Deduplication چیست؟ یک راهنمای ساده به انگلیسی


به عنوان یک بازاریاب، احتمالاً به طور منظم با داده ها به شکلی سروکار دارید. بنابراین، حذف مجدد داده ها چگونه به شما مربوط است؟

با اطلاعات بسیار مهمی که در سیستم‌های رایانه‌ای ما ذخیره شده است، یاد گرفته‌ایم که به طور منظم از داده‌ها پشتیبان‌گیری کنیم – از جمله صندوق‌های ایمیل، اسناد Word، عکس‌ها و کل پوشه‌های کارهای قدیمی. این معمولا یک تن داده است.

از آنجایی که ما معمولاً از داده‌های خود نسخه پشتیبان تهیه می‌کنیم و در خلبان خودکار ذخیره می‌کنیم، ممکن است متوجه نباشیم که چقدر دوباره کپی و ذخیره شده است. با گذشت زمان، ذخیره‌سازی داده‌های ما به‌طور غیرضروری با کپی‌های اضافی از داده‌ها سنگین می‌شود و با افزایش نیازهای داده‌ها و کند شدن زمان پردازش، هزینه‌ای را به همراه دارد. این جایی است که کپی کردن داده ها وارد می شود.

دانلود 10 قالب اکسل برای بازاریابان [Free Kit]

اندرو لی، تکنسین IT Helpdesk در HubSpot، اهمیت حذف داده‌ها را برای کسب‌وکاری که به دنبال رشد است، بیشتر توضیح می‌دهد.[Data deduplication] در هنگام استخراج داده ها از یک منبع واقعا مقیاس بندی و کارایی را بهبود می بخشد. اگر تعداد زیادی داده مشابه در فضاهای مختلف داشته باشید، کل سیستم شما می تواند کند شود.”

بنابراین، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که “تکثیر داده ها در واقع چگونه کار می کند؟” بیایید در آن شیرجه بزنیم.

حذف مجدد داده ها چگونه کار می کند؟

فرآیند حذف داده ها ممکن است ترسناک به نظر برسد، اما در واقع ساده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. هنگام پشتیبان گیری از رایانه خود می توانید از نرم افزار حذف مجدد داده ها استفاده کنید. علاوه بر این، برخی از نرم‌افزارهای اتوماسیون بازاریابی، مانند HubSpot، ممکن است دارای ویژگی حذف مجدد برای پیگیری مخاطبین بازاریابی شما باشند.

برای اطمینان از بهینه‌سازی ذخیره‌سازی پشتیبان داده‌ها، در اینجا لیستی از بهترین نرم‌افزار حذف داده‌ها وجود دارد که می‌توانید برای به حداقل رساندن کپی‌های غیرضروری داده‌ها استفاده کنید.

نرم افزار حذف داده ها

1. ویژگی Deduplication در HubSpot

بهترین برای: هر کسب و کاری

اگر از CRM HubSpot برای مدیریت مخاطبین خود استفاده می‌کنید، تحت تأثیر قرار خواهید گرفت که می‌توانید از ویژگی حذف تکراری مبتنی بر یادگیری ماشینی HubSpot نیز برای تمیز نگه داشتن پایگاه داده مخاطبین خود استفاده کنید. مخاطبین HubSpot را می توان توسط یک توکن کاربر با یک کوکی در مرورگر وب یا آدرس ایمیل آنها کپی برداری کرد – علاوه بر این، مخاطبین، شرکت ها، معاملات و بلیط ها را می توان با استفاده از شناسه شی منحصر به فرد کپی کرد.

2. نافرمان

بهترین برای: یک پلتفرم اختصاصی حذف مجدد که با CRM شما یکپارچه می شود.

Dedupely داده‌های تکراری را به‌طور خودکار پیدا و ادغام می‌کند، در وقت و سردرد شما صرفه‌جویی می‌کند و اعتماد و همسویی در شرکت شما را بهبود می‌بخشد.

اگر شرکت شما داده های زیادی را ذخیره می کند، مهم است که فرآیند حذف مجدد داده ها را آغاز کنید. با استفاده از نرم افزار، می توانید به سادگی این فرآیند را خودکار کنید.

3. Barracuda Backup Deduplication

بهترین برای: کاربران راه حل های امنیتی Barracuda.

با امتیاز 9.1 کاربر از 10 در TrustRadius، Barracuda Backup گزینه خوبی است که راه حلی قوی، ایمن و کاملاً یکپارچه حذف داده ها را ارائه می دهد. ابزار آنها می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا نیازهای پهنای باند و هزینه های پشتیبان را کاهش دهد. علاوه بر این، اگر کسب و کار شما نیاز به محافظت از چندین سایت دارد، Barracuda گزینه خوبی است، زیرا فناوری ذخیره سازی ابری آن به شبکه های توزیع شده کمک می کند محافظت شوند.

4. آومار

بهترین برای: شرکت ها و شرکت های دورکاری.

Avamar، راه حلی از Dell EMC، حذف تکراری با طول متغیر را فراهم می کند، که زمان پشتیبان گیری را تنها با ذخیره تغییرات منحصر به فرد روزانه و در عین حال حفظ همزمان نسخه های پشتیبان روزانه کاهش می دهد. Avamar یک گزینه کارآمد و امن است و به ویژه برای محیط های مجازی، دفاتر راه دور و برنامه های کاربردی سازمانی مفید است.

5. HPE StoreOnce

بهترین برای: هر کسب و کاری.

HPE StoreOnce، راه‌حلی از شرکت Hewlett-Packard Enterprise، پشتیبان‌گیری مبتنی بر دیسک، کپی‌برداری و ذخیره‌سازی طولانی‌مدت امن داده را ارائه می‌دهد. نرم افزار حذف مجدد آنها برای ماشین های پشتیبان مجازی در دفاتر کوچک راه دور مجهز شده است و به همان اندازه قادر به مدیریت برنامه های اختصاصی با کارایی بالا برای مشاغل بزرگتر است. در نهایت، این یک ابزار چشمگیر است که به شما کمک می کند تا هنگام افزایش مقیاس، داده های خود را ایمن و کارآمد نگه دارید.

6. سری Exagrid EX

بهترین برای: پشتیبان گیری سریعتر و کارآمدتر.

Exagrid یک رویکرد بسیار کارآمد را برای حذف مجدد داده ها پیاده سازی می کند که اجازه می دهد تا شش برابر عملکرد پشتیبان گیری، و تا 20 برابر بازیابی و عملکرد بوت VM داشته باشد. با Exagrid، می‌توانید از داده‌های خود مستقیماً روی یک دیسک پشتیبان‌گیری کنید، بدون اینکه پردازش تکراری درون خطی انجام شود و یک پنجره پشتیبان کوتاه‌تر را فعال کنید.

7. بی نظمی

بهترین برای: ذخیره سازی کامل داده ها و راه حل اتوماسیون.

Insycle یکی از عملکردهای بالا در G2 و شریک برنامه HubSpot، یک راه حل کامل برای مدیریت داده های مشتری است که مدیریت، خودکارسازی و نگهداری پایگاه داده های مشتری را برای شرکت ها ساده می کند. کارایی را افزایش می دهد، گزارش دهی را بهتر می کند، تیم ها را همسو می کند و اعتماد به داده ها را بهبود می بخشد.

داده های اضافی را با کپی برداری از داده ها کاهش دهید.

اشتباه نکنید، پشتیبان گیری از داده ها برای ایمن نگه داشتن دارایی های شرکت شما بسیار مهم است. با این حال، در صورت عدم کنترل، پشتیبان‌گیری خودکار می‌تواند منجر به ذخیره‌سازی متورم و عملکرد ضعیف سرورهای شما شود. خوشبختانه، حذف داده‌های اضافی با ابزارهای مناسب آسان است تا نرم‌افزار و کسب‌وکار شما به خوبی اجرا شود.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در آوریل 2019 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

قالب های بازاریابی اکسلمنبع