Deduplication چیست؟ یک راهنمای ساده به انگلیسی

اندرو لی، تکنسین IT Helpdesk در HubSpot، اهمیت حذف داده‌ها را برای کسب‌وکاری که به دنبال رشد است، بیشتر توضیح می‌دهد.[Data deduplication] در هنگام استخراج داده ها از یک منبع واقعا مقیاس بندی و کارایی را بهبود می بخشد. اگر تعداد زیادی داده مشابه در فضاهای مختلف داشته باشید، کل سیستم شما می تواند کند شود.”

برای اطمینان از بهینه‌سازی ذخیره‌سازی پشتیبان داده‌ها، در اینجا لیستی از بهترین نرم‌افزار حذف داده‌ها وجود دارد که می‌توانید برای به حداقل رساندن کپی‌های غیرضروری داده‌ها استفاده کنید.

نرم افزار حذف داده ها

1. ویژگی Deduplication در HubSpot

از آنجایی که ما معمولاً از داده‌های خود نسخه پشتیبان تهیه می‌کنیم و در خلبان خودکار ذخیره می‌کنیم، ممکن است متوجه نباشیم که چقدر دوباره کپی و ذخیره شده است. با گذشت زمان، ذخیره‌سازی داده‌های ما به‌طور غیرضروری با کپی‌های اضافی از داده‌ها سنگین می‌شود و با افزایش نیازهای داده‌ها و کند شدن زمان پردازش، هزینه‌ای را به همراه دارد. این جایی است که کپی کردن داده ها وارد می شود.

حذف مجدد داده ها فرآیند حذف کپی های اضافی از داده ها به منظور کاهش زمان پردازش برای یک سیستم نرم افزاری است. هر بار که از سیستم نرم افزاری خود نسخه پشتیبان تهیه می کنید، مجموعه داده های بزرگی را کپی و ذخیره می کنید. این نیاز به حجم غیر قابل مدیریت ذخیره سازی داده زیادی دارد. حذف داده ها با اطمینان از اینکه تنها یک نمونه منحصر به فرد از داده ها کپی و ذخیره می شود، ذخیره سازی داده های شما را بهینه می کند.

بهترین برای: هر کسب و کاری.

Dedupely داده‌های تکراری را به‌طور خودکار پیدا و ادغام می‌کند، در وقت و سردرد شما صرفه‌جویی می‌کند و اعتماد و همسویی در شرکت شما را بهبود می‌بخشد.

اگر شرکت شما داده های زیادی را ذخیره می کند، مهم است که فرآیند حذف مجدد داده ها را آغاز کنید. با استفاده از نرم افزار، می توانید به سادگی این فرآیند را خودکار کنید.

3. Barracuda Backup Deduplication

اگر از CRM HubSpot برای مدیریت مخاطبین خود استفاده می‌کنید، تحت تأثیر قرار خواهید گرفت که می‌توانید از ویژگی حذف تکراری مبتنی بر یادگیری ماشینی HubSpot نیز برای تمیز نگه داشتن پایگاه داده مخاطبین خود استفاده کنید. مخاطبین HubSpot را می توان توسط یک توکن کاربر با یک کوکی در مرورگر وب یا آدرس ایمیل آنها کپی برداری کرد – علاوه بر این، مخاطبین، شرکت ها، معاملات و بلیط ها را می توان با استفاده از شناسه شی منحصر به فرد کپی کرد.

2. نافرمان

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در آوریل 2019 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

قالب های بازاریابی اکسلمنبع

اشتباه نکنید، پشتیبان گیری از داده ها برای ایمن نگه داشتن دارایی های شرکت شما بسیار مهم است. با این حال، در صورت عدم کنترل، پشتیبان‌گیری خودکار می‌تواند منجر به ذخیره‌سازی متورم و عملکرد ضعیف سرورهای شما شود. خوشبختانه، حذف داده‌های اضافی با ابزارهای مناسب آسان است تا نرم‌افزار و کسب‌وکار شما به خوبی اجرا شود.

Avamar، راه حلی از Dell EMC، حذف تکراری با طول متغیر را فراهم می کند، که زمان پشتیبان گیری را تنها با ذخیره تغییرات منحصر به فرد روزانه و در عین حال حفظ همزمان نسخه های پشتیبان روزانه کاهش می دهد. Avamar یک گزینه کارآمد و امن است و به ویژه برای محیط های مجازی، دفاتر راه دور و برنامه های کاربردی سازمانی مفید است.

5. HPE StoreOnce

بهترین برای: ذخیره سازی کامل داده ها و راه حل اتوماسیون.

بهترین برای: کاربران راه حل های امنیتی Barracuda.

دانلود 10 قالب اکسل برای بازاریابان [Free Kit]