Mastodon چیست و آیا بازاریابان رسانه های اجتماعی باید آن را در رادار خود نگه دارند؟

“نرخ تعامل در Mastodon بسیار بالاتر از توییتر است. به علاوه، حضور روزنامه نگاران زیادی در پلتفرم نیز وجود دارد که به خوبی برای دیده شدن نام تجاری شما است. اگر شما برندی هستید که عاشق چت کردن با مخاطبان خود هستید، ممکن است چنین باشد. یک مکان عالی برای شما. بهترین راه برای پیدا کردن این موضوع این است که یک تست سه تا شش ماهه ایجاد کنید و ببینید که چگونه برای شما کار می کند. فقط انتظار نداشته باشید که شبیه توییتر باشد یا عمل کند، زیرا اینطور نیست.”

اکنون دانلود کنید: الگوهای برنامه ریزی بازاریابی محتوای رایگان

صفحه اصلی اجتماعی mastodonمنبع تصویر

در Mastodon چه کاری می توانید انجام دهید؟

“و این به نوعی نکته است – مردم معمولاً دوست ندارند به بازار عرضه شوند، و این چیزی است که سازندگان پلتفرم هنگام توسعه آن در نظر داشتند. اما این بدان معنا نیست که برندها نمی توانند یا نباید از آن استفاده کنند. شما فقط نمی توانم در مورد پلتفرم به عنوان جایگزینی برای توییتر فکر کنم. این چیز متفاوتی است. Mastodon مکانی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تعامل با مخاطبان است. و برندهایی که می توانند این کار را انجام دهند، جایگاهی در پلتفرم پیدا می کنند.”

بازاریابان نمی توانند برای دستیابی به مخاطبان هدف به تبلیغات پولی یا تبلیغاتی تکیه کنند. در عوض، آن‌ها می‌توانند از Mastodon برای ارائه ارزش، بینش یا محتوایی استفاده کنند که مشتریان بالقوه را درگیر کند – به جای اینکه به آنها بفروشند.

با ظهور کانال های رسانه های اجتماعی جدید، بازاریابان می توانند از فضای سبز جدید برای جذب مشتریان بالقوه استفاده کنند. در حالی که خود ماستودون مستقیماً برای تبلیغات پولی بهینه سازی نشده است، راه های زیادی برای افزایش فالوور و تعامل با مخاطبان هدف شما وجود دارد.

اگر نمی‌دانید از کجا شروع کنید، به افرادی که قبلاً در توییتر دنبال می‌کنید نگاه کنید. این احتمال وجود دارد که اگر آنها یک اینفلوئنسر تمام وقت یا یک پوستر مکرر هستند، ممکن است قبلاً به Mastodon راه یافته باشند – و می توانند به شما در شناسایی سرورهایی که بیشتر از آنها لذت می برید کمک کنند.

3. انتظار تصویری نداشته باشید، منتظر گفتگو باشید.

“یک کاری که می توانید برای یافتن دنبال کنندگان توییتر خود که در Mastodon هستند انجام دهید این است که به توییتر بروید و کلمه “Mastodon” را جستجو کنید. سپس، روی سه نقطه سمت راست نوار جستجو کلیک کنید و روی «جستجو فیلترها» کلیک کنید. این امر جستجو را به افرادی محدود می‌کند که شما آنها را دنبال می‌کنید، و با انجام این کار اغلب می‌توانید توییت‌هایی را ببینید که در آن پروفایل‌های Mastodon خود را به اشتراک گذاشته‌اند.”