشم.

مت در پست خود می گوید:

به طور کلی نمی خواهم یک پست وبلاگ مهمان را قبول کنم مگر اینکه شما آن شخص را بشناسید یا آنها را خوب بدانید.

اگر لیست نویسندگان را در این وبلاگ بررسی کنید، افرادی را که در اینجا کار می کنند را مشاهده می کنید، من شخصا در مشاغل / پروژه های قبلی و / یا دوستان خوبم مشغول به کار بوده ام. همه آنها عقیده دارند که من در مورد موضوعات مربوط به آنها احترام می گذارم. من هیچ وقت نمی گفتم که این تنها راهی بود که می توانستم انجام دهم، چون به نام تجاری خود احترام می گذارم.

من در حال حاضر به خانه خود در دره سیلیکون می روم، جایی که من در ۹ شرکت مختلف، رفته ام و با آنها صحبت کرده ام. این بچه ها واقعا نباید در مورد ساخت پیوند فکر کنند. اکثر آنها در پی ساختن چیزی بسیار جالب هستند، که مردم را به آن پیوند می دهند، زیرا آنها دوست دارند. این بدان معنا نیست که شما نمیتوانید یا نیازی به پیوند ساختمان ندارید. در حقیقت من یکی از آنها را توصیه نمودم تا ارتباطات خود را با انجام نوع خاصی از مشاغل بهبود بخشم.

نام تجاری ساختمان جدید پیوند است

درست است که من هیچ وقت لینک ساخت آن را نداشتم و کمتر و کمتر از آن استفاده می کردم. من فکر کردم که چرا هیچ وقت این کار را انجام نداده ام، و واقعا در صورتی که به لیست مشتریان ما برای مشاوره SEO  نگاه کنید (به معنای بررسی وب سایت ما نیست، اما مشاوره ای که در آن من در محل حضور دارم و آموزش و استراتژیک و کار تاکتیکی) ما برای مارک های بزرگی کار می کنیم که لزوما شرکت های بزرگ نیستند، اما همه آنها واقعا مارک های محصول یا خدماتی هستند که ما به آن اعتقاد داریم. در حقیقت، ما مشغول انجام مشاوره SEO برای شرکت هایی هستیم که محصولاتشان را باور داریم.

اگر شما مایل نیستید یک محصول یا خدماتی را که دوست دارید (و یا حداقل در مورد آن صحبت کنید) بسازید و ارزشی را به آن اضافه کنید که مردم با آن ارتباط برقرار می کنند، واقعا فکر می کنید که سزاوار رتبه بندی هستید؟

بازاریابی محتوا بدون نام تجاری

مانند هواپیمای بدون بال: پرواز نخواهد کرد. شما می توانید بهترین صندلی های هواپیما را در جهان داشته باشید، اگر موتورها و بال ها را در آن هواپیما قرار ندهید، نمی توانید خیلی دور شوید. در بحث در مورد این موضوع من استدلال مخالف را که بهترین محتوا برای هر موضوع خاص باید باشد را رتبه بندی کردم. من فکر می کنم این فتنه است نتیجه ی صفحات جستجوی موتورها  به طور کامل بر روی کیفیت مطالب مانند **** به نظر می رسد، درست مانند نتایج بر اساس تعداد لینک ها. این ریاضی ساده نیست .

بنابراین جستجوگرها می توانند انتخاب کنند: در حال حاضر Matt معتقد است که وبلاگنویسی مهمان دیگر کار نخواهد کرد، آیا آنها سعی می کنند تا تاکتیک قابل استفاده بعدی را پیدا کنند؟ آیا آنها باقی خواهند ماند؟ آیا آنها به فروشندگان واقعی تبدیل خواهند شد؟ من فکر می کنم که به عنوان یک صنعت ما تا به حال تاکید کردیم که تاکتیک های شگفت انگیز به اندازه کافی در حال حاضر وجود دارد.

من مدت ها قبل انتخاب خود را انجام داده ام. ما به شدت در نام تجاری سرمایه گذاری می کنیم. ما، Erwin، تصویرگر ما و Mijke، طراح ما، کارهای زیادی برای انجام آن می دهند. آنها، باهم مسئول این واقعیت هستند که مردم می دانند که بری، توسعه دهنده جدید ما، فقط با دیدن آواتار خود در Yoast کار می کند. بنابراین نام تجاری یکی از تاکتیک های ما این است و احتمالا یکی از گران ترین آن هاست.

ما همچنین از کنفرانس ها حمایت می کنیم، ما در کنفرانس ها صحبت می کنیم، ما محتوای بسیار خوبی را می نویسیم، ما برخی از فعالیت ها را می خوانیم، حتی پست مهمان گاه به گاه را می نویسیم. می بینید، همه این موارد تاکتیک هستند . اگر ما در مورد هرکدام از آنها خیلی زیاد تاکید کردیم، ما در معرض مشکل هستیم، اما ما این کار را نکردیم. و بله، من فکر می کنم نام تجاری خوب است به همان اندازه که برای ساختن لینک به عنوان SEO اهمیت دارد.

این تاکتیکها بخشی از استراتژی بزرگ ما است که هدف آن ایجاد یک نام تجاری بزرگ در فضاهای جستجوگرها، بهینه سازی وب سایت، بهینه سازی نرخ تبدیل و وردپرس است. بنابراین، استراتژی شما و هدف شما چیست؟ کدام تاکتیک مناسب استراتژی است؟

عضویت در خبرنامه آکادمی

با عضویت در خبرنامه هر شنبه به صورت صد در صد رایگان آخرین و داغ‌ترین مباحث روز بازاریابی را در ایمیل خود دریافت کنید.

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

کتاب رایگان ۷ اصل اساسی برای برندسازی

کتاب ۷ اصل اساسی برای برندسازی

برندسازی تنها راه افزایش قطعی فروش و درآمد شماست. داشتن چهره‌ای متفاوت از سایر رقباست که باعث می‌شود نسبت به دیگران ترجیح داده شوید.

همین الان این کتاب را به رایگان در ایمیل خود دریافت کنید

x