ISV چیست؟ [Examples, Benefits, and More]

داشتن یک برنامه شریک دارای گواهینامه ISV نیز می تواند برند شما را تقویت کند، زیرا مشتریان شما را به عنوان یک فروشنده تایید شده می شناسند و به کیفیت راه حل نرم افزاری شما اعتماد می کنند. علاوه بر این، بسیاری از پلتفرم‌ها به شرکای خود دسترسی به تخفیف‌های ویژه، معاملات و سایر منابع ارزشمندی را ارائه می‌دهند که می‌توانند به شما در راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق‌تر کمک کنند.

فروشنده مستقل نرم‌افزار یا ISV، فرد یا سازمانی است که راه‌حل‌های نرم‌افزاری را که روی یک یا چند ارائه‌دهنده سخت‌افزار رایانه اجرا می‌شوند، توسعه، بازاریابی و فروش می‌کند. این شامل مکینتاش، سیستم عامل هایی مانند iOS یا پلتفرم های ابری مانند خدمات وب آمازون می شود.

انواع مشارکت های ISV.  برنامه شریک مستقیم  فروشندگان می توانند محصولات خود را در بازار پلتفرم بفروشند.  برنامه شریک غیر مستقیم  برنامه هایی که توسط شخص ثالث ارائه می شود و در ازای محصولات به فروشندگان مزیت هایی ارائه می دهد.  مشارکت در بازار نرم افزار.  فروشندگان نرم افزار را در بازار یک فروشنده سخت افزار کامپیوتر، سیستم عامل یا پلت فرم ابری می فروشند.

برنامه شریک مستقیم

به طور خلاصه، چندین نوع مختلف مشارکت ISV برای فروشندگان نرم افزار مستقل در دسترس است: برنامه های شریک مستقیم، برنامه های شریک غیرمستقیم، و مشارکت در بازار نرم افزار. هر نوع مشارکت می تواند منابع ارزشمند و فرصت های تبلیغاتی را برای کمک به افزایش دید و درآمد برای فروشندگان مستقل نرم افزار فراهم کند.

AWS Marketplace یک فروشگاه آنلاین برای فروشندگان نرم افزار است تا محصولات خود را که بر روی خدمات وب آمازون (AWS) ساخته شده اند فهرست کرده و به بازار عرضه کنند. مشتریان می‌توانند از بین بیش از 5000 محصول از فروشندگان نرم‌افزار مستقل، از راهکارهای تحلیلی گرفته تا راه‌حل‌های تجارت الکترونیک، انتخاب کنند.

IBM Cloud Marketplace

منبع تصویر

AWS Marketplace

AppExchange Salesforce به ارائه دهندگان نرم افزار مستقل اجازه می دهد تا راه حل هایی را به مشتریان خود ارائه دهند. Salesforce برنامه ای به نام “Salesforce Certified” ارائه می دهد که شامل ارزیابی های فنی، امنیتی و بازاریابی برای تأیید کیفیت است. فقط ISVهایی که با موفقیت این برنامه را تکمیل می‌کنند می‌توانند راه‌حل‌های خود را در AppExchange ارائه دهند و به مشتریان اطمینان دهند که از بهترین و مرتبط‌ترین گزینه‌ها انتخاب می‌کنند.

به عنوان مثال، اگر می‌خواهید وارد برنامه شریک ISV دل یا ردهت شوید، فقط باید سازمان خود را تأیید کنید، برای برنامه درخواست دهید، پذیرفته شوید، با شرایط و ضوابط آنها موافقت کنید، و در وضعیت خوبی با این پلتفرم بمانید تا حفظ کنید. عضویت شما

مزایای ISVs

IBM Cloud Marketplace

بسیاری از پلتفرم‌های شریک، تبلیغات داخلی مانند فهرست‌بندی حمایت‌شده در بازارشان و در پست‌های وبلاگ، بیانیه‌های مطبوعاتی، منابع وبینار و غیره ارائه می‌کنند. این می‌تواند به افزایش بیشتر دیده شدن محصول شما کمک کند و آن را به دست مشتریان بالقوه بیشتری برساند.

افزایش درآمد

Oracle Cloud Marketplace یک پلت فرم دیجیتال برای فروشندگان مستقل نرم افزار است تا برنامه ها و خدمات خود را به نمایش بگذارند و همچنین آنها را مستقیماً برای مشتریان عرضه کنند. با بیش از 1000 برنامه از فروشندگان مستقل نرم افزار، شرکت ها می توانند به سرعت راه حل هایی را برای ساخت، استقرار و مدیریت برنامه های خود بیابند.

AWS Marketplace

ISV ها شرکت های MarTech هستند که با تولیدکنندگان سخت افزار کامپیوتر، سیستم عامل ها و پلتفرم های ابری برای توزیع راه حل های نرم افزاری خود در بازارهای خاص همکاری می کنند. به خواندن ادامه دهید تا بدانید ISV چیست، اهمیت داشتن گواهینامه ISV، نقش شریک ISV و موارد دیگر.

این مشارکت ها شامل فروش راه حل های نرم افزاری در بازار یک فروشنده سخت افزار کامپیوتر، سیستم عامل یا پلت فرم ابری است. این نوع مشارکت معمولاً به یک رابطه انحصاری نیاز ندارد و بیشتر بر روی دسترسی به مشتریان و منابع بالقوه متمرکز است.

فهرست مطالب